Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hamile Olduğunu Düşük Yapınca Anlayan Kadın İkiz Bebeklerini Çöp Kutusuna Attı!

-

CCTV kameralarına yakalanan kadın, ölü doğan ikiz bebeklerini çöp kovasına atarken görüntülendi.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/world-news...

30 Kasım Cuma günü, öğleden sonra 4:30 sularında kameralara yakalanan kadının, elinde plastik bir poşetle çöp kovasına yaklaştığı görülüyor.

Kadının poşeti çöp kovalarından birine bıraktıktan sonra oradan uzaklaşıp, tek başına yaşadığı daireye öylece döndüğü tespit edildi. Daha sonra günün ilerleyen saatlerinde başka bir kadın, çöpte plastik şişe ararken fetüslerle karşılaştı. Fetüsleri bulan kadın polise, geri dönüşebilir şişeler sattığını, bu yüzden de çöpü karıştırırken ölü doğan bebekleri bulduğunu söyledi.

''Çöpün içinde beyaz bir poşet buldum ve bana biraz anormal geldi. Kenarlarına kan bulaşmıştı. Bu yüzden ben de poşeti alıp içine bakma gereği duydum.'' diyor, fetüsleri bulan kadın.

''Poşetin içinden iki küçük bebek düştü. Şoka girdim ve yakındaki insanlara koşup yardım istedim.'' diyor kadın. Polis, akşam 8:30 civarında inceleme yapmak üzere olay yerine gelmiş. Güvenlik kameralarından kadının izini süren polis, annenin yaşadığı daireyi de bulmuş.

İsmini vermek istemeyen Taylandlı kadın, hamileliğinin farkında olmadığını çünkü erkek arkadaşından 4 ay önce ayrılmış olduğunu söyledi.

Bebekleri kaybeden kadın, sancı çekiyormuş ancak regl sancısı olduğunu düşünerek iki ağrı kesici almış. Gece vakti tuvalete giden kadın, ikizlere ölü doğum yapmış. Şoka giren kadın, ne yapması gerektiğini bilemediğini söylüyor.

Polis, kanaması devam eden kadını hastaneye götürdü.

Yetkili polis, ''Bu işin böyle olmaması gerekir. Kadının acil yardım için telefon etmesi gerekirdi. Ancak ortada işlenen bir suç da göremiyoruz.'' diyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benimkedimcoksuper

kadinin yaptigi dogru degil evet ama herkesin psikolojisi ayni degil.Bu yuzden kadini suclamiyorum kesin buyuk bir sok yasadi ve ne yapacagini bilemedi.Bebekler icinse cok uzgunum :(

bademlicikolatta

islenen suc goremiyoruz ne demek? yap yap ee ben soka girmistim! belki yasiyordu i bebekler cope attiginda. ooofffff of dunyanin adaletine...

benimkedimcoksuper

bebeklerin yasayacagini hic sanmiyorum.3 ve ya 4aylik fetusler ki kadin zaten hamile oldugunu bile bilmiyormus

dionysos92

Bir cenin ancak sağ ve tem doğumla kişi sayılır.Yani çocuk ölü doğmuşsa insan sayılmaz.Kadın kendi de bilerek düşürtmediğine göre ortada türk ceza kanununa göre de suç yok.Eğer çocuk sağ doğup 1 saat sonra ölseydi çöpe atması kişinin hatırasına hakaret suçunu oluştururdu tck130/2.Kısaca ortada suç yok.

bademlicikolatta

3-4 aylık fetüsler olduğu nerede yazıyor ben göremedim? sadece sevgilisinden 4 ay önce ayrılmış olduğu bilgisi var.

bademlicikolatta

kadının kendi bilerek düşürtmediğine göre tck.ya göre de suç yok mu? savcı olup olayı basit bir beyanla derinlemesine incelemişsiniz bravo :) çocuğun sağ doğup 1 saat sonra öldüğü tespit edilirse kadın bebeğini çöp kutusuna atarak kasten ölüme terk etmekten yargılanır bizde olsa. ''öldürmek için yapmamıştım'' diyemez,kesinlikle kasıtlı yapılan bir eylemdir, yaşayan bebeğin çöpe terkedilince öleceğini her normal düşünme yetisi olan insan bilir. kişinin hatırasına hakaretle ne ilgisi var? nerde öğretiyorlar size bu kanunları?

dionysos92

Bilmeden çocuk düşürmek suç mu olmalı sizin fantazi kanunlarınızda? Ben beyanı incelemedim ki somut bilgilere dayanarak cezası yok dedim.Ölü bir bebeği çöpe atmak cinayet suçuna mı vücut verir? Yaşayan bir bebeği çöpe atmaktır kasten öldürme suçu olayda ölü doğmuş bir bebek çöpe atılıyor ve siz çocuğun canlı doğduğunu kanıtlarsanız kadını suçlarsınız ölü doğduğunu ondan kanıtlamasını bekleyemezsiniz masumiyet karinesinin uzantısı olan şüpheden sanık yararlanır ilkesi tüm dünyada ceza hukukunun temel prensibidir.Ayrıca kasten ölüme terk etmek diye bir suç yok ihmal suretiyle icrai kasten öldürme suçu var.Terk diye ayrı bir madde var açınız okuyunuz.Ceza hukukçusuyum bence bilmediğiniz konu hakkında çok fazla fantazik fikriniz var kendi bildiğiniz şeyler üzerinde yoğunlaşın VE İŞİNİZE BAKIN.

bademlicikolatta

Bildiğim şeyler olduğu için yazdım zaten :) sakin olun kadını mahkemeye oturtup yargılayanlar biz değiliz masumiyet karinesini tartışmamıza gerek yok, burda sosyal mecrada yazıp çiziyoruz. doğumun gerçekleştiğini düşünerek yorum yazmaksa fantazik (!) fikir olabilir, dünyada bu şekilde çok fazla olay gerçekleştiğindendir o fikirlerim.sizin çocuk sağ doğup 1 saat sonra ölseydi çöpe atması kişinin hatırasına hakaret suçunu oluştururdu diye maddelerle yazıp ders vers vemeye çalışmanız üzerine şu cevapla ağız değiştirmeniz de enteresan. neyse işimize bakalım o zaman size -avukatsanız- davalarınızla hayırlı işler, buralara değil davalarınıza bakmanızı tavsiye derim tabi nacizane, yoksa ben kimim ki fantazik dünyalı bir insan :)) güldürdünüz teşekkürler.

dionysos92

hanımefendi ağız değiştirmiyorum bugün siz de ölseniz sağ ve tam doğan bir bebek de ölse ve ölümden sorumlu biri olmasa yani ecelinizle ölseniz ve biz sizi çöpe atsak ölünün hatırasına hakaret suçu oluşur sağ ve tam doğduktan 1 saat sonra kendi kendine ölen çocuğu da çöpe atmak bu suçtur ama çocuk ölü doğmuşsa isterseniz yakın isterseniz satın isterseniz vitrine koyun HUKUKEN KİŞİ SAYILMAZ.Anlatmaya çalıştığım şey bu ama anlamama konusunda ısrar ettiğiniz şeyi anlamadım.KISACASI ORTADA SUÇ YOK.

Görüş Bildir