Göz Rengi Değiştirme Ameliyatından Sonra Yeni Moda Düşünce Gücüyle Göz Rengi Değiştirme: Biyokinezi

-

Göz rengi birçok insan için gerçekten takıntı haline geldi. Lens kullanımı son yıllarda oldukça artış gösterdi. Hatta bu durum öyle bir hal aldı ki göz rengi değiştirme ameliyatları bile yapılmaya başladı. 

Lens ve ameliyattan sonra yeni moda ise zihin gücüyle göz rengi değiştirme...

Biyokinezi genel olarak zihinsel enerjiyle vücutta bulunan kinetik enerjiyi kullanarak canlı genetiğini değiştirebilme vücuda hükmedebilme durumudur.

Bu yöntemle geçici ya da kalıcı olarak bedendeki hastalıkların ya da beğenilmeyen bölgelerin değiştirilebileceği söylenir.

Biyokinezi, geliştirilebilir bir yetenektir ve adım adım ilerlenir.

Biyokinezinin en son seviyesine ulaşanların kılık değiştirebileceği, organlarının sayısını arttırabileceği ya da duyu organlarını insanüstü biçimde kullanabileceği iddia ediliyor.

Biyokinezinin temelinde meditasyon var.

Öncelikle konuyla ilgili egzersizler, meditasyon ve konsantrasyon çalışmalarıyla başlanıp daha sonra değiştirmek istediğiniz şeye göre çalışmalar yapılmaya başlanıyor.

En basit basamağı göz ve saç rengini değiştirme.

Biyokinezi yeteneğini kullanarak değiştirebileceğiniz en kolay iki şeyin göz ve saç rengi olduğu, biyokineziye başlayan birinin ilk önce bunları deneyerek başlamasının daha doğru olacağı söyleniyor.

Peki nasıl yapılıyor?

Bunun için herkesin kendine göre geliştirdiği yöntemler var. Bunlardan biri kaşık yöntemi.

Öncelikle bu çalışmaları gece uyumadan önce yapmanız gerekiyor. Yatağa uzanıp gözlerimizi kapatıyoruz ve birinin gözlerimizi kaşıkla çıkardığını hayal ediyoruz. O an yaşayacağınız acıyı da hissetmeye çalışmalısınız. Daha sonra oluşan boşluğa hayal ettiğiniz renkteki gözlerin yerleştirildiğini düşünün. Bunu, sonuç alana kadar her gün yapmalısınız.

Deniz yöntemi

Bir deniz kenarında olduğunuzu düşünün. Daha sonra denizin birden yükselerek gözlerinize dolduğunu ve rengini gözlerinize verdiğini hayal edin. Aynı şekilde deniz suyunun acısını da hissetmeye çalışın. İstediğiniz göz rengine göre orman, güneş, toprak, kömür gibi nesneleri de seçebilirisiniz.

Renkli enerji yöntemi

Yine uzanıp gözlerinizi kapattıktan sonra kafatasınızın içine sahip olmak istediğiniz göz renginde büyük bir enerjinin dolduğunu ve bu enerjinin belirli kanallarla gözünüze ulaştığını ve rengini gözlerinize verdiğini hayal edin.

Bu yöntemi deneyip gerçekten sonuç aldığını söyleyenlerin sayısı oldukça fazla.

Yöntemi deneyenler aynı zamanda uyuşma, kasılma gözlerde yoğun bir kızarma gibi olumsuz sonuçlarla da karşılaşabiliyor. Fakat bunların doğru yolda olduğunuzu gösterdiğini savunanlar da var.

Yapılan bir deneyde deneyin sonucunun yaş aralığına göre değiştirdiği, biyokinezinin gençlerde daha fazla işe yaradığı gözlemlenmiş. Çünkü bu yöntemin en önemli noktası yöntemin işe yaratacağına inanmak. İleriki yaşlardaki insanların bu yönteme gençler kadar inancı yok.

Bir zararı var mı?

Biyokinezi insana büyük ölçüde psikolojik zararlar verebilir. Çünkü bu süreçte yaşadığı ve gördüğü doğaüstü şeyler gündelik hayatı oldukça etkileyecektir hatta kişinin halüsinasyonlar görmesine sebep olacaktır.

Ayrıca kişinin bedeninde değiştirmek istediği yer hatta tüm bedeni ve görünüşüyle ilgili takıntıları oluşabilir.

Peki siz bu yöntem hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yine saçma sapan bir moda!
Kineziler vardır!
ENERJİMİZİ SAĞLIKLI GÜZELLİĞİMİZLE MUTLU OLMAYA HARCASAK?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tolgahan-sariaydin

arkadaşlar biyokineziyi yapmanızı önermem çünkü gen yapınız (genetiğiniz) Değişiyıiyo

psyhedelichead

Beynin gizli güçlerine inanın arkadaşlar! Kesinlikle zihniniz istediğiniz şeyi size getirecektir zaten yapamayacağınıza inanıyorsanız yapamazsınız!

vag

Onedio editör bulamayınca 10 yaşındaki marvel izleyip özel güçleri olduğunu sanan çocukları işe aldı demek ki.

rrr

şaka gibi, rahatsız mısınız, ben de ciddi bişey bekliyorum hani belki vücuttaki hormonlar zaman içinde belki otuz yıl gibi bir sürede göz rengini değiştirebilir tarzında, ya da mutlu olmak üzgün olmak falan kahverengi reseptörlerin ölmesini sağlıyodur gibi. he aq götümüzden ateş de çıkartıcaz, bu ne ya. beş kanatlı üç bacaklı koşan insan gördünüzmü hiç sokakta. buna çalışacağınıza hayalleriniz için çalışın eminim daha iyi sonuç alırsınız.

metin-s.

Böyle bir şeyin olma ihtimaline gönülden inanıyorum. İnsanlarda tedavi edilemeyen hastalık diye bir şey yok sonuçta!! Biyokinezi tekniğiyle şeker ve kanser hastalığını iyileştiren dolu ortalık. Hastanelere gerek kalmadı evde oturduğum yerde ne zaman hastalansam iyileştiriyorum kendimi.

Görüş Bildir