Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hayatı Kabusa Döndü: Bilinçsiz Streoid Kullanımı Yüzünden Bacağından Olan Sporcu

11PAYLAŞIM

28 yaşındaki vücut geliştiricisinin aldığı steroidler en büyük pişmanlığı oldu. Bacağını kaybetmemek için ameliyat olması gereken adam, ameliyat parası biriktirmeye çalışıyor. Detaylar için The Sun kaynaklı haberimize buyurun.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/news/7914465/bo...

28 yaşındaki Daniel Marquis, vücut geliştirmek için kullandığı ilaçlar sonrasında bacağında oluşan enfeksiyonla mücadele ediyor.

Kaliforniya'da yaşayan ve vücut geliştiren Daniel'in kullandığı stereoidler en büyük pişmanlığı oldu. Bacağında hayatını tehdit edebilecek düzeyde nekroz oluşan Daniel, enfekte olmuş dokuların alındığı bir ameliyat olmuş ancak ameliyat başarılı olmamış.

Doku ölümü olarak bilinen nekroz ise, bir veya daha fazla sayıda hücrenin, dokunun ya da organın geri dönülemez şekilde hasar görmesi sonucu görülen patolojik ölümdür.

Daniel şu an tedavisi için para biriktirmeye çalışıyor.

"Sağlık sigortam yok ve 3 gün önce bacağımın içine de yayılan enfekte olmuş dokuyu almak için ameliyat oldum. Ameliyat başarılı geçmedi ve beni maddi olarak bitirdi. Şu an bacağımda çürüyerek ölen dokular giderek artıyor." diyen Daniel ameliyat için gerekli parayı bulmaya çalışıyor.

"Lütfen bana yardım edin, yardım alacağım kimse yok."

"Hem fiziksel hem duygusal anlamda acı çektiğim şu dönemde büyük ya da küçük yapacağınız her yardım, bacağımı kurtarmak için gerekli ameliyatların parasını karşılayacak. Eğer yardım ederseniz size sonsuza kadar minnettar kalacağım."

Daniel, ilk ameliyatının 8,000 euro tuttuğunu söylüyor.

"İlk ameliyatım 8,000 euro tuttu ve başka bir tedaviyi kaldıracak maddi gücüm yok. En az iki ameliyat daha olmam gerekiyor ve bu ameliyatlar ilkinden çok daha pahalıya patlayacak. Lütfen bana yardım edin." 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
serqankahya

supplement aldım yeni kullansam mı kullanmasam mı diye düşünüyorum adamlar hormon basıyor yokk yeahh....

1913

Streoid kullansa duramazdı steroidtir o.Bu arada streoid bilinçli de mi kullanılıyormuş?

csa

Bilinçsiz kullanımı anında, bilinçli kullanımı da ilerde insanı sıkıntıya sokabilir. Kullanmayın böyle abuk subuk kimyasallar. Bu işi hobi olarak yapan adamların en başta sağlık için yapılan eylemleri yaparken aslında sağlıklarından olacak kadar bokunu çıkarmaları trajikomik.

Görüş Bildir