Halka Açık Alanda Emzirme Hakkını Muhteşem Yoga Fotoğraflarıyla Savunan Harika Anne

546PAYLAŞIM

Özellikle son dönemlerde ortaya çıkan sorunlardan sonra, muhteşem bir anne toplum içerisinde çocuk emzirmenin hak olduğunu savunan harika fotoğraflar çekti. Bu muhteşem fotoğraflar Huffington Post tarafından derlenmiş, sizler için düzenledik.

Kaynak: http://www.huffingtonpost.com/entry/mom-...

Kelly Stanley, babası tarafından toplum içerisinde çocuk emzirmek konusunda uyarılınca yoga sevgisini insanlara önemli bir mesaj vermek için kullanmaya karar verdi.

Tennessee'de yaşayan genç kadın, ailesi ile beraber gittiği bir akşam yemeğinde dokuz aylık kızı Maya'nın huzursuzlanması sonucu, tişörtünü sıyırıp Maya'yı emzirmeye başladı.

Stanley, Maya'nın karnının acıktığını ve bu sebepten ötürü huysuzlandığını biliyordu. Tam da o an babası, Stanley'in göğüslerini kumaş bir peçete ile kapattı.

Hayal kırıklığına uğrayan Stanley, babasıyla yaşadığı bu durumu instagram hesabında paylaştı ve kadınların emzirmekten utanması için hiçbir neden olmadığını anlatmaya çalıştı.

Instagram hesabında yoga fotoğraflarını paylaşan Stanley, daha etkili bir mesaj vermek için yoga yaparken bebeğini emzirdiği bir fotoğraf paylaştı.

"Emzirmek açık saçık bir teşhir değildir. Erkekleri göğüslerime bakmaları için davet etmiyorum."

Stanley, toplum içinde emzirme konusundaki bu tarz olumsuz düşüncelere bir son vermek istediğini söyledi.

Gönderilerinde emzirmek eyleminin gayet doğal bir şey olduğundan, bunun bir tabu olarak görülmemesi gerektiğinden ve cinselleştirilmemesi gerektiğinden bahsetti.

"Emzirmek doğal ve normal bir şey. Eğer çocuğumu emzirmemle ilgili bir problem yaşayan varsa, bu benim değil onun problemi! Ve bu hiçbir zaman, emziren annenin problemi olmamalı."

Yoga aşığı anne, ailesinin bu konudaki görüşlerini değiştirmenin çok zor olduğunu; fakat ister göğüslerini kapatmayı tercih etsin ister kapatmamayı, annelerin bebeklerini rahat ve özgürce emzirmeleri için uğraşmaya devam edeceğini söyledi.

"Ben konuşmaya devam edeceğim, çünkü bence anneler için yalnız olmadıklarını ve çocuklarını emzirerek doğru şeyi yaptıklarını bilmek çok önemli."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-kilic27

Pardon da Araplar, Avrupa ve Amerikayı çıkarınca dünyada ülke kalmıyor.

osuranboga

Amk bende dal daşşak gezsem bu da mı Sorun değil. Sosyal hayatı mahvetmek istiyorsanız biz erkeklerde çırılçıplak gezelim. Sonra cinsellik olarak görmeyin diyelim. Amk salakları

jsy

Yani sırf sizin yüce ahlakınız sarsılıyor diye bir anne bebeğini beslemek için kalkıp kendine uygun bir yer aramalı ya da sanki ayıp bir şey yapıyormuşçasına üstünü örtmeli öyle mi ? Siz zannediyorsunuz ki atalarınızın her yaptığı şey " ki bu çok salakça bir şey de olabilir" sizin için ahlak değişmezi. Biraz düşünün öyle karar verin. Sokakta birbirini döven, öldüren insanlar var mesela onlarla ilgili düşünün demek isterim ama onlar zaten sizsiniz.

gokce-aktas

bu kadar orospu çocuğunu bi arada görmedim ben. Bi kere gördüğünüz yerde başınızı çevirmeniz gerekir. Acil durum gibi düşünelim Be amına koduğumun evladı tutki altına sıçtın yolda giderken millet sana bakıp gülerse hoşuna gidecekmi. kadın yer bulamadı ve emzirmek zorunda kaldı?? E bakma güzel kardeşim o kadın göğsünden değilde ağzından burnundan emzirseydi ne olacaktı çocuğu ? Hayırdır siz ya ? Ne kadar sapık orospu çocuğu kritersiz detaysız düşüncesiz ahlaksiz namussuz şerrrrrrefsiz katıksız bi işlemesiniz siz lan ?bakmayacaksın orospu çocuğu bakmayacaksın.. kafanı çevireceksin anasını siktiğimin evladı.. kanınızı sikeyim sizin be

futursuz

Ya Kocanı tahrik etmek için kullandığın göğüslerini, bebeğin olduğu zaman ortaya çıkarıp emzirmek için kullandığın da kimseye ''Benim memelerimden tahrik olmayın'' diyemezsiniz. Bazı olgular tabudur ve değiştirilemez. Ben mi kadın değilim, onlar mı çok kadın anlamıyorum ki ya.

krmstyle

Kocanı ellerinle gözlerinle ve dudaklarınlada tahrik edebilirsin onun için çözümünüz nedir acaba? Alt tarafı meme işte ya meme, sanki bitek kocan biliyo memen olduğunu 😀 Bukadar büyütmeyin. Bırakında bebek rahat rahat sütünü içsin

futursuz

Ortalıkta emzirmesin demiyorum, lakin bezle üstünü örtmesi kendi öz saygısı ile de alakalı. Ne yaparsak yapalım, sonuçta göğüsler erotik bi' çağrışım yapıyor. Kahretsin ki, erkeklerin meme uçlarının yerine kadınların meme uçlarını sansurlemişler. Yoksa bu kadar sıkıcılığa ben de gelemiyorum, ama şuan da bu tabu yıkılamaz bi' duvar gibi. Örtüversin ne olacak.

Görüş Bildir