Hangi İskandinav Tanrısı/Tanrıçası Senin Ruh İkizin?

34PAYLAŞIM

Efsanevi İskandinav mitolojisinin hangi tanrısı/tanrıçası senin ruh ikizi, öğrenmek ister misin? 

Haydi o zaman teste! 

1. Öncelikle cinsiyetinle başlayalım!

2. Şimdi de yaşını öğrenelim!

3. Peki sence, sen dürüst bir insan mısın?

Kesinlikle evet.
Öyle olmaya çalışıyorum.
İstediğimi elde etmek için bazen dürüst olmuyorum.
Kesinlikle hayır.

4. Hangisi senin için daha önemli diye sorsak?

Her şeye rağmen gülümsemek
Cesur olabilmek
Ailem
Daha çok bilgi sahibi olabilmek
Yalnız kalabilmek
İnsanların barış içinde yaşaması
Aşk
Adaletin yerini bulması

5. Kötü olduğunu düşündüğün bir özelliğini seçmeni istiyoruz!

Pratik değilim.
Bencilim.
Aşırı koruyucuyum.
Açgözlüyüm.
Kötü niyetliyim.
İntikamcıyım.
Çabuk sinirleniyorum.
Umursamazım.

6. Peki en iyi olduğunu düşündüğün özelliğini sorsak?

Dost canlısı ve iyimserim.
Dürüst ve sorumluluk sahibiyim.
Cömert ve sevgi doluyum.
Cesur ve yardımseverim.
Akıllı ve bağımsızım.
Pratik ve kaygısızım.
Gözüpek ve istikrarlıyım.
Koruyucu ve pratiğim.

7. Sence çevrendeki insanların hayatına bunlardan hangisini getiriyorsun sen?

Nezaket
Heyecan
Gerçeklik
Güzellik
Tavsiyeler
Yardımseverlik
Sevinç
Cesaret

8. Son olarak bu 4 elementten birini seç hadi o zaman!

Ateş
Su
Hava
Toprak

Odin çıktın!

Sen tanrıların kralısın ve bilgeliğin, şiirin, savaşın, ölümün ve büyünün tanrısısın. Yeni şeyler öğrenmeyi ve hayattaki büyük bilinmezlikleri düşünmeyi seviyorsun. Mükemmel tavsiyeler veriyorsun ve doğuştan bir lidersin. Hedeflerine ulaşmak için her şeyi yapabilirsin. Bazıları senin bencil ve güvenilmez olduğunu söylüyor ama önemli değiller - zaten senin büyüklüğünü asla ölçemezler.

Thor çıktın!

Sen gök gürültüsü, şimşek ve güç tanrısısın. Kazanmayı ve macerayı seviyorsun. Her zaman isteyen yardım eli uzatmaya hazırsın ve her daim kendine güveniyorsun. Hayatı dolu dolu yaşıyorsun. Hızlı, hatta şiddetli bir öfken var ve dürtü kontrolün yok, ancak bunu yüzüne söylemeye cüret eden herkes, açıkçası onlar için neyin iyi olduğunu bilmiyor.

Loki çıktın!

Senin ruh ikizin düzenbazlık tanrısı Loki. Diğerleri senin gücünü küçümseyebilirler. Aslında böyle olmasından hiç şikayetçi değilsin. Böylelikle onları daha kolay kandırabiliyorsun. Seni küçümseyenlerin sonunun ne olduğunu ikimiz de biliyoruz.

Balder çıktın!

Sen ışık ve saflık tanrısısın. Başkalarıyla birlikte çalışmayı ve insanları neşelendirmeyi seviyorsun. Hemen hemen tanıştığın herkesle iyi geçiniyorsun ve her şeyde iyiyi görmeye kararlısın. Ne kadar basit olursa olsun, hayattaki güzel şeyleri takdir ediyorsun. Bazı insanlar gerçekçi olmadığını ve olgunlaşmamış olduğunu iddia ediyor. Onlara aldırış etmiyorsun, iyi de ediyorsun.

Frigg çıktın!

Sen tanrıların kraliçesi ve evlilik, aile, doğum ve yuva tanrıçasısın. Ellerinle çalışmayı ve ihtiyacı olanlara yardım etmeyi seviyorsun. Nazik ve koruyucusun. Asla sağduyudan yoksun değilsin. İstediğini elde etmesi için birini kandırmaktan çekinmiyorsun ve sevdiklerine karşı biraz fazla korumacı olabiliyorsun, ama tek istediğin onların güvende olmaları.

Freya çıktın!

Aşk, doğurganlık, büyücülük, altın, savaş ve ölüm tanrıçası Freya senin ruh ikizin. İstediğini elde etmek için avantajına olacak her şeyi kullanabiliyorsun. Şansa inanmak yerine kaderine yön vermeye çalışan bir insansın.

Hel çıktın!

Sen ölüm ve yeraltı dünyasının tanrıçasısın. Yalnız zaman geçirmeyi ve kendi kaderinden sorumlu olmayı seviyorsun. Hayatın tatsız gerçekleriyle yüzleşmekten korkmuyorsun ve görevini yapacağına her zaman eminsin. Çok gizemlisin. Bazı insanlar seni duyarsız ve antisosyal olmakla suçluyor, ama aldırma - işine ne kadar az insan burnunu sokmaya çalışırsa o kadar iyi.

Sif çıktın!

Thor'un eşi olan bir başka bereket tanrıçası Sif senin ruh ikizin. Sevecen ve iyi bir kalbe sahipsin. Bu da seni eşsiz kılıyor aslında. Herkesi bu özelliklerinle kolayca etkileyebildiğin için kardeşler arasında bile bir rekabete sebep olabilirsin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
batuhan-celik25

Thor çıktın! Sen gök gürültüsü, şimşek ve güç tanrısısın. Kazanmayı ve macerayı seviyorsun. Her zaman isteyen yardım eli uzatmaya hazırsın ve her daim kendine güveniyorsun. Hayatı dolu dolu yaşıyorsun. Hızlı, hatta şiddetli bir öfken var ve dürtü kontrolün yok, ancak bunu yüzüne söylemeye cüret eden herkes, açıkçası onlar için neyin iyi olduğunu bilmiyor.

askolattemakako

Freya çıktın! Aşk, doğurganlık, büyücülük, altın, savaş ve ölüm tanrıçası Freya senin ruh ikizin. İstediğini elde etmek için avantajına olacak her şeyi kullanabiliyorsun. Şansa inanmak yerine kaderine yön vermeye çalışan bir insansın.

esmanur-yucel1

Sen ölüm ve yeraltı dünyasının tanrıçasısın. Yalnız zaman geçirmeyi ve kendi kaderinden sorumlu olmayı seviyorsun. Hayatın tatsız gerçekleriyle yüzleşmekten korkmuyorsun ve görevini yapacağına her zaman eminsin. Çok gizemlisin. Bazı insanlar seni duyarsız ve antisosyal olmakla suçluyor, ama aldırma - işine ne kadar az insan burnunu sokmaya çalışırsa o kadar iyi. Uwu

edenizyigit

Sen ölüm ve yeraltı dünyasının tanrıçasısın. Yalnız zaman geçirmeyi ve kendi kaderinden sorumlu olmayı seviyorsun. Hayatın tatsız gerçekleriyle yüzleşmekten korkmuyorsun ve görevini yapacağına her zaman eminsin. Çok gizemlisin. Bazı insanlar seni duyarsız ve antisosyal olmakla suçluyor, ama aldırma - işine ne kadar az insan burnunu sokmaya çalışırsa o kadar iyi. Ah Hela ikizimsin

tutuuu11

freyaa!!! Aşk, doğurganlık, büyücülük, altın, savaş ve ölüm tanrıçası Freya senin ruh ikizin. İstediğini elde etmek için avantajına olacak her şeyi kullanabiliyorsun. Şansa inanmak yerine kaderine yön vermeye çalışan bir insansın. 3

Görüş Bildir