Hangi Efsane Kurtlar Vadisi Karakterisin?

-

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri Kurtlar Vadisi... Süleyman Çakır öldüğünde gıyabi cenaze namazı kılanlar mı dersiniz yoksa gazetelere ilan verip vefat ve başsağlığı dileyenler mi? İşte böyle bir diziydi. Bakalım siz bu efsane dizide hangi karaktersiniz?

1. Hadi bakalım başlayalım! Kaç yaşındasın?

2. Diyelim ki arkadaşlarınla yolda yürüyorsun. Karşıdan bir grup size laf attı kavga çıktı. Kavga çıktığında sıkıntıyı çözmeyi mi tercih edersin yoksa ateşe körükle giden tarafta mı olursun?

Ne sıkıntısı ya... Sıkıntı benim birader!
Çözmeye çalışırım ama çözülecek gibi değilse kavgadan da kaçmam.
Körüklerim! Kavga etmeyenle de bir daha görüşmem.
Ya ne gerek var kavga etmeye! Hayvanlar koklaşa koklaşa insanlar konuşa konuşa anlaşır.

3. Peki arkadaş ortamlarında buluşmaya giden misin buluşmayı düzenleyen mi?

Buluşmaya gidenim.
Buluşmayı düzenleyenim tabii ki...
Arkadaş ortamım yok ki!
Yeri geldiğinde düzenlerim yeri geldiğinde giderim.

4. Seni tanımlayacak en iyi kelime hangisi?

5. Oldu da büyük bir iş insanı oldun. O zaman kullandığın araba hangisi olurdu?

6. Moralin bozuk olduğunda hangisini yapmak seni rahatlatır?

Yalnız kalıp müzik dinlemek.
Arkadaşlarının yanına gitmek.
Televizyon izlemek.
Yemek yemeye gitmek.
Benim moralimi kimse bozamaz!

7. Al işte. Arkadaşlarından biri ay sonunu getirememiş senden borç istiyor?

Harcarken bana mı sordu ne yaparsa yapsın.
Borç veririm ama sürekli borcumu isterim.
Borç veririm. Ne zaman durumunu düzeltirse o zaman geri versin sıkıntı yok.
Feda olsun canım dostuma!

8. Son olarak hangi saat senin tarzın?

Süleyman Çakır!

Senin rahat edemediğin yerde kimse istirahat edemez! İnsanlar seni çok seviyor çünkü sevdiklerine gerçekten değer veriyor ve onları koruyorsun. Tabii sevenin çok olduğu gibi düşmanların ve arkandan iş çevirenin de çok! Ama düşmanların için endişe etmene gerek yok çünkü sana sonuna kadar bağlı dostların var. Senin gözlerinin içine bakarak konuşacak insan çok az. Her insanın yerinde olmak istediği kişisin sen...

Polat Alemdar!

Sana dost olmak isteyen o kadar çok insan var ki...  Hani derler ya "Yüreğiyle yapıyor." diye işte sen bu cümlenin vücutta şekil bulmuş halisin. Bulunduğun ortamda lider sensin ama insanlar senden korktuğu için değil sana güvendiği için seni lider olarak kabul ediyor. Duygusalsın. Hayatına giren insanları kolay kolay unutmuyorsun. Karakterinden ödün vermeden yaşamaya devam et!

Memati Baş!

Sadakat mi? Evet o sensin. Dostların her şeyini sana gözü kapalı emanet edebilir. Dostların sana öl dese hiç düşünmeden canını verirsin. Sinirlisin ve kimseye eyvallahın yok! Sana yanlış yapanın vay haline... Ne kadar sert gözüksen de tek başına kaldığında duygusalsın. Seni eleştiren insanlar olabilir ama aldırış etme. Kendin ol...

Tombalacı Mehmet!

Kurnazlığın kitabını yazmışsın. Hırsların seni yeyip bitiriyor. Başarılı bir insansın ancak egoların yüzünden başarıların gölgede kalıyor. Eğer bu sorununu çözersen senin de güzel dostlukların olabilir. Unutma! Yalnız yiyen yalnız ölür...

Laz Ziya!

Aslında çok mutlu olabilirsin. Ama çok detaycı ve disiplinli olduğun için mutlu olmayı zorlaştırıyorsun. İnsanlar sana gerçekten çok saygı duyuyor ama ne yapacağın belli olmadığı için biraz da korkuyolar. İpleri biraz elinden bırak ve sevdiğin insanların sana yaklaşmasına izin ver!

Mehmet Karahanlı!

İnsanlar sana saygı duyuyor. Ama tamamen çıkarları için! Çünkü güçlü bir insansın. İnsanlara karşı çok sert duruyorsun ama aslında çok duygusalsın. Lidersin ve insanları yönetmeyi çok seviyorsun ayrıca bu senin baya hoşuna gidiyor. Senin kadar otoriter bir insan henüz dünya üzerinde yok!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selim-arvas

ÇAKIRRRRRRRRRRRRR

ozge-robyn

Polat Alemdar!

rabia-cankaya1

polat alemdar

bremin-melih-ercan

laz ziya

mehmet-kilinc8

Polat Alemdar!

Görüş Bildir