Hangi Gündüz Kuşağı TV Programısın?

-

Televizyonu kimimiz 7/24 seyrederiz, kimimiz yalnızca ses yapsın diye açarız. Genelde akşamları seyretsek de, gündüz kuşağında pek çok program olduğunu biliyoruz. Peki, sen hangi TV programı olduğunu merak etmiyor musun?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

Erkek
Kadın

2. Şimdi de yaşını öğrenelim!

3. Günde kaç saat televizyon seyredersin?

1-3 saat civarı seyrediyorum.
6 saatten fazla galiba.
Uyanık olduğum sürece hep izlerim.
Televizyonu sadece evde ses olsun diye açarım.
3-6 saat arası diyebiliriz.
Ayda-yılda bir anca izlerim.

4. Hadi bize dürüst ol: Kendini nasıl tanımlarsın?

5. Dizi/film seyrederken ne yer, ne içersin?

Soğuk bir içecek fena olmaz!
Kola ve cips!
Çekirdek tabii ki!
Pizza en büyük favorim.
Hiçbir şeye gerek yok.
Çay olmazsa olmazım!

6. Peki, akşamları hangisini izlemek için televizyonu açarsın?

Favori dizimi
Yarışma programlarını
Bilgi yarışmasını
Türk filmi
Haberleri
Belgeselleri

7. Senin hayatın bir sinema filmi olsa hangi tür olurdu?

8. Son olarak, sence insan hayatının en güzel dönemi ne zamandır?

Çocukluk
Gençlik
Ebeveynlik zamanları
Evliliğin başladığı yıllar
Emeklilik
Üniversite sonrası çalışma dönemi

Yemekteyiz!

Sen hayatı seven ve bundan keyif almaya çalışan bir insansın. İçinden nasıl geliyorsa öyle yaşıyorsun. Bir gün durgun olsan da, sonraki gün son derece neşeli olabiliyorsun. Canın nasıl isterse yani! Ama burada dikkat etmen gereken tek şey şu: Bazen kendi hayatının tadını çıkarırken, çevrendeki insanlara karşı değişken görünebiliyorsun. Bu durum da seni bir miktar dengesiz gösterebilir. Bu konuya dikkat etmekte fayda var.

Müge Anlı ile Tatlı Sert!

Sen, çevrendeki insanlar için adeta ihtiyaç paketi gibisin. Kimin başı sıkışsa, kim zorluklarla baş etmek zorunda kalsa akıllarına gelen tek isim sen oluyorsun! Kendini biraz kötü gün dostu gibi hissedebilirsin ama, mutluluklarını da paylaştıkları oluyor elbette. Ama insanlar ne yapsın, adete Sherlock'sun sen! Böyle bir cevheri değerlendirmemek olmaz elbette.

2. Sayfa!

Sen konuşmayı ve paylaşmayı çok seven, bütün konularda yorum belirtebilen birisin. Yani hemen hemen her şey hakkında fikrin var, ama tabi bunu uydurarak yapmıyorsun. Araştırmanı yapıp, o konuda ne var ne yok öğrenip ona göre konuşuyorsun. Ama işte insanlar hakkında konuşunca da konu biraz gıybete giriyor olabilir. Kimseyi incitmemeye çalışıyorsun, insanlar da bu çabanın farkındalar. Ama bazen yorumlarına alınanlar olabilir, aman dikkat et diyelim!

Zahide Yetiş'le!

Sen çevrendeki herkes için bulunmaz kaftansın! Ne zaman başları sıkışsa, sığınacak bir liman arasalar onların aklına gelen ilk isim sen oluyorsun. Ama sakın kendini kötü gün dostu gibi düşünme, mutluluklarını da paylaşacakları kişi sen oluyorsun elbette. Bunun sebebi hem senin enerjin, hem bilgilerin, hem de sabırlı ve anlayışlı bir yapının olması. Tüm bunlar içinden geliyor, yani buradaki asıl konu senin daima olduğun gibi davranman. Hep böyle kal, hep cana yakın!

Gelinim Mutfakta!

Sen mutfağa son derece ilgilisin. Yemek yapmayı ve mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsun. Ama daha çok sevdiğin bir şey daha var, o da gösteriş. İnsanlar yaptıklarını beğensin ve sonuçtan memnun kalsınlar istiyorsun. Tabii hayat böyle değil, her zaman planladığın gibi olmuyor. Başarılarımız her zaman taçlandırılmıyor ne yazık ki! Yine de, önce kendin için çabalamayı öğrenmen gerek. Böylece daha mutlu olacaksın!

Gelin Evi!

www.medyatava.com

İşte karşımızda keyif insanı! Hayat senin için tamamen doya doya yaşanacak bir şey, sen de tam olarak bunu yapıyorsun. İnsanların ne dediği ya da ne düşündüğü hiç umrunda değil. Ama bu bir miktar gösterişi sevdiğin gerçeğini değiştirmiyor. İnsanlar bunu fazla bulursa bulsunlar, zaten sen kendi hayatını yaşıyorsun. Kendini kanıtlama çaban yok değil, ama dozunda diyelim. Yaşıyorsun bu hayatı!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
soner-sari

zahide nedir aq

muhammed-akdemir2

gelinim mutfakta çıktı

by_history94

Ben haftada sadece 3 gün onlarda 2-3 saat. Geri kalan zamanlarda araştırma yaparım.

iprjqfp

2. Sayfa!     2. Sayfa! Sen konuşmayı ve paylaşmayı çok seven, bütün konularda yorum belirtebilen birisin. Yani hemen hemen her şey hakkında fikrin var, ama tabi bunu uydurarak yapmıyorsun. Araştırmanı yapıp, o konuda ne var ne yok öğrenip ona göre konuşuyorsun. Ama işte insanlar hakkında konuşunca da konu biraz gıybete giriyor olabilir. Kimseyi incitmemeye çalışıyorsun, insanlar da bu çabanın farkındalar. Ama bazen yorumlarına alınanlar olabilir, aman dikkat et diyelim!     Sen konuşmayı ve paylaşmayı çok seven, bütün konularda yorum belirtebilen birisin. Yani hemen hemen her şey hakkında fikrin var, ama tabi bunu uydurarak yapmıyorsun. Araştırmanı yapıp, o konuda ne var ne yok öğrenip ona göre konuşuyorsun. Ama işte insanlar hakkında konuşunca da konu biraz gıybete giriyor olabilir. Kimseyi incitmemeye çalışıyorsun, insanlar da bu çabanın farkındalar. Ama bazen yorumlarına alınanlar olabilir, aman dikkat et diyelim!

linda-samuel

Zahide Yetiş'le

Görüş Bildir