Hayalindeki Düğünü Planla, Kaç Yaşında Çocuk Sahibi Olacağını Söyleyelim!

110PAYLAŞIM

Kaç yaşında çocuk sahibi olacağını merak ediyorsan, 

Haydi teste!

1. Cinsiyetini öğrenelim!

2. Şimdi de yaşını söyle bakalım!

3. Teklif çok önemli. Nasıl bir evlilik teklifi almak veya nasıl bir yerde teklif etmek isterdin?

4. Eee yüzüksüz olmaz. Bir de alyans seç bakalım!

5. Şimdi sıra davetiyede. Bu davetiyelerden hangisi ruhuna daha çok hitap ediyor?

6. Sıra geldi düğün mekanı seçmeye. Bu mekanlardan hangisini sana daha çok hitap ediyor?

7. Pastasız düğün mü olurmuş! Bir de pasta seç bakalım.

8. Peki düğünde misafirlere ne ikram etmek istersin?

9. Geldik en zor bölüme. Gelinlik veya damatlık seç bakalım!

10. Son olarak şöyle upuuuzun bir konvoya katılacak düğün arabanı da seç bakalım. 🤪

23 yaşında ebeveyn olacaksın!

Sen ilk çocuğunu 23 yaşında kucağına alacaksın. Çocukları çok seviyorsun, çok da iyi anlaşıyorsun. Genç ebeveynliğe de hep özenmiş gibisin. Genç yaşta çocuk sahibi olmak, çocuğunla arkadaş gibi büyümek onu daha iyi anlayarak büyütmek istiyorsun. Senden süper bir ebeveyn olacağına çok eminiz!

26 yaşında ebeveyn olacaksın!

Sen ebeveyn olma duygusunu 26 yaşında tadacaksın. Çocuklarla çok iyi anlaşıyorsun, bebek gördüğün an için içine sığmıyor hatta! Biraz daha olgunlaşmak, her şeyden emin olarak büyütmek istiyorsun çocuğunu. Senden süper bir ebeveyn olacağına çok eminiz!

30 yaşında ebeveyn olacaksın!

İlk çocuğun doğduğunda 30 yaşında olacaksın! Çocukları seviyorsun ama bir yandan da hayatı yaşamak istiyorsun. Erken yaşta çocuk sahibi olmanın hayatına engel olacağını düşünüyorsun. Çocuğunla aranda jenerasyon farkını da çok açmak istemiyorsun o yüzden bu yaşlarda çocuk sahibi olabileceğini düşünüyoruz.Senden süper bir ebeveyn olacağından şüphemiz yok!

35 yaşında ebeveyn olacaksın!

Sen 35 yaşında ebeveyn olacaksın! Kariyerinde belli bir noktayı yakalamak, hiçbir şeyi aceleye getirmemek istiyorsun. Aşkı zor bulmuşsun, çocuğun bunu nasıl etkileyeceğinden emin değilsin. Bu nedenle her şeyden emin olduğun bir noktada ebeveyn olmak istiyorsun. Süper bir ebeveyn olacağından hiç şüphemiz yok!

40 yaşında ebeveyn olacaksın!

İlk çocuğunu 40 yaşında kucağına alacaksın! Çocuklarla aran çok iyi olmadığı için bu konuya hep temkinli yaklaşmışsın. Hayatını iyice yaşamak isterken ebeveyn olma fikrini hep arka plana koymuşsun. Belki de gerçek aşkı ikinci baharına bulacaksın, bu nedenle çocuk sahibi olman 40 yaşını bulacak! Ne olursa olsun harika bir ebeveyn olacağına çok eminiz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oznwr_q

26 .d

enk-capital

30 mu yaşında? Yırtık prezevatiflere dikkat! Anca o şekilde olur yani.

gzm-ynklr

35 yaşında ebeveyn olacaksın! Sen 35 yaşında ebeveyn olacaksın! Kariyerinde belli bir noktayı yakalamak, hiçbir şeyi aceleye getirmemek istiyorsun. Aşkı zor bulmuşsun, çocuğun bunu nasıl etkileyeceğinden emin değilsin. Bu nedenle her şeyden emin olduğun bir noktada ebeveyn olmak istiyorsun. Süper bir ebeveyn olacağından hiç şüphemiz yok!

onur-ozdemir27

40 yaşında ebeveyn olacaksın! İlk çocuğunu 40 yaşında kucağına alacaksın! Çocuklarla aran çok iyi olmadığı için bu konuya hep temkinli yaklaşmışsın. Hayatını iyice yaşamak isterken ebeveyn olma fikrini hep arka plana koymuşsun. Belki de gerçek aşkı ikinci baharına bulacaksın, bu nedenle çocuk sahibi olman 40 yaşını bulacak! Ne olursa olsun harika bir ebeveyn olacağına çok eminiz!(ACELE EDİN KIZLAR ZAMAN SU GİBİ AKIP GEÇİYOR...)

samyeli90

26 mı 30 yaşındayım 😂

Görüş Bildir