Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Anime Karakteri Senin Ruh İkizin?

19bPAYLAŞIM

İzlerken dünyalarına daldığımız, karakterleri ile bir olduğumuz birbirinden güzel animeler ve onların başrollerinden hangisi senin ruh ikizin öğrenmek ister misin? Hemen teste!

1. Başlayalım o halde. Sence senin özel gücün ne?

İnsanları peşime takıp bir işlere girişmek benim özel gücüm!
Altıncı hissim özel gücüm bence.
Zekam bana özel ve büyük bir güç.
Özel bir gücüm yok. Herkes gibiyim işte.

2. Duygularını belli etmekte zorlanır mısın?

Belli etmemeye özen gösteririm.
İstesem de belli edemiyorum.
Doğal olmam yeterli, bir çabaya girmem.
Belli etmem gerekiyorsa, neden etmeyeyim?

3. Kendine en yakın bulduğun resmi seçmeni istiyoruz şimdi de.

4. Peki işte veya okulda takım oyuncusu musun? Yoksa tek tabanca takılanlardan mısın?

5. Peki aşağıdakiler arasından en başarısız olduğun şeyi seçmeni istesek?

Sağlıklı beslenme
İyi uyku
Ciddiyet

6. Boş zamanlarından bahset biraz da bakalım. Neler yaparsın?

Arkadaşlarımla takılırım.
Bir şeyler okur, kendimi geliştiririm.
Bol yemek, bol uyku!
Bunlar dışında faaliyetlerim oluyor.

7. Peki tam olarak şu an ne yapmak isterdin?

Yemek yemek:3
Uyumak
İnternette sörf yapmak
İşime gücüme bakmak. Tam şu an yapmam gereken bu çünkü.

8. Son sorumuz açık: Adalet mi? İntikam mı?

"Edward Elric" çıktı!

Çok büyük kalbi olan gerçek bir sert çocuktan bahsediyoruz şu an! Hata yaptığını bile bile inat eden ve bazen insanları çileden çıkartan bir yapın olsa da sevdiklerine olan vefan ve sevgin buna şahit olanları içten etkiliyor. Hızlı sinirleniyor fakat çok hızlı soğuyorsun. Kin tutmuyorsun. Ve insanlara yaklaşırken farklı bir karaktere asla bürünmüyorsun. Aile bağların ise çok ama çok kuvvetli.

"Son Goku" çıktı!

Çok güçlü, çok komik ve çok saf! Sen de Goku gibi doğallığı benimsemiş, insanlara hislerini direk söyleyen bir inansın. İçinde sinsilik ve kötülük barındırmayan bir karakterin var. Karşı cinsle iletişim konusunda da birazcık bilgisiz, eh biraz da beceriksizsin :) Ama senin bu kibar ve yardımsever ruhun ne olursa olsun güzel şeylere kavuşacak.

"Light Yagami" çıktı!

Karizmatik bir lider. Soğukkanlı bir üstün zeka. Nam-ı diğer "Kira". İnsanların üzerinde bıraktığın etki inanılmaz. Kendini onlardan soyutlama yoluna geçmense anlaşılabilir çünkü sen kendi doğrularına, kendi kurallarına göre oynamayı seçen birisin ve bu yolda önünde birilerinin durmasını istemiyorsun. Sevabı da günahı da sende. Tek başına her şeye göğüs geriyorsun, germeye devam edeceksin.

"L" çıktı!

Diğer insanlara göre esrarengiz, çekici ve biraz da korkutucu bir havan var. Zekan, olaylara bakış açın tıpkı L gibi olağandışı. Sevdiğin şeyleri çevrene göstermekte zorlanıyor fakat eylemlerinle onların anlamasını sağlıyorsun. He bir de tatlıya çok düşkünsün :3

"Monkey D. Luffy" çıktı!

One Piece'i bulmak için yola çıkmış bir mürettebat ve onların biricik kaptanı "Gomu Gomu" meyvesi yemiş Luffy! Sen Luffy'sin çünkü hayatını güzelleştirecek şeyleri çok iyi seçmiş sade ama çok dolu yaşayan bir insansın. Güzel yemek, güzel dostluklar, güler yüzler olduğu sürece sen mutlusun. Hep pozitif ve yapıcı bir tarafın var. Ama eğer dostlarına bir zarar gelecek olursa o zaman herkes gazabından korksun!

"Naruto Uzumaki" çıktı!

Biraz geyik, biraz sorumsuz, biraz da tembel. Bunlar seni tanımlayan şeylerden. Peki sen bu eksiklerini nasıl kapatıyorsun? İnancınla ve isteğinle. Bir gayeye giden tek bir yol yoktur. Fakat genelde insanlar tek bir yolu tercih ederler çünkü daha garantidir. İşte sen o yolu kendi çizen bir insansın! Kurallar, planlar sana göre değil. Zehir gibi çalışan beynine, koskocaman kalbini eklediğimiz zaman ortaya büyük bir kahraman ortaya çıkıyor diyebiliriz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arif-mageramov

luffy çıktı sjhsiusa daha one piece izlemedim

Gizli Kullanıcı

"Light Yagami" çıktı! Karizmatik bir lider. Soğukkanlı bir üstün zeka. Nam-ı diğer "Kira". İnsanların üzerinde bıraktığın etki inanılmaz. Kendini onlardan soyutlama yoluna geçmense anlaşılabilir çünkü sen kendi doğrularına, kendi kurallarına göre oynamayı seçen birisin ve bu yolda önünde birilerinin durmasını istemiyorsun. Sevabı da günahı da sende. Tek başına her şeye göğüs geriyorsun, germeye devam edeceksin.

yunus-emre-kurul

Lightoooo

zdyss-zexter

aa Yagami Lıght çıktı kira death note en sevdiğim animedir :)))

sevval-eren4

Edward çıktı

Görüş Bildir