Görüş Bildir
Haberler
Hangi Köpek Irkına Benziyorsun?

etiket Hangi Köpek Irkına Benziyorsun?

EQÜRİK
11.07.2020 - 21:00

İnsanların en iyi dostları köpekleridir. Sevecen, sıcakkanlı ve bir o kadar tatlı olmalarının yanı sıra, türlü türlü karakterleri ve görünüşleri var.

Bakalım senin karakterin ve görünüşün hangi köpek ırkına benziyor?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Bu renklerden hangisi senin saç rengin?

2. Alalım bakalım boyunun ölçüsünü...

3. Burçların karakter üzerindeki etkisine inanmayan yoktur herhalde? Burcunu öğrenelim bakalım.

4. En sevdiğin fiziksel özelliğin?

5. Ne kadar aktifsin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Bu hayatta en değer verdiğin şey nedir?

7. Aşağıdaki görsellerden hangisi seni daha huzurlu hissettiriyor?

8. Bir köpek olsaydın bu gezdirme tasmalardan hangisini takmak isterdin?

9. Bir köpek olsaydınız bu eşyalardan hangisine sahip olmak isterdin?

10. Imm... Şöyle bir keyif kahvesi içecek olsan şekerli mi içersin yoksa şekersiz mi?

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Peki Son Olarak Bir Köpek Olsaydın Nasıl Giyinirdin?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Chow Chow

Chow Chow

Aslan yelesine benzer pofidik tüyleri ve tontiş yürüyüşüyle hem bir ayıyı hem de aslanı anımsatıyor. Görünüşe göre senin de yüce heybetinin altında tontiş bir ruh var. Sakin tavırlarınla her ne kadar ilgisiz dursan da yakınlarına bir o kadar sadıksın. Bu yüzden seni tanıyan herkes sana sarılarak yüksek doz sevgi ihtiyacını karşılayabilir! Her ne kadar sadık ve sevecen de olsan özgürlüğün için birçok şeyinden vazgeçeceğini de unutmamak lazım...

İngiliz Cocker Spaniel

İngiliz Cocker Spaniel

BU BAKIŞLARIN DA NE? İnsan resmen büyüleniyor bu güzelliğin karşısında. Bu arada sen tam bir ev kuşusun! Ev senin için en güvenli alan. Güvenli alanında eğlencelisin ama konu dışarıya gelince biraz sakinleşirsin. Enerjini dışarıya karşı da göstersen senden iyisi olmayacak! Sevecenlikte üstüne yok. Çok çabuk arkadaş edinirsin ama biraz da seçici olsan iyi edersin. Onlar senin kadar sadık olmayabilirler, üzülmeni istemeyiz.

Bulldog

Bulldog

Sert görüntünün altında kocaman bir kalbe sahip pofidik birisin. Babacan tavrın ile kendisi tam bir sevgi yumağısın. Sokulgan oluşun çevrendekileri rahatsız etmediği gibi herkesi daha mutlu ediyor belli ki. İyisin hoşsun de, arada karşındakileri de düşünsen iyi edersin. Başına buyrukluğunla biraz can sıktığını duyduk, dikkat etsen iyi edersin. Hantal ve uykuculuğun ile bilinsen de tersine denk gelmek istemeyiz!

Doberman

Doberman

Cool ve delikanlı duruşundan sadece tuvaletini yaparken ödün verebilecek bu güzel hayvan için en güzel sıfat 'yakışıklı' olsa gerek.😁 Atikliğinle çevrendeki her şeye sahip çıkman seni sen yapan en önemli şey. Gereğinden fazla sorumluluk sahibi olduğunu tabii ki hepimiz biliyoruz. Dik ve asil duruşunla kimseyi önemsemiyor gibi dursan da aslında fazlasıyla sadıksın. Kim ne derse desin sen zekanla her şeyin en doğrusunu yapıyorsun zaten!

Beagle

Beagle

Görenleri bile yoracak kadar yüksek enerjin var. Hatta heyecanın bazen seni bile korkutuyor olabilir. Enerji patlamalarınla bilinsen de aslında içten içe çok dingin bir ruhun var. Gözlem yeteneğine bakılırsa Sherlock Holmes sana rakip bile olamaz. Kelimenin tam anlamıyla tuttuğunu koparıyorsun! Bu özelliklerine bir de kararlılığın eklenince, elinden ne uçan ne kaçan kurtulabiliyor! Tanıştığın biriyle yakınlık kurmak senin için çocuk oyuncağı. Onların seni sevmesi de haliyle bir o kadar kolay. Çünkü sen nezaketin ve sevecenliğinle herkesi etkiliyorsun!

Haski

Haski

Ama bu gözler için kurşun atıp kurşun yemeyecek yoktur herhalde. Gözlerinin büyüsünden kurtulabilen, bu sefer de zekan karşısında kaybeder kendini. Kalabalığı çok sevsen de sen aslında tek tabancayken de fazlasıyla gözlerimizi kamaştırıyorsun. Atikliğin ve ileri zekanla üstesinden gelemeyeceğin iş yok! Sen kalabalıkla bir bütün olmayı benimsemiş olsan da sürü psikolojisiyle hareket etmek her zaman doğru olmayabilir, değil mi? Senin kadar dost canlısı birisi için de yalnızlık epey zor olabilir tabii.

Rottweiler

Rottweiler

Sen bu mecranın en ağır abilerindensin. Biraz sağı solu belli olmamakla birlikte damarına basılmaması gereken birisin.🙄 Sevdiklerini çok sahiplenir ve korursun ama senin iyiliğinin de kuyruğuna basılana kadar olduğunu iyi bilirler. Cesaretin ve kararlılığınla kendini göstermeyi seversin. Çevrende olan insanları çok zor seçersin çünkü senin yanında olmayı hak edecek zaten çok az insan vardır! Bu yüzden de kimseye itaat etmezsin. Kendinden bu kadar emin oluşun bizi bile etkiledi.

Golden Retriever

Golden Retriever

Seni tanıyan herkes öncelikle tatlılığından bahseder. E tabii bunu inkar edemeyiz. Günlük yaşantında daha çok tatlılığınla öne çıksan da gerektiği anlarda bulunduğun zeki tavrınla herkesi büyülersin. Konu sır tutmaya gelince de yakınlarının ilk koştuğu isimler arasında olmayı başarırsın. Sen herkesin gönlünü çalmışsın bile!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
359
227
159
73
39
27
26
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
nagumi

#10 Giyinmezdim.

Pasif Kullanıcı

nasil bir köpek olduğumuza seviniyoruz 😂😂😂

Yon ca

ama cok tatlilarrr 😍

OzgeGecit

İngiliz Cocker Spaniel