Görüş Bildir
Haberler
Hangi Kuruyemişsin?

etiket Hangi Kuruyemişsin?

Çöz ve öğren!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Bir sorunla karşılaştığında ne yaparsın?

4. Misafir geldiğinde ayakkabılar kapının önünde mi durur yoksa içeride mi?

5. Sağlıklı yaşam senin için ne kadar önemli?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. İnsanlara olan sabrın nasıl?

7. Son olarak bu sebzelerden hangisini tercih etmezsin?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Fındık!

Fındık!

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda fındık gibi bir tat bırakıyorsun. Senin herkesten farklı bir karakterin var. Etraftaki insanlar bunun farkında olduğu için seninle vakit geçirmekten baya keyif alıyorlar. Tarzınla ve kültürel birikiminle kendine has bir havan var. Bu da insanların daha seni ilk gördüklerinde etkilenmesine yetiyor. Gerçi sen de bunun farkındasın ve hoşuna gitmiyor değil. Herkes gibi olmak sana göre değil. Mutlaka farklılık yaratmalısın. Gerek fikirlerinle gerek tarzınla gerek başka şekillerde. Kendine has bir karakterin olmalı. İnsanlar konuştuklarında bak bu 'o' diyebileceği. O yüzden sen gerçekten herkesten farklı ve özelsin.

Fıstık!

Fıstık!

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda fıstık gibi bir tat bırakıyorsun. Sen öyle farklı bir insansın ki, resmen insanın seninle konuştukça konuşası geliyor. Seninle vakit geçirmeye doyamıyorlar. Böyle her an birlikte olmak, eğlenmek istiyorlar. Çünkü sen çok eğlenceli bir insansın. Etrafındaki insanları mutlu etmeyi de çok seviyorsun. Onları anlıyor, dertlerine derman oluyorsun. Bu da seni insanlar için vazgeçilmez kılıyor. Arkadaş grubunda en çok sevilen, bir yerlere gidildiğinde ilk sana haber verilen bir insansın. Anlayacağın insanların seni her daim yanında istediği bir kişiliksin.

Kaju!

Kaju!

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda kaju gibi bir tat bırakıyorsunDışarıdan biraz soğuk ve uzak bir tavrın olsa da içeride dünyanın en minnoş insanısın. İnsanlar senin soğuk tavırlarından dolayı senden uzak dursa da seni tanıyanlar seni fazlasıyla seviyor. Zaten sen öyle fazla insan kalabalığı sevenlerden değilsin. Sosyal olacağım diye her şeye atlayan bir tavrın da yok bu nedenle öyle gerekli gereksiz herkesin sana yaklaşmaması da işine geliyor.

Leblebi!

Leblebi!

Verdiğin cevaplara göre sen insanlarda leblebi gibi bir tat bırakıyorsun. Sen dışarıdan düz bir insan gibi gözüksen de içeride sürprizlerle dolu bir insansın. Öyle herkesle konuşmaz, muhatap olmazsın. Fakat kendine yakın bulduğun insanlarla olan ilişkilerinde kendini fazlasıyla açabiliyorsun. Karşındaki insan da senin bu sürprizlerle dolu olan yanına doğal olarak şaşırıyor. Dışarıdan sakin ve uysal görünen karakterinin altında tam bir çılgın yatıyor. Tabi bunu herkes göremez. Sadece bazı insanların görmesine izin veriyorsun. Dışarıdan soğuk ama içeriden baldan tatlı bir insansın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
325
159
111
43
27
20
9
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Gizem Yenikler

verdiğin cevaplara göre sen insanlarda fıstık gibi bir tat bırakıyorsun. Sen öyle farklı bir insansın ki, resmen insanın seninle konuştukça konuşası geliyor... Devamını Gör

Emre Ç

Fıstık 😊

Gamze Öznalbant

Fıstık :) İltifat ediyor onedio :)