Hangi Ezel Dizisi Karakterisin?

-
Abone ol

Türk dizi tarihinin en iyileri arasında gösterilen Ezel dizisindeki hangi karaktersin?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. İş yaşamında sana eşlik etmesini isteyeceğin hayvan bunlardan hangisi olurdu?

Kedi
Arı
Atmaca
Aslan
Köpek
Yılan

4. Bir rakibin olduğunda, onu nasıl alt edersin?

Dedikodusunu yayar, itibarını zedelerim.
Açığını kollar, bunu kullanırım.
Ortaya koyduğum işle alt ederim zaten.
Benimle uğraşıyorsa, ben de onunla uğraşırım.
Kendi tarafıma çeker, müttefik edinirim.

5. Şimdi dürüst ol ve bugüne kadar en büyük hataları yapmana sebep olan özelliğini seç.

Kıskançlığım
İnatçılığım
Uysallığım
Dürüstlüğüm
Saflığım
Kendime güvensizliğim

6. Peki önüne çıkan problemler karşısında kendini nasıl bir insan olarak tanımlayabilirsin?

7. Bu mürekkep lekesinin zihninde uyandırdığı duygu bunlardan hangisi ya da hangisine daha yakın?

Gizem
Korku
Özgürlük
Kaos
Eşitlik
Tutsaklık

8. Son olarak kendine bir intikam biçimi seç!

Sıcağı sıcağına
Soğuk ve planlı
İntikam zayıfların işi
Allah'ından bulsun!

Ezel Bayraktar!

Yakışıklısın, özgürlüğüne düşkünsün, iyi bir dostsun ama sana dokunan yanıyor! Gizemli iç dünyanı çözmeye çalışan insanları sürekli şaşırtıyorsun. Bazen incinmiş küçük bir çocuk gibi masumken, bazen kontrolden çıkmış derecede öfkelisin! Geçmişindeki olayları kabullenebilirsen ve öfkeni kontrol edebilirsen iç huzuruna kavuşacaksın!

Ramiz Karaeski!

Seni anlatmaya nereden başlayacağımızı bilmiyoruz. Son derece kudretli ve cömertsin. Sevdiklerine zarar gelmemesi için yapamayacağın şey yok! Ancak bazen işin dozunu kaçırdığını söyleyebiliriz. Sevdiğin insanlara zarar gelmemesi için çabalarken, bazen zor durumda kalmalarına neden olabilirsin. Kontrolü biraz elden bırakmaya ne dersin?

Cengiz Atay!

steemitimages.com

Öfke dolusun. İnsanlara sürekli 'bedel ödetiyorsun' ve bu yalnız kalmana sebep oluyor. Kendini her zaman haklı görmen ve sürekli başkalarını suçlaman hayatını kaosa sürüklüyor! Sürekli insanlarda hata bulmak yerine biraz kendine baksan aslında birçok problem çözülecek gibi. Biraz empati yapmalısın. Bencil davranışlarından da en yakın zamanda vazgeçmelisin.

Eyşan!

Sen tam bir Eyşan'sın... Ay evlerden ırak! İki dakikada insanların zayıf noktasını bulur, onları parmağında oynatırsın. Sahip olduğun gücün farkındasın ve bunu kullanmaktan da çekinmezsin. Sevdiklerin haricinde kimse umrunda değil, herkesi harcayabilirsin. Yaptıklarından sonradan pişman olsan da vicdan yapsan da iş işten geçmiş oluyor. Bu kadar hırs kalbe zarar hanımefendi, kendine gel istersen!

Azad Karaeski!

Asaletin ve kibarlığın sıkça yanlış anlaşılmana sebep olsa da sen asla kendinden ödün vermiyorsun. Olduğun gibi davranıyorsun! Prensip sahibisin, sadakat kelimesinin yanına ise senin resmin konmalı! Gerekirse en büyük acılarını bile kalbinin derinliklerine gömebilirsin. Amaaaa... Söz konusu sevdiklerin olunca kural kanun tanımazsın! Herkese de güvenmiyorsun, temkinlisin. Fakat bu durum yalnız kalmana sebep oluyor.

Şebnem!

Kendi dünyanda yaşıyorsun. Kalabalık ortamların dünyevi yüzeysel dertlerine sürüklenmiyorsun. En iyisini yapıyorsun! Hayvanları ve çocukları seviyorsun. Sağlıklı ilişkiler kurabiliyorsun. Sadece sesini biraz daha güçlü çıkarmayı öğrenmen gerekiyor.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ilkim-incesu

ramiz dayı çıktı baya yaş farkı var ama olsun :)

ahmet-enes-aykut

Ezel Bayraktar !

queen_of_the_7_kingdoms

Azad Karaeski! Asaletin ve kibarlığın sıkça yanlış anlaşılmana sebep olsa da sen asla kendinden ödün vermiyorsun. Olduğun gibi davranıyorsun! Prensip sahibisin, sadakat kelimesinin yanına ise senin resmin konmalı! Gerekirse en büyük acılarını bile kalbinin derinliklerine gömebilirsin. Amaaaa... Söz konusu sevdiklerin olunca kural kanun tanımazsın! Herkese de güvenmiyorsun, temkinlisin. Fakat bu durum yalnız kalmana sebep oluyor.

tc-sumela-azra-kemer

Eyşan! Eyşan! Sen tam bir Eyşan'sın... Ay evlerden ırak! İki dakikada insanların zayıf noktasını bulur, onları parmağında oynatırsın. Sahip olduğun gücün farkındasın ve bunu kullanmaktan da çekinmezsin. Sevdiklerin haricinde kimse umrunda değil, herkesi harcayabilirsin. Yaptıklarından sonradan pişman olsan da vicdan yapsan da iş işten geçmiş oluyor. Bu kadar hırs kalbe zarar hanımefendi, kendine gel istersen!

ebru-yildiz32

O BAŞLIKTAKİ ANLATIM BOZUKLUĞU NE ALLAH AŞKINA. HANGİ EZEL DİZİSİ KARAKTERİSİN? KAÇ TANE EZEL DİZİSİ VAR Kİ? DOĞRUSU; "EZEL DİZİSİNİN HANGİ KARAKTERİSİN?" OLACAKTI.

Görüş Bildir