Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Leyla ile Mecnun Karakterisin?

867PAYLAŞIM

Test sonrası rastgele bir bölüm gitmez mi şimdi?

1. Yaşını öğrenerek teste başlayalım.

2. Masal çiçeğini hangi Leyla'ya verirsin?

3. Bir Erdal Bakkal seç!

4. Leyla ile Mecnun deyince aklına ne geliyor?

5. Ak sakallı dede mi az sakallı dede mi?

Ak sakallı!
Az sakallı!
??

6. İsmail abi takımı seç şimdi de!

7. Son olarak bir de yan karakter seç!

Mecnun çıktı!

Bu oyunu bozar mısın acaba? Verdiğin cevaplara göre sen Mecnun çıktın! Onun gibi belki şanssız, belki duygusal, belki de farklı çalışan bir kafaya sahipsin, bilmiyoruz. Ama dünyada kaybetmek diye bir şey varsa varsın seninki gibi olsun.

İsmail abi çıktı!

Renkli kişiliğin, düşünce tarzın ve duygusal modun da gösteriyor ki sen İsmail Abi'sin! Seni tanımayanlar ön yargılı olabilir, hiç önemli değil. Tanıyanlar, samimi olanlar senin değerini biliyor. Senin gibi daha çok insan lazım bu dünyaya.

Erdal Bakkal çıktı!

Şimdi birazcık güvenilmez, belki çıkarcı görünebilirsin ama senin içinin ne olduğu ortada, sen Erdal Bakkal'sın! Bazı insanlar farklı düşünür, daha bireyci olur. Bu da bir dünya gerçeği. Sen de öyle birisin işte.

Yavuz çıktı!

Büyük bir performans sanatçısı, büyük aşık. Verdiğin cevaplara göre sen Yavuz'sun. Hayatını bir şeylere adamak, onun için yaşamak tam sana göre şeyler. Öyle bir kalbin var işte, asla şüphe duymadığın şeyler için her şeyi yaparsın.

Şekerpare çıktı!

Modern zamanın Leyla'sı Şekerpare. Sana bu çıktığına göre birilerinin biricik sevdiği olmuşsun. Tek bölümde efsane olmayı başarmış kaç karakter var ki zaten? Bu sonucu çıkarttıysan ve diziyi izlediysen her şey ortada zaten...

İskender çıktı!

Senin kadar kol kanat geren, senin kadar verici, senin kadar iyi kalpli insan daha çok lazım dünyaya! Başın sıkıştığında yardımına koşacağına emin olduğun insan var ya, o sensin işte! Bu kadar güvenilir, bu kadar babacan bir karakter olmak çevrendekiler için büyük bir nimet olduğunun göstergesi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karbey77

Mecnun çıktı! :)

queen_of_the_7_kingdoms

Mecnun;duygusal,şanssız ve kaybeden...

ersan-cansu

Mecnun😳😳

louisgulumselfieatsanbikereamk

mecnun çıktım oh oh

murathakanart

Hani şu kimseyi içeri sokmayan bir güvenlik vardı ya, işte ben oyum =)

Görüş Bildir