Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Aşk 101 Karakteri Senin Sevgilin Olmalı?

291PAYLAŞIM

Hangi Aşk 101 karakteri senin ruh ikizin?

1. Hangi cinsiyetten hoşlanıyorsun?

2. Yaşını da seç.

3. Nasıl tiplerden hoşlanırsın?

Cesur
Asi
Gizemli
Çekici
Merhametli

4. Bir ilişkide senin için en önemli şey hangisi?

Sadakat
Tutku/Aşk
Fedakârlık
Anlayış
Saygı

5. Biraz kaçık ama çocuk ruhlu biriyle mi yoksa ağırbaşlı ve çekici biriyle mi birlikte olmak isterdin?

Azıcık deli olsun!
Ağırbaşlı olsun...

6. Sevgilinle birlikte yapmaktan keyif alacağın aktivite hangisi?

Konsere gitmek
Dans etmek
Sinemaya gitmek
Huzurlu bir gün geçirmek
Romantik bir akşam yemeği
Daha başka şeyler :)

7. Peki, ilişkini bitirme nedenin şunlardan hangisi olabilir?

İlişkinin gün be gün monotonlaşması
Ailelerin onaylamaması
Romantizmin ve aşkın bittiğini hissetmek
Bitmek bilmeyen tartışmalar
Yerli yersiz kıskançlıklar
Kapana kısılmış gibi hissetmek

8. Son olarak geçmişte pişmanlıkların var mı?

Hayır yok.
Yani her insanın olduğu gibi benim de var.
Hangi birini saysam ki!

Eda!

Testimizde verdiğin yanıtlara göre sen ne olursa olsun Eda karakteriyle sevgili olmalısın!  Aurası o denli yüksek bir hanım ki, bu karakterle sevgili olmak gerçekten oldukça zor. Ama sen cesaret etmişsin bir kere. Senin ideal hanım tipine tam olarak uyuyor Merve. Sert bir hanım, hem de da fazlaca akıllı. Seni zekasıyla etkileyen kadınlardan zaten oldukça hoşlanıyorsun. Sonucun bu şekilde çıkmasına da hiç şaşırmadık. Bir taraftan da lükse düşkün bir karakter Eda. Ama sen kendine güveniyorsun anlaşılan :)

Işık!

Testimizde verdiğin yanıtlara göre sen ne olursa olsun Işık karakteriyle sevgili olmalısın! Işık, yaşamın ona getirdiği tüm zorluklara rağmen, kendine güzel bir yaşam kurmuş bir karakter. Yalnızlığa alışmış birisi. Hayatına birini almayı pek düşünmemiş, yıllarca insanları mutlu etmeye adamış kendini. Daha sonrasında da aşkla tanıştığında işler birazcık değişti tabii. Ancak oldukça iyi niyetli ve masum biri Işık. İnsanı rahatlatan bir tarafı var. Bir yandan da ayakları üstünde durabilen, kimseye ihtiyacı olmadan yaşayabilecek biri. Ne diyelim mutluluklar :)

Burcu!

Testimizde verdiğin yanıtlara bakılırsa sen ne olursa olsun Burcu karakteriyle sevgili olmalısın! Kendine güvenen, ayakları üzerinde duran biri Burcu. Sevdiğinde de doludizgin seven, kurallara karşı koyan birisi. Oysa, çok da prensipli bir karakter... Ancak aşk laf konusu olduğunda ortada kural falan da kalmıyor malum. Bunun en güzel örneği de Burcu. Bir taraftan da parlak zeka bir kadın, sevdiklerine de oldukça düşkün. Sanırım bu özellikleriyle seni tavladı, bunu anlamamız zor değil. :)

Kerem!

Testimizde verdiğin yanıtlara nazaran sen ne olursa olsun Kerem karakteriyle sevgili olmalısın! Evet, sen tam olarak Kerem'in benzer biçimde birini istiyorsun hayatında. Heyecanlı bir karakter Kerem, oldukça acele parlıyor ama sevdiklerine karşı da oldukça korumacı birisi. Tıpkı sana benzer biçimde! Verdiğin yanıtlara bakarak söylüyoruz ki, bu testi Kerem karakteri çözse, o da seninle aynı yanıtları verirdi. Resmen aynı kafadasınız siz! Doğru bildiğin yoldan asla vazgeçmezsin, gerekirse herkesi karşına alırsın. Sevdiğini de sonuna kadar kıskanıyorsun, işte bu da Kerem ile aynı olan bir yanın daha. Birbirinizi yer durursunuz artık. :)

Sinan!

Testimizde verdiğin yanıtlara göre sen ne olursa olsun Sinan karakteriyle sevgili olmalısın! Sen kendini fazlaca iyi tanıyan birisin. Her şeyden önce senin kendi kuralların ve kendine göre yarattığın bir dünyan var. Bu dünyanda da oldukça mutlusun. Seni sen icra eden değerlerin dışına çıkmaktansa, oradan uzaklaşmayı tercih ediyorsun. Bazen şartlar sana istediğini vermese de, sen aslen bu şekilde birisin. Senin en kıymetli varlığın sevdiklerin, onların kılına bile zarar gelmesini istemezsin. Bu uğurda yanlışlar yapmıyorsun diyemeyiz fakat sınırları çok fazla aşmasan iyi edersin. Sana Sinan'la mutluluklar. :)

Osman!

Testimizde verdiğin yanıtlara göre sen ne olursa olsun Osman karakteriyle sevgili olmalısın! Osman, oldukça başarılı biri. Bir o kadar da ilkeli ve karizmatik. Tam da senin aradığın türden bir adam yani. Mantığını kullandığı anlarda dünyanın en zeki adamlarından biri olabilirken, mevzu aşk olunca adamın içinden bambaşka biri çıkabiliyor. Sen de tıpkı böyle birisin. Aşk, seni dibine kadar değiştiriyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ali-james

kadın dedim gitmis eda dıyor mall onedio

gecenin-bomontisi

Kerem.d

aleyna-altekin

galiba sadece bana kerem çıktı

puyanekinsu

sinan tabiki 😄

sevval-tas4

Yaptım ama hiç beklemiyordum sinan çıktı hayret ama olsa kesinlikle hayır demem kattiyen demem tarif ettiğim gibi hayalimde ki gibi bir çocukmuş dgghdrtyjrty

Görüş Bildir