Görüş Bildir
Haberler
Hayat Seni Ne Kadar Yormuş Testi!

etiket Hayat Seni Ne Kadar Yormuş Testi!

miray soysal
08.04.2022 - 13:30

Hayat beni neden yoruyorsun? Madem çok günah oyunu sen bozuyorsun.

Hayat seni ne kadar yormuş merak ediyor musun?

Testi çöz, söyleyelim!👇

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sana uygun olanları seç bakalım!

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen.
Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Hayat seni dayak manyağı yapmış!

Ah be kardeşim ahh bu hayat seni ne kadar yormuş, meğer ne dertler sığdırmışsın hayatına... Toplu taşımalarda, yollarda ömrün geçmiş, boş koltuğa oturunca biraz dinlenirim diye sevinmişsin. Çevrende olmaması gereken insanlara gereğinden çok güvenmişsin, sevmişsin ama birçok kazık yemişsin. Bu yüzden sana hayat yorgunu demek hafif kalıyor. Gencecik yaşında canından bezdirmişler seni. Çok güvendiğin insanlardan darbe aldın. Ama yılmadan hayatın önüne çıkardığı engellere göğüs germeyi başardın. Aşk konusunda da hayatına aldığın bir insan seni büyük bir hayal kırıklığına uğratmış. O konu seni çok fazla kırmış fakat kimse için kendini üzmeye değmeyeceğini fark etmişsin. Yaşadığımız şeyler ne kadar yorucu da olsa bize öğrettiği şeye tecrübe diyoruz. Bu hayat seni üzmüş belli ama sana iyi bir şey katmış. Unutma her insan aynı değil ve yaşanacak güzel günler var. Sadece biraz zamana ve hayatına yeni renkler katacak ruhlara ihtiyacın var.

Hayat seni üzmüş!

Çok yorulmuşsun...  Fazla sorumluluk duygusu hissedip, hiçbir şeyin belli olmadığı günlerde oldukça büyük gelecek kaygısı yaşıyorsun. Her şey için bu kadar çaba göstermek de seni oldukça yıpratmış. Bir şeyler için uğraşmaktan çok yorulmuşsun. Ne zaman birine güvensen hep yarı yolda bırakılıyor, hak etmediğin şeyleri yaşıyorsun. Kalbin o kadar kırılmış ki, artık birine daha açamayacak gibi hissediyorsun. Bu yüzden aşk meşk işlerinden de uzak duruyorsun. Fakat sakın umudunu kaybetme! Gelecekle ilgili güzel şeylerin olacağına, hayallerinin gerçekleşebileceğine inan. İnandığın zaman hayallerinin gelecek yıllarda gerçek olduğunu göreceksin. Genciz, güzeliz... Önünde kocaman bir ömür, yaşanılacak güzel günler var!

Hayat yormuş ama yine de iyi durumdasın!

Hayat seni son günlerde biraz yormuş bu yüzden 'Ben yoruldum hayat, gelme üstüme!' dediğini duyar gibiyiz... Ama yine de tüm bu olanlar  senin enerjinden, canlılığından pek bir şey çalamamış.  Eğer kafana bir şey koyduysan onun için çabalamaktan hiç vazgeçmiyorsun. Fakat bazen yoruluyorsun. Son zamanlarda her şeyi fazla kafaya takmışsın, dolayısıyla hayatın seni fazla yorduğunu düşünüyorsun. Her şeyi kendi başına halletmeye çalışma. Sıkıntını, derdini sevdiklerinle paylaş. Bırak sana yardım etsinler, yanında olsunlar. Tamamıyla sahip olamadıklarına odaklanmamaya çalışmalısın, sahip olduğun güzel şeylerin de var olduğunu hatırla! Her zaman gece olmayacak, elbet güneş doğacak! Bu da yakın zamanda olacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
210
55
41
20
18
15
10
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?