Görüş Bildir
Haberler
Hayallerini Uçurmak İçin Acele Et: Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması 2015

Hayallerini Uçurmak İçin Acele Et: Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması 2015

YFYİ
03.04.2015 - 14:56 Son Güncelleme: 09.04.2015 - 23:31

2015 Dönemi Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması Kayıtları Başladı!

ODTÜ ve ODTÜ Teknokent tarafından organize edilen, Türkiye’nin en büyük ve lider girişimcilik yarışması Yen Fikirler Yeni İşler’in 2015 dönemi başvuruları başladı. 11. Yılını kutlayan Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması (YFYİ); YFYİ Idea ve YFYİ Pro olmak üzere iki farklı girişimci profiline ulaşmayı hedefliyor.

Yeni Fikirler Yeni İşler hem iyi bir fikre sahip girişimcilere hem de yeni kurulmuş şirketlere kendilerini ve iş fikirlerini geliştirmeleri için imkân sağlanmaktadır!

Kendi işinin patronu olmak isteyen lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile mezuniyetinin üzerinden en fazla 5 yıl geçmiş olan mezunlar YFYİ Idea iş fikirlerinizi bekliyor!

Girişimcilik eğitimleri, mentorluk hizmetleri, kuluçka imkanı, nakit para ödülü ve ABD Kampına katılma fırsatı ile Y Combinator’dan faydalanma şansı da sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi ve başvuru için www.yfyi.com

Kurulumunun üzerinden 3 yıldan fazla geçmemiş teknoloji tabanlı şirketlere sesleniyoruz: YFYİ Pro projelerinizi bir üst basamağa taşımak için burada!

Tüketici Elektroniği, Bilişim, Enerji ve Sağlık olmak üzere 4 farklı kategoride yarışma fırsatı sunan YFYİ Pro’da eğitimler, mentorluk ve danışmanlık hizmetleri, nakit para ödülü ve ABD Kampına katılma fırsatı ile Y Combinator’dan faydalanma şansı sizleri bekliyor.

Unutma; detaylı bilgi ve başvuru için www.yfyi.com adresini ziyaret etmen yeterli!

Doğrudan maddi ödüllerin dışında yarışmacılar için birçok farklı destek sunulan Yeni Fikirler Yeni İşler yarışmasında maddi değeri toplam 2 Milyon TL olan ödül havuzundan faydalanmak için acele et, bu fırsatı kaçırma!

Başvurular www.yfyi.com adresinden 17 Mayıs 2015 tarihine kadar yapılabiliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın