Hangi Ramo Karakterisin?

101PAYLAŞIM

Sen hangi Ramo karakterisin?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Şimdi de yaşını seç.

3. Bir rakibin olduğunda, onu nasıl alt edersin?

Dedikodusunu yayar, itibarını zedelerim.
Açığını kollar, bunu kullanırım.
Ortaya koyduğum işle alt ederim zaten.
Benimle uğraşıyorsa, ben de onunla uğraşırım.
Kendi tarafıma çeker, müttefik edinirim.

4. Hedeflediğin bir şeyler var diyelim... Onlara ulaşmak için neleri göze alabilirsin?

Çok hırslı değilim ya, olursa olur, olmazsa olmaz.
Olduğu kadar, kendimi çok da zorlamam.
Elimden geleni yaparım ama en sonunda olmuyorsa bırakırım.
Çabalarım, kolay pes etmem.
Sınırlarımı zorlarım ve elde edene kadar uğraşırım.
Gerekirse çirkinleşirim ama elde etmeden bırakmam!

5. Diyelim ki en yakınının arkandan kötü bir iş çevirdiğini fark ettin. Tepkin ne olur?

Yakınım olan biri asla böyle bir şey yapmaya cesaret edemez.
Sakince konuşup, problemin ne olduğunu anlamaya çalışırım.
Yakın arkadaş falan dinlemem burnundan getiririm.
Madem arkamdan iş çeviriyor biz de saman altından su yürütmeyi iyi biliriz, görür o!
Bundan böyle yakınım olmaz :/
Çok üzülürüm muhtemelen içime atarım, tepki falan vermem.

6. Seni tanımlayacak en iyi kelime hangisi?

7. Çok güçlü bir mafyanın başındasın. Bu güce nasıl erişmiş olabilirsin?

Tırnaklarımla kazıyarak.
Veliaht olarak.
Bir öncekini alt ederek.
Ailemle hep beraber kurarak.

8. Son olarak aşkı soralım sana. Aşkın hayatındaki önemini puanla desek?

Hiç önemli değil.
Çok önemli.

Ramo!

Ramo, tıpkı senin kopyan. Her ne kadar Ramo gibi soğuk, sinirli ve kaba gözüksen de aslında senin bu halin hayatın sana getirdiği kötü ve zorlu tecrübelerden kaynaklanıyor. Ayrıca bu cool tavırların da kadınlarımıza baya çekici geliyor demeden geçemeyeceğiz... Bir de aile konusu ki var ki senin en hassas noktan. Onlar için her şeyini feda edebilirsin. Hem de hiç düşünmeden. Bu yönünü de herkes çok takdir ediyor. Yalnızca dikkat etmen gereken ufak bir nokta var o da ailene gösterdiğin özen ve önemi kendine de göstermen. Bazen kendini hiçe sayabiliyorsun ve bu da seni çok yoruyor. Korku gibi bir kelime senin lügatında yok. Her zaman korkusuz ve cesaretli bir insan oldun. Çevrendeki insanlar da bu haline hayran...

Boz!

Sen tıpkı Boz gibi sevdiklerin için her şeyi yapabilecek mükemmel bir adamsın. Ailen, arkadaşların ne zaman başlarına kötü bir şey gelse ilk seni arıyorlar değil mi? Hiç şaşırmadık çünkü sen gözünü kırpmadan herkesin yardımına koşan birisin. İyilik meleği diyebiliriz sanırım senin için. Zor olmuyor mu böyle herkese yardım etmek? Olmuyor değil mi, sen böyle mutlu oluyorsun çünkü. Seni gerçekten çok takdir ediyoruz, senin gibilerine o kadar çok ihtiyacımız var ki... Bizdem ufak bir tavsiye herkese yardım etmek için uğraşırken lütfen kendini unutma. Ne olursa olsun hayatta herkes senin gibi değil. Zor bir anında bir bakarsın kimse kalmaz yanında. O yüzden ön plana kendini koy her zaman. Umarız çok mutlu olursun çünkü bunu en çok sen hak ediyorsun :)

Yavuz!

Dur dur hemen kızma bize. Yavuz'a benzemen tahmin ettiğin gibi kötü bir şey değil. Tamam haklısın kendisini biraz acımasız ve duygusuz olarak tanıyoruz ama aslında mecbur olduğu için bu halde. Yani tıpkı senin gibi. Sen de ailen için her şeyi yapabilecek birisin, kendinden bile vazgeçecek kadar da cesursun üstelik. Yalnız ufak bir sorun var ki bu uğurda gözün hiçbir şeyi görmüyor. Sanırım biraz fazla korumacısın ve bu bazen insanlara zarar verebiliyor. Tabii sana da hak veriyoruz zor bir dünyada yaşıyoruz sen de ailenin huzurlu ve mutlu olmasını istiyorsun. Ah keşke her istediğimiz olsa. Kendini bu kadar yıpratma ve kaptırma. Çünkü biliyoruz her hatan sevginden oluyor aslında.

Fidan!

Verdiğin cevaplara göre sen Fidan karakterisin! Gördüğümüz kadarıyla sende liderlik vasfı var. İnsanları çekip çevirmek senin hoşuna gidiyor. En ufak bir şeyi bile yönetmek sana zevk veriyor. İnsanlar bazen seni anlayamıyor e bazen de sen onları anlayamıyorsun. Attığın adımları her zaman sevdiklerin için atarsın. Kendinden önce hep sevdiklerin olur. Onlar için yapamayacağın hiçbir şey yoktur. Sevdiğin insanları koruyup kollamak senin görevinmiş gibi hissediyorsun. Yukarıda da söylediğimiz gibi kendinden önce hep başkaları var fakat artık kendini de önemsemenin zamanı geldi de geçiyor. Unutma sen her şeye yetişemezsin. Her olup bitene yetişmeye çalıştıkça kendini yıpratırsın. Sen kararlı ve dirayetli bir insansın. Bazen insanlara kendini iyi anlatamadığın için seni kötü bir insanmış gibi görebilirler. Onlara kendini doğru bir şekilde anlatmalısın. O zaman hayat daha da rahat edeceksin.

Fatoş!

Senin prenses hallerinle birebir örtüşen karakterimiz Fatoş. O da senin gibi el bebek gül bebek büyütülen ve ailenin, arkadaş ortamlarının en sevilenlerinden. Sen fazlasıyla şanslı bir kadınsın. Hayat hep bir yerden gülüyor sana. Tabii bu durumda en büyük pay senin güzel kalbin... Prenses falan dedik ama yeri gelince o çıt kırıldım hallerinden eser kalmıyor. Adeta bir kaplana dönüşüyorsun. Hele bir de damarına basarlarsa eyvah! Zaten hayatta da böyle olmak en iyisi. Yerine göre davranıyorsun her zaman. Nerede hangi adımı atacağını da çok iyi biliyorsun. Bizden çevrendeki insanlara tavsiye seni çok kızdırmasınlar.

Sibel!

Verdiğin cevaplara göre sen Sibel karakterisin! Gördüğümüz kadarıyla senin yaşamında duyguların daha çok ön planda. Bazı anların oluyor ki mantığındaki devre dışı kalıp duygularınla hareket ediyorsun. Bu hareketin sonucunda da çoğu zaman hüsrana uğruyorsun. Senin içinde zerre kötülük yok. Sevdiğin insanlara çok değer veriyorsun ve onlar için yapamayacağın hiçbir şey de yok. Hayatında eksik olan şey sadece şans! Şansın genellikle yaver gitmiyor. "Hep beni mi bulur bu şeyler!" diye diye ömrünü bitireceksin. Kalbin çok temiz ve iyi niyetli bir insansın. Biraz aldığın kararları sorgulamalısın. Kararların seni yanlış yollara sürüklüyor olabilir. Bunu bir düşün deriz. Aynı zamanda da sen birine aşık olduğunda onu sonsuza kadar sevebilecek bir kapasiteye sahipsin. Aşkına her koşulda sahip çıkan bir insansın. Aşkın için tehlikeleri bile göze alabilirsin. İnsanlar senin bu özelliğini de seviyor ve takdir ediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-demirci3

Ramo, tıpkı senin kopyan. Her ne kadar Ramo gibi soğuk, sinirli ve kaba gözüksen de aslında senin bu halin hayatın sana getirdiği kötü ve zorlu tecrübelerden kaynaklanıyor. Ayrıca bu cool tavırların da kadınlarımıza baya çekici geliyor demeden geçemeyeceğiz... Bir de aile konusu ki var ki senin en hassas noktan. Onlar için her şeyini feda edebilirsin. Hem de hiç düşünmeden. Bu yönünü de herkes çok takdir ediyor. Yalnızca dikkat etmen gereken ufak bir nokta var o da ailene gösterdiğin özen ve önemi kendine de göstermen. Bazen kendini hiçe sayabiliyorsun ve bu da seni çok yoruyor. Korku gibi bir kelime senin lügatında yok. Her zaman korkusuz ve cesaretli bir insan oldun. Çevrendeki insanlar da bu haline hayran...

hazar-caygec

sibel çıktı

queen_of_the_7_kingdoms

Fidan! Verdiğin cevaplara göre sen Fidan karakterisin! Gördüğümüz kadarıyla sende liderlik vasfı var. İnsanları çekip çevirmek senin hoşuna gidiyor. En ufak bir şeyi bile yönetmek sana zevk veriyor. İnsanlar bazen seni anlayamıyor e bazen de sen onları anlayamıyorsun. Attığın adımları her zaman sevdiklerin için atarsın. Kendinden önce hep sevdiklerin olur. Onlar için yapamayacağın hiçbir şey yoktur. Sevdiğin insanları koruyup kollamak senin görevinmiş gibi hissediyorsun. Yukarıda da söylediğimiz gibi kendinden önce hep başkaları var fakat artık kendini de önemsemenin zamanı geldi de geçiyor. Unutma sen her şeye yetişemezsin. Her olup bitene yetişmeye çalıştıkça kendini yıpratırsın. Sen kararlı ve dirayetli bir insansın. Bazen insanlara kendini iyi anlatamadığın için seni kötü bir insanmış gibi görebilirler. Onlara kendini doğru bir şekilde anlatmalısın. O zaman hayat daha da rahat edeceksin.

gzm-ynklr

Fidan!

arzu-guner

Fatoş Evet beni kızdırmayın ;)

Görüş Bildir