Görüş Bildir
Haberler
Gönül Dağı Kadrosuna Yeni Bir İsim Geliyor: Burak Haktanır, Gönül Dağı Dizisinin Kadrosuna Katıldı!

Gönül Dağı Kadrosuna Yeni Bir İsim Geliyor: Burak Haktanır, Gönül Dağı Dizisinin Kadrosuna Katıldı!

Her hafta TRT 1 ekranlarında izleyicilerin gözdesi olan Gönül Dağı ailesine yeni bir isim daha katıldı. Burak Haktanır, dizide “Mezarcı İlyas”ın oğlu “Minibüsçü Hamdi” karakterini canlandıracak. Daha önce TRT 1’de yayınlanan “Çırağan Baskını”, “Sevda Kuşun Kanadında”, “Mehmetçik Kut’ül Amare” ve “Payitaht Abdülhamid” dizilerinde rol alan Haktanır’ı ,Gönül Dağı dizisinde izleyeceğiz. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Her hafta TRT 1 ekranlarında izleyicilerin gözdesi olan Gönül Dağı ailesine usta bir sanatçı daha katıldı. Burak Haktanır, dizide “Mezarcı İlyas”ın oğlu “Minibüsçü Hamdi” karakterini canlandıracak.

Daha önce TRT 1’de yayınlanan “Çırağan Baskını”, “Sevda Kuşun Kanadında”, “Mehmetçik Kut’ül Amare” ve “Payitaht Abdülhamid” dizilerinde rol alan Haktanır’ı, Gönül Dağı’nın 2 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak 34. Bölümünde izleyeceğiz.

Dolmuşçu Sefer’le (Ferdi Sancar) birlikte katıldığı minibüs ihalesini, babası “Mezarcı İlyas”la birlikte kazanan Hamdi, Gedelli’de dolmuş şoförlüğüne başlar. Ancak Hamdi’yi kasabada hiç ummadığı sürprizler beklemektedir.

Başta Çaycı Rıfat (Hüseyin Sevimli) olmak üzere tüm kasaba halkı çok sevdikleri Dolmuşçu Sefer’in yanında yer alır. Hamdi, kendisine tavır alan Gedelli sakinleriyle başa çıkabilecek mi? Dolmuşçu Sefer ve kasabanın yeni minibüs şoförü Hamdi arasındaki gerginlik sona erecek mi? Karıncayı bile incitmeyen, kimseye kötülüğü dokunmayan iyi kalpli Sefer, yeniden işine kavuşabilecek mi? Gedelli’de işe başladığı gün ‘istenmeyen adam’ ilan edilen Hamdi, kendini kasaba halkına sevdirebilecek mi?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın