Hangi Avrupa Şehrinin Ruhunu Yansıtıyorsun?

-

Ruhumuzun pek çok şeyi yansıttığını biliyoruz. Bazen bir şarkıda, bazen bir eşyada kendimizi bulabiliyoruz. Peki ya şehirler? Hangi Avrupa şehrinin ruhunu yansıttığını merak ediyorsan, haydi teste!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim:

2. Ruhunun bir rengi olsa, sence hangisi olurdu?

3. Günlük giyim alışkanlığın hangisi?

4. Ruhun Avrupa'ya yolculuk ederken, ülkemizin mükemmel yemeklerinden birini seç!

Mantı
Cağ kebabı
İskender
Hamsili pilav
Lahmacun
Kebap

5. Şu anda hangi fotoğraf karesinde olmak istersin?

6. Şimdi de kurgusal bir şehir seç!

Gotham - Batman
The Capitol - Açlık Oyunları
Cloud City - Star Wars
Hogsmeade - Harry Potter
Ayrık Vadi - Yüzüklerin Efendisi
King's Landing - Game of Thrones

7. Aynı ruha sahip olduğunu düşündüğün hayvan hangisi?

8. Son olarak arkanda seni hatırlatacak herhangi bir şey bırakacak olsan, bu hangisi olurdu?

Fikir
Devrim
Mimari eser
Değişim
Buluş
Heykel

Roma!

Senin için hayatta en önemli şeylerden biri sevdiklerinin yanında olması. Güzel yemekler, kocaman sofralar, neşeli sohbetler, sen gerçek bir aile ortamına aitsin. Bu sebeple tam anlamıyla Roma'nın ruhunu yansıtıyorsun. Tarihi eserleri, doğallığı, neşeli insanları ve muhteşem iklimiyle sanki sende vücut bulmuş gibi. Bir gün böyle bir imkana sahip olursan, Roma'yı görmeden geçme deriz. Ne demek istediğimizi orada çok daha iyi anlayacaksın.

Londra!

Sen insanları mıknatıs gibi çeken karizmatik bir kişiliğe sahipsin! Başarı, kariyer ve zenginlik senin hayatında çok önemli bir yer tutuyor. Güzel bir ev, iyi bir araba, havalı kıyafetler, kabarık bir banka cüzdanı senin olmazsa olmazlarından. Bununla beraber hayatın tadını çıkarmayı da son derece iyi biliyorsun. Lüks restoranlarda akşam yemekleri, ardından kaliteli mekanlarda vakit geçirmek bir şeyler içmek senin hayatını gösterişli kılıyor. Bu sebeplerden kimi zaman insanlar seni biraz mesafeli buluyor, ama bilmiyorlar ki aslında tüm bu özelliklerinle sen Londra'yı yansıtıyorsun!

Paris!

Öncelikle şunu söylemek lazım: Sen aşk için doğmuşsun! Ama seni çok heyecanladıran şeylerden sıkılabiliyorsun da. Gizli bir romantiksin, sevimlisin ama biraz çılgınsın da. Paris bir insan ruhuna bürünse, ancak bu kadar seninkini yansıtırdı! Sen iş hayatınla ve kişisel gelişiminle son derece meşgulken, sosyal hayatından da geri kalmıyorsun asla. İşte tam Paris'e göre bir hareket!

Berlin!

Senin ruhun Avrupa'nın en genç ve en dinamik başkentine ait! Tıpkı Berlin gibi sen de sürekli canlı ve her zaman enerji dolusun ve günün 24 saati yaşıyorsun. Sen sürekli partilere katılıp, sabahlara kadar çılgınca dans edip eğlenebilecek bir yapıdasın. Enerjin asla tükenmiyor kısacası. Zekan ve kendini geliştirme konusundaki başarın da cabası! Eh, zaten başında da söylemiştik, tüm bu özellikler ancak tek bir yerde mevcut: Berlin!

Barselona!

Sen rahat bir insansın. Kafan çok temiz. Ufak tefek sorunları kafaya takmıyorsun çünkü şu hayatta mesele yapılması gereken gerçekten büyük problemler var. Kuantum verilerin oldukça güçlü. Bu da senin kariyer basamaklarını rahatça tırmanmana yardımcı oluyor. Kalabalıklardan rahatsız olsan da kalabalık arasında kaybolmayı seviyorsun. Hayatı seviyorsun, eğlenceyi de. Tüm bu özelliklerinle de Barselona'nın ruhunu yansıtıyorsun.

Stockholm!

Sen sessiz, sakin, kavga gürültüden uzak bir insansın. İnsanlara karşı setler örmüşsün. Bu dünyada insanlardan büyük kötülükler görebileceğini biliyorsun. Fakat sana yaklaşabilen insanlar senin içinde bir melek yattığını da biliyor. Sen yaşamında sabırlı olduktan sonra istediğin her türlü başarıyı yakalayabilirsin. Bu özelliklerin bize bir şehrin yansıması gibi geliyor, o da Stokholm. Sessiz sakin ve dünyaya her an açılmaya müsait. Bir şehirle nasıl ruh ikizi olunur, sende görebiliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
naz04

Roma cikti zaten hep hayalimdeki ulke 😍

mustafa-altun6

Paris! Öncelikle şunu söylemek lazım: Sen aşk için doğmuşsun! Ama seni çok heyecanladıran şeylerden sıkılabiliyorsun da. Gizli bir romantiksin, sevimlisin ama biraz çılgınsın da. Paris bir insan ruhuna bürünse, ancak bu kadar seninkini yansıtırdı! Sen iş hayatınla ve kişisel gelişiminle son derece meşgulken, sosyal hayatından da geri kalmıyorsun asla. İşte tam Paris'e göre bir hareket! WTF !!😮

nurcii

Sen rahat bir insansın. Kafan çok temiz. Ufak tefek sorunları kafaya takmıyorsun çünkü şu hayatta mesele yapılması gereken gerçekten büyük problemler var. Kuantum verilerin oldukça güçlü. Bu da senin kariyer basamaklarını rahatça tırmanmana yardımcı oluyor. Kalabalıklardan rahatsız olsan da kalabalık arasında kaybolmayı seviyorsun. Hayatı seviyorsun, eğlenceyi de. Tüm bu özelliklerinle de Barselona'nın ruhunu yansıtıyorsun.

orhan-ulusoy

Londra!

bcb54

Barselona :) Sen rahat bir insansın. Kafan çok temiz. Ufak tefek sorunları kafaya takmıyorsun çünkü şu hayatta mesele yapılması gereken gerçekten büyük problemler var. Kuantum verilerin oldukça güçlü. Bu da senin kariyer basamaklarını rahatça tırmanmana yardımcı oluyor. Kalabalıklardan rahatsız olsan da kalabalık arasında kaybolmayı seviyorsun. Hayatı seviyorsun, eğlenceyi de. Tüm bu özelliklerinle de Barselona'nın ruhunu yansıtıyorsun.

Görüş Bildir