Hangi Köpek Irkına Benziyorsun?

535PAYLAŞIM

İnsanların en iyi dostları köpekleridir. Sevecen, sıcakkanlı ve bir o kadar tatlı olmalarının yanı sıra, türlü türlü karakterleri ve görünüşleri var.

Bakalım senin karakterin ve görünüşün hangi köpek ırkına benziyor?

1. Bu renklerden hangisi senin saç rengin?

Siyah
Sarı
Kahverengi/Kızıl

2. Alalım bakalım boyunun ölçüsünü...

160 cm ve altı
160 cm ve 180 cm arası
180 cm ve üstü

3. Burçların karakter üzerindeki etkisine inanmayan yoktur herhalde? Burcunu öğrenelim bakalım.

Oğlak
Kova
Balık
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay

4. En sevdiğin fiziksel özelliğin?

Saçlarım
Bacaklarım
Gözlerim
Burnum
Kulaklarım
Gülüşüm

5. Ne kadar aktifsin?

Neredeyse her gün antrenman yapıyorum.
Haftada 3-4 gün egzersiz yapıyorum.
Aklıma geldikçe yapıyorum bir şeyler.
Aktif mi? Ben mi? Daha neler.

6. Bu hayatta en değer verdiğin şey nedir?

Para
Aile
Sevgi
Sağlık
Aşk
Sadakat

7. Aşağıdaki görsellerden hangisi seni daha huzurlu hissettiriyor?

8. Bir köpek olsaydın bu gezdirme tasmalardan hangisini takmak isterdin?

Deri
Geri Çekilebilir
Zincir
Naylon
Desenli
Halat

9. Bir köpek olsaydınız bu eşyalardan hangisine sahip olmak isterdin?

Ödül Maması
Top
Oyuncak Halat
Frizbi
Plastik Kemik
Peluş Oyuncaklar

10. Imm... Şöyle bir keyif kahvesi içecek olsan şekerli mi içersin yoksa şekersiz mi?

Şekerli
Şekersiz

11. Peki Son Olarak Bir Köpek Olsaydın Nasıl Giyinirdin?

Chow Chow

Aslan yelesine benzer pofidik tüyleri ve tontiş yürüyüşüyle hem bir ayıyı hem de aslanı anımsatıyor. Görünüşe göre senin de yüce heybetinin altında tontiş bir ruh var. Sakin tavırlarınla her ne kadar ilgisiz dursan da yakınlarına bir o kadar sadıksın. Bu yüzden seni tanıyan herkes sana sarılarak yüksek doz sevgi ihtiyacını karşılayabilir! Her ne kadar sadık ve sevecen de olsan özgürlüğün için birçok şeyinden vazgeçeceğini de unutmamak lazım...

İngiliz Cocker Spaniel

BU BAKIŞLARIN DA NE? İnsan resmen büyüleniyor bu güzelliğin karşısında. Bu arada sen tam bir ev kuşusun! Ev senin için en güvenli alan. Güvenli alanında eğlencelisin ama konu dışarıya gelince biraz sakinleşirsin. Enerjini dışarıya karşı da göstersen senden iyisi olmayacak! Sevecenlikte üstüne yok. Çok çabuk arkadaş edinirsin ama biraz da seçici olsan iyi edersin. Onlar senin kadar sadık olmayabilirler, üzülmeni istemeyiz.

Bulldog

Sert görüntünün altında kocaman bir kalbe sahip pofidik birisin. Babacan tavrın ile kendisi tam bir sevgi yumağısın. Sokulgan oluşun çevrendekileri rahatsız etmediği gibi herkesi daha mutlu ediyor belli ki. İyisin hoşsun de, arada karşındakileri de düşünsen iyi edersin. Başına buyrukluğunla biraz can sıktığını duyduk, dikkat etsen iyi edersin. Hantal ve uykuculuğun ile bilinsen de tersine denk gelmek istemeyiz!

Doberman

Cool ve delikanlı duruşundan sadece tuvaletini yaparken ödün verebilecek bu güzel hayvan için en güzel sıfat 'yakışıklı' olsa gerek.😁 Atikliğinle çevrendeki her şeye sahip çıkman seni sen yapan en önemli şey. Gereğinden fazla sorumluluk sahibi olduğunu tabii ki hepimiz biliyoruz. Dik ve asil duruşunla kimseyi önemsemiyor gibi dursan da aslında fazlasıyla sadıksın. Kim ne derse desin sen zekanla her şeyin en doğrusunu yapıyorsun zaten!

Beagle

Görenleri bile yoracak kadar yüksek enerjin var. Hatta heyecanın bazen seni bile korkutuyor olabilir. Enerji patlamalarınla bilinsen de aslında içten içe çok dingin bir ruhun var. Gözlem yeteneğine bakılırsa Sherlock Holmes sana rakip bile olamaz. Kelimenin tam anlamıyla tuttuğunu koparıyorsun! Bu özelliklerine bir de kararlılığın eklenince, elinden ne uçan ne kaçan kurtulabiliyor! Tanıştığın biriyle yakınlık kurmak senin için çocuk oyuncağı. Onların seni sevmesi de haliyle bir o kadar kolay. Çünkü sen nezaketin ve sevecenliğinle herkesi etkiliyorsun!

Haski

Ama bu gözler için kurşun atıp kurşun yemeyecek yoktur herhalde. Gözlerinin büyüsünden kurtulabilen, bu sefer de zekan karşısında kaybeder kendini. Kalabalığı çok sevsen de sen aslında tek tabancayken de fazlasıyla gözlerimizi kamaştırıyorsun. Atikliğin ve ileri zekanla üstesinden gelemeyeceğin iş yok! Sen kalabalıkla bir bütün olmayı benimsemiş olsan da sürü psikolojisiyle hareket etmek her zaman doğru olmayabilir, değil mi? Senin kadar dost canlısı birisi için de yalnızlık epey zor olabilir tabii.

Rottweiler

Sen bu mecranın en ağır abilerindensin. Biraz sağı solu belli olmamakla birlikte damarına basılmaması gereken birisin.🙄 Sevdiklerini çok sahiplenir ve korursun ama senin iyiliğinin de kuyruğuna basılana kadar olduğunu iyi bilirler. Cesaretin ve kararlılığınla kendini göstermeyi seversin. Çevrende olan insanları çok zor seçersin çünkü senin yanında olmayı hak edecek zaten çok az insan vardır! Bu yüzden de kimseye itaat etmezsin. Kendinden bu kadar emin oluşun bizi bile etkiledi.

Golden Retriever

Seni tanıyan herkes öncelikle tatlılığından bahseder. E tabii bunu inkar edemeyiz. Günlük yaşantında daha çok tatlılığınla öne çıksan da gerektiği anlarda bulunduğun zeki tavrınla herkesi büyülersin. Konu sır tutmaya gelince de yakınlarının ilk koştuğu isimler arasında olmayı başarırsın. Sen herkesin gönlünü çalmışsın bile!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

İngiliz Cocker Spaniel

~idiliniz~

İngiliz Cocker Spaniel

edanur-kartal1

Doberman Cool ve delikanlı duruşundan sadece tuvaletini yaparken ödün verebilecek bu güzel hayvan için en güzel sıfat 'yakışıklı' olsa gerek.😁 Atikliğinle çevrendeki her şeye sahip çıkman seni sen yapan en önemli şey. Gereğinden fazla sorumluluk sahibi olduğunu tabii ki hepimiz biliyoruz. Dik ve asil duruşunla kimseyi önemsemiyor gibi dursan da aslında fazlasıyla sadıksın. Kim ne derse desin sen zekanla her şeyin en doğrusunu yapıyorsun zaten!

delimanyakcucuk

Hangi köpek olurdum bilemem ama kimin köpeği olurdum biliyorum...

llegalgeceler

Rottweiler çıktı ama bir kız olarak kendime yakıştırdın mı emin değilim.

Görüş Bildir