Hangi 4N1K İlk Aşk Dizisi Karakterisin?

-

Vicdanı lens olmayanlar buraya! 4N1K İlk Aşk dizisinde hangi karakteri kendine daha yakın buluyorsun bilmiyoruz ama, hangi karakter olduğunu çok iyi biliyoruz!

Sen de merak ediyorsan seni şöyle teste alalım!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

2. Hangi ifade seni tanımlamaya daha uygun?

3. Seni biraz tanıyalım: Çocukluğunda nasıl biriydin?

Son derece yaramaz bir çocukluk geçirdim.
Ne yasaksa onu yapmakla meşguldüm, doya doya yaşadım.
Kuralcıydım, oyun oynarken hep ben yönetirdim.
Sakindim ben ya, ailemi hiç yormadım.

4. Diyelim ki, gerçekten dost olarak bildiğin insanlarla aran bozuluyor. Sence buna ne sebep olabilir?

5. O zaman bir de aşk diyelim. İlk aşkını bize anlatacak olsan...

Yok ki 🤷🤷
Ona hala büyük bir aşkla bağlıyım!
Daha çocuktum ama benim için çok özeldi.
Ona bir türlü açılamadığım için pişmanlık duyuyorum.

6. Lise hayatını özetlemeni istesek?

7. Birine tam anlamıyla güvenmen için neye ihtiyacın olur?

Bilemiyorum, dostluk ancak zamanla oluşur bence.
Birbirimizi seviyor ve iyi anlaşıyorsak benim için yeterli.
En zor zamanlarımda yanımda oluyorsa, benim de ona güvenmemem için bir sebep yok bence.
Ben hiç kimseye güvenmem!

8. Son olarak, günün çoğunu nerede geçirdiğini söyle!

Dışarısı iyidir ya :)
Evde
Arkadaşlarımla takılırız genelde. Mekan fark etmez :)
Okulda :/

Yaprak!

Sen tamamen kendine özgüsün, olduğun gibisin. İnsanların senin hakkında ne düşündükleri umrunda bile değil. Farklı olmak için de çabalamıyorsun üstelik, bu senin içinden geliyor. Sen sevdiklerinden ve değer verdiklerinden asla vazgeçemiyorsun. Onların kılına zarar gelecek olsa, dünyayı yakarsın yani! Ama sevginin karşılığını da alıyorsun elbet. O yüzden bu yolda tam gaz devam!

Ece!

Merhaba, dünyanın en doğal insanı! Bu senin için adeta hayat mottosu olmuş durumda. Yapmacıklıktan hiç hoşlanmıyorsun ve bu seni sahip olduğundan çok daha fazla bir güzelliğe ulaştırıyor. Ayrıca hiç şımarık bir yapın da yok! Ee daha ne olsun! Herkes senin gibi olabilmeyi başarabilse keşke!

Merve!

Sen doğru bildiklerinden asla vazgeçmiyorsun. Müthiş bir özgüvene sahipsin ama bunu egoistliğe taşımıyorsun. Kendine olan inancın tam, bu yüzden asla ödün vermezsin. Sahip olduğun kişilikten de son derece memnunsun. Ama bazen özgüvenin inatla birleşip büyük sonuçlar doğurabiliyor. Yine de sen kendin için en iyisini bilirsin diyoruz!

Bade!

Sen rekabeti seviyorsun ve hedeflerine ulaşmak için yapamayacağın şey yok! Aslında sahip olduklarının tam olarak farkında değilsin, bu yüzden kimi zaman karakterine aykırı davranabiliyorsun. Özgüvenin ve kendine inancın tam! Sadece bazen sınırları fazla zorluyorsun, dikkat etmekte fayda var.

Ali!

Sen sevdiklerin uğruna her şeyi göze almaya hazırsın. Arkadaşların ya da sevdiğin kişi için yapamayacağın şey yok. Onları koruyup kollamayı kendine görev edinmişsin. Onlar için bir kahramansın desek yalan olmaz yani! Her şeyin üstesinden sevgiyle gelebiliyorsun ve buna sahip olduğun için çok şanslısın. Böyle kal :)

Barış!

İşte karşımızda özgüven abidesi! Tamam, özgüvene sahip olmak güzel ama sen biraz sınırları aşmışsın sanki. İlgi odağı olmayı o kadar çok seviyorsun ki, dikkat çekmek için yapamayacağın şey yok. Rekabet de bunlardan bir tanesi! Bir rekabet içine girdiğinde tamamen buna kuruluyorsun. Biraz kendini toparlasan fena olmaz sanki!

Sinan!

Sen tam anlamıyla aşk adamısın! Yani hayatının her alanına aşk işlemiş ama bunlar daha çok başkasına akıl verirken işe yarıyor. Kendin genelde bu konuda bir miktar tökezliyorsun :/ Zor olan genelde seni buluyor ama vazgeçmek pek sana göre bir şey değil. Eh, ne diyelim, sen yolunu bulursun elbet!

Gökhan!

Merhaba, aşırılar insanı! Sen aşırı dost, aşırı sevgili, aşırı sevimli ve bir o kadar agresifsin. "Sevdim mi tam severim, sildim mi bir kalemde!" sözü tam senin için yazılmış yani. Bir de öyle kıskanç, öyle kıskançsın ki bunu anlatabilecek kelimeleri bulmakta güçlük çekiyoruz. Tamam, seviyorsan kıskanıyorsun ama karşındaki insanı bunaltma ve güvensiz olduğun hissini verme. Bu son derece yanlış. Biraz kendimize dönüp bakmakta fayda var.

Oğuz!

Sen dünyanın en neşeli, en sempatik, en ciddiyetten uzak insanı olabilirsin! Şakalaşmayı öyle çok seviyorsun ki, dünya bunun üzerine kurulu sanki senin için. Tabii, böyle düşününce ideal arkadaş olduğun gözler önüne seriliyor. Ama yine de, zaman zaman da olsa biraz ciddiyete sahip olsan iyi olur gibi :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yusuf-islam-demir

kız yaprak erkek oğuz tam benlik

lodessyou

kız yaprak erkek ali

gonul-coban1

Bade mi en sevmediğim kız ıyy

ayten-alakbarova

Kız Ece / Erkek Barış

wherearetheavocados

Yaprak!

Görüş Bildir