Göz Rengini Seç, Karakterinin Gizli Bir Özelliğini Söyleyelim!

933PAYLAŞIM

Gel bakalım gözlerin neler söylüyor...

Önce gelin göz renginizi bir seçin bakalım...

Açık renk gözlere sahip insanların, koyu renklilere göre acı eşikleri daha yüksektir.

Sen stres ve acı ile baş etme konusunda tam bir uzmansın. Senin göz rengine sahip kadınlar doğum sancısını bile hissetmiyor diyebiliriz. Bir de depresyona girmeme gibi bir özelliğin var, koyu renklilere göre negatif duyguları çok bünyende barındırmıyorsun.

Kahverengi gözlü insanlar güvenilirdir.

Bu konu ile ilgili bir araştırma bile var, yaşı 16 ve 35 arasında olan 1016 kişi katılmış. Araştırmanın sonuçlarına göre kahverengi gözlü bireyler daha güvenilir seçilmiş. Bu arada zeki olduğunu da söylemeden geçmeyelim, ee zaten zekan sayesinde bu insanlar sana bu kadar güveniyor.

Mavi gözlü insanlar daha çekicidir.

Senin ne kadar kibar ve tatlı bir insan olduğundan bahsedelim biraz. Kahverengi gözler daha mavi gözlü bireyler de hem karşı tarafa güven verir hem de karşı cinsin libidosunu anında artırır.

Yeşil gözlü insanlar çok yaratıcı ve sinsisin.

Seni gören insanlar göz renginden dolayı biraz kurnaz olduğunu düşünüyorlar. Hatta bazı kabilelerde yeşil göz, şeytanın gözü olarak biliniyor. Ama tabii ki bu bir genelleme yani gözlerin yeşil diye sinsisin demiyoruz ama hafif bir kurnazlık söz konusu gibi.

Açık kahverengi gözlü bireyler psikiyatrik problemlere çok yatkındırlar.

Araştırmalara göre, özellikle açık kahverengi gözlü kadınlar psikiyatrik problemlere daha yatkınlar. Bunun dışında ruh halleri de oldukça sık değişebiliyor. Yani bir gün mutlu olup, sabah tarlan yanmış gibi uyanmanın bir nedeni de göz rengin.

Siyah gözlü bireyler daha asosyal ve öz güveni düşük olabiliyor.

Aynı göz rengine sahip olan erkeklere göre kadınlar daha az öz güvenli oluyorlar. İçe dönük bir yaşamı tercih etmiş olsan da tam bir maceraperestsin diyebiliriz. Nerede bir tehlike, bir macera var sen oradasın.

Açık mavi gözlü insanlar yeniliklerden asla kaçmazlar!

Sen hem etkileyici, hem de kendine güvenen birisin. Yeni şeyler denemek, arkadaşlar edinmek ve sağlıklı aktiviteler tam sana göre. Bu hayatı seviyorsun da diyebiliriz aslında.

Ela gözlüler zorluklarla mücadele konusunda oldukça başarılıdır.

Stres ve üzerinde baskı oluşturan herhangi bir şeyden o kadar güzel uzaklaşıyorsun ki, bu konuda uzman olmuşsun. Başladığın işe de tutkuyla sarılıyorsun bu yüzden elinden hiçbir şey kaçamıyor.

Açık yeşil gözlü insanlar gelecekleri konusunda daha iyimserdir.

Koyu yeşilin aksine, açık yeşil göz rengine sahip insanlar daha iyimser yapıda oluyorlar. Geleceğini düşündüğün zaman aklına hep çiçekler böcekler geliyor. Hiçbir kötü duyguyu içinde barındırmıyorsun.

Eğer gözleri kahverengi ve ela arasında bir renk olan insanlar göz teması kurmayı sever.

Hayatı dolu dolu yaşamayı seven sen, konuşurken karşındaki insanın gözlerinin içine içine bakıyorsun. Bir diğer gizli özelliğin ise yalan söyleyen birini anında anlayabilirsin. Sürekli göz teması kurduğun için karşı tarafın mimiklerini de çok güzel analiz ediyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
joker-ladger

Kahve rengi.

k4dir

Açık yeşil gözlü insanlar gelecekleri konusunda daha iyimserdir. Dalgamı geçiyon onedio :/ umutsuzluk yuva yapmış gönlümüze dedine bak nıç nıç nıç

orhan-ulusoy

Eğer gözleri kahverengi ve ela arasında bir renk olan insanlar göz teması kurmayı sever.

sanayadrasmi12

Kahverengi gözlü insanlar güvenilirdir

kimtaehyung.gr

Kahverengi gözlü insanlar güvenilirdir. Kahverengi gözlü insanlar güvenilirdir. Bu konu ile ilgili bir araştırma bile var, yaşı 16 ve 35 arasında olan 1016 kişi katılmış. Araştırmanın sonuçlarına göre kahverengi gözlü bireyler daha güvenilir seçilmiş. Bu arada zeki olduğunu da söylemeden geçmeyelim, ee zaten zekan sayesinde bu insanlar sana bu kadar güveniyor. waa iyiymiş hggjlgjwks

Görüş Bildir