Hangi Sonbahar Rengisin?

-

Sonbaharın güzel renklerinden hangisi aslında seni yansıtıyor? Merak ediyorsan, seni testimize alalım:

1. Hazırsan başlıyoruz: Günün en çok hangi zamanını seversin?

2. Sonbaharda genellikle nasıl hissedersin?

3. Peki, gergin olduğun zamanlarda nasıl rahatlarsın?

Yemek yaparım
Dizi/film seyrederim
Uyurum
Ağlarım :(
Yürüyüş yaparım
En yakın arkadaşımı ararım

4. Hangi ev dekorasyonu sana ait olabilir?

5. Asla hayır diyemeyeceğin tatlı hangisi?

Baklava
Katmer
Künefe
Magnolia
Dondurma
Sütlaç

6. Hangisi için "bu hayattaki en yakınım" diyebilirsin?

Çocuklarım
Evcil hayvanım
Arkadaşlarım
Sevgilim
Kendim
Ailem

7. Bu dört elementten hangisi daha etkileyici?

Hava
Su
Ateş
Toprak

8. Son olarak; kararsız kaldığında hangisini dinlersin?

Sarı!

Sonbaharda birer birer yapraklar sararıp solsa da,insanlara mükemmel bir enerji katmayı ve mutlu etmeyi başarır. Tıpkı senin gibi! Sen enerjinle etrafındaki herkesi büyülüyorsun. Üstelik o kadar asil bir tavrın var ki, tanıyan tanımayan herkeste unutulmaz bir etki bırakıyorsun. Hüzün hiç sana göre değil, küçücük şeylerden bile mutluluk çıkarmayı başarıyorsun. İnsan senin yanındayken yaşlanmaz valla!

Turuncu!

Sen tıpkı turuncu rengi gibi dışa dönük ve mutluluk verici bir yapıya sahipsin. Gösterişten ve şatafattan hoşlanıyorsun, ama bu asla yapay durmuyor. Seni tanıyan herkes bunu son derece doğal karşılıyor. Çünkü bu hiçbir zaman rahatsız edici bir boyutta olmuyor. Sen çevrendeki herkese güven vermeyi başarıyorsun. Ayrıca son derece cesaretli bir insansın, yeni bir şeye adım atma konusunda hiç korkusuz harekete geçebilirsin.

Yeşil!

Sen sonbaharda her şey sararıp solarken, ağaçlara sıkı sıkıya tutunan yeşil yapraklar gibisin! Kim senin gibi güçlü olmak istemez ki? Sen yenilenmenin, dinçliğin ve umudun rengi yeşilin vücut bulmuş halisin adeta. Seni tanıyan herkes çok iyi bilir ki, senin hayatında umutsuzluğa asla yer yok. Hatta dostların karamsarlığa kapılmak üzereyse, ilk yapacağı iş seni aramak oluyor. Onlar için en doğru yol, senin gösterdiğin yol oluyor. Sadece bu bilgelik bazen seni birazcık fazla şımartabilir, dikkat et derim!

Bordo!

İşte asalet timsali insan! Bütün güzellikleri üzerinde toplayan bordonun, vücut bulmuş hali elbette sensin. Son derece romantik, duygusal ve tutkulusun. Tüm bunları hayatının her anında göstermekten çekinmiyorsun. Bu davranışın sayesinde, insanlarda doğal ve dikkat çekici bir etki bırakıyorsun. Sevilen insansın vesselam! Sadece bazen romantizmi abartmamakta fayda var diyelim ;)

Kahverengi!

Sen yaşıtların için fazla olgun bir karaktere sahipsin. Bunu yapay bir şekilde "olgun olmaya çalışarak" yapmıyorsun, sadece sahip olduğun güçle bunu içinden gelerek sağlıyorsun. Davranışların, düşüncelerin ve hatta dünya görüşün seni olgun yapıyor. Aynı zamanda bu tavırla güvenilir bir etki yaratıyorsun ve bu da seni olduğundan güçlü gösteriyor. Ama bu güçlü insanın içinde aslında son derece hassas biri olduğunu herkese göstermiyorsun.

Gri!

www.southwalesargus.co.uk

Sen tam anlamıyla bir denge insanısın. Kendi aldığın kararlarda da, çevrende de uzlaştırıcı bir etkin var. Uçlardan kaçınmayı tercih ediyorsun, sınırlarda yaşamak hiç de sana göre değil! Ayrıca son derece sakinsin, gereksiz ciddiyetsizliklerden de çoğu zaman kaçınıyorsun. Bu sebeple, tam olarak güvenmediğin insanlara karşı mesafeni korumayı tercih ediyorsun. Bu özelliğin seni biraz içine kapanık yapsa da, olduğun kişiyi her zaman seviyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
serra1234

Bordo

Gizli Kullanıcı

Bordo! İşte asalet timsali insan! Bütün güzellikleri üzerinde toplayan bordonun, vücut bulmuş hali elbette sensin. Son derece romantik, duygusal ve tutkulusun. Tüm bunları hayatının her anında göstermekten çekinmiyorsun. Bu davranışın sayesinde, insanlarda doğal ve dikkat çekici bir etki bırakıyorsun. Sevilen insansın vesselam! Sadece bazen romantizmi abartmamakta fayda var diyelim ;)

theharrypotter

Bordo (asil olduğum doğrudur .d)

fatma-cansu

YEŞİL Sen sonbaharda her şey sararıp solarken, ağaçlara sıkı sıkıya tutunan yeşil yapraklar gibisin! Kim senin gibi güçlü olmak istemez ki? Sen yenilenmenin, dinçliğin ve umudun rengi yeşilin vücut bulmuş halisin adeta. Seni tanıyan herkes çok iyi bilir ki, senin hayatında umutsuzluğa asla yer yok. Hatta dostların karamsarlığa kapılmak üzereyse, ilk yapacağı iş seni aramak oluyor. Onlar için en doğru yol, senin gösterdiğin yol oluyor. Sadece bu bilgelik bazen seni birazcık fazla şımartabilir, dikkat et derim! ADAM OLUN LAN :D

alp_er

biliyordum zaten sarının en güzel hali.

Görüş Bildir