Hafızası Güçlü Olanları Görelim! Yasak Elma'nın Yıldızı Eda Ece'nin Hayat Bilgisi'ndeki Karakterini Kimler Hatırlıyor?

18PAYLAŞIM

Son yıllarda Türk televizyonlarında güçlü kadınların olduğu diziler artıyor. Bu dizilerden biri de Yasak Elma. Başrollerini ünlü isimlerin paylaştığı dizinin mizah dolu Yıldız isimli bir karakteri var ki şimdiden bir ikona dönüştü bile. Kendisi Eda Ece tarafından canlandırılıyor.

20 Haziran 1990 doğumlu oyuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu. Oyunculuğa başlamadan önce başka işlerde de çalışmış olan oyuncumuzun kariyeri Gani Müjde'yle tanışmasıyla yükselişe geçti diyebiliriz.

Seçmelere girip başarılı olarak Pis Yedili'deki Cimbom karakteriyle hayatımıza dahil oldu.

Öyle ki bu rolü Eda Ece'ye Ayaklı Gazete tarafından bir ödülü dahi getirdi. Yılın En Başarılı Gençlik Dizisi Oyuncusu seçildi.

Daha sonra 2013 yılında Kızım İçin, Beni Böyle Sev, Kocan Kadar Konuş, İlişki Durumu Karışık gibi işlerde rol aldı.

Yasak Elma'da bir yıldız gibi parladı!

Her işinde kendini daha da geliştiren oyuncunun yıldızı adeta Yasak Elma ile parladı. Onun komediye yatkın yanıyla tanışmamızı sağlayan bu rolü, kendi hayran kitlesini de genişletti. Bir röportajında Yıldız karakterine doğaçlama replikler de kattığını ifade eden Eda Ece'nin zekası, komedisi ve hazırcevap kimliği herkesin beğenisini topladı.

Başarılı kadın oyuncumuzun henüz bir genç kız olduğu yıllara dönelim

Henüz 13 yaşında Heygirl dergisinin kapak kızı olan Eda Ece, aynı yıl hala bir kült olan Hayat Bilgisi dizisinde konuk oyuncu oluyor.

Şimdinin pek çok starını bizlerle tanıştıran Hayat Bilgisi, Eda Ece'yi de misafir etmiş!

Beş bölüm süren bu macerada Eda Ece, Cem Özer'in kızını oynuyordu. Afet Öğretmenin özel ders verdiği Sude isimli rolden sonra Eda Ece eğitim hayatına geri dönüyor.

Üniversiteyi bitirmek üzereyken ise onu asıl tanıdığımız Pis Yedili macerası başlıyor.

Kariyerine küçükten büyüğe pek çok rol sığdırmış olan Eda Ece mesleğini severek yapanlardan...

Oyunculuk hakkında Elele dergisine verdiği bir röportajda; oyunculuğun çekici yanının, birbirinden farklı karakterlere ve hikayelere can vermek olduğundan bahseden Eda Ece'nin Hayat Bilgisi ile başlayan yolculuğunun Yasak Elma'yla zirveye çıkması önümüzdeki zamanlarda neler neler yapacağı konusunda bizde büyük bir merak uyandırıyor.

Kırışıklara Dur Demek İsteyip Botoks Yaptırmaktan Çekinenleri Böyle Alalım! İşte Evde Uygulayabileceğiniz Botoks Etkisi Yaratan Yöntemler - onedio.com
Kırışıklara Dur Demek İsteyip Botoks Yaptırmaktan Çekinenleri Böyle Alalım! İşte Evde Uygulayabileceğiniz Botoks Etkisi Yaratan Yöntemler - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir