Gerçeklerle Ne Zaman Yüzleşeceksin?

100PAYLAŞIM

Hepimiz er ya da geç gerçeklerle yüzleşeceğiz. Bunu bilerek yaşamakta fayda var aslında.

1. Cinsiyetini öğrenerek başlayalım:

2. Peki, kaç yaşındasın sen?

3. Bu hayatta, herhangi bir amacına ulaştın mı?

Tabii ki!
Tam sayılmaz.
Soruyu tekrar alabilir miyim?
Hayır :/

4. Ne kadar sağlıklısın?

Bilmiyorum ki
Bildiğim kadarıyla gayet sağlıklıyım
İdare ediyorum
Pek sağlıklı beslendiğim ve spor yaptığım söylenemez :/

5. Şimdi güzelce düşün bakalım hayatında kaç kere aşık olmuşsundur?

6. O insanda ne bulduğunu soralım şimdi de?

7. Sabit bir işte çalışıyor musun?

Özel sektör çalışanıyım.
Memurum ben.
Öğrenciyim.
Maalesef işsizim.

8. Son olarak, mutlu musun?

Evet
Hayır

Senin hayatın tamamen gerçek!

Senin gerçeklerle yüzleşmek gibi bir derdin yok. Çünkü senin hayatında hiçbir sır yok, saf doğallıktan ve dürüstlükten yanasın. Bu yüzden hayatına kendin gibi insanları almayı tercih ediyorsun. Sana dert tasa yaratacak herkes uzak duruyor senden. Bu yüzden senin için gerçeklerle yüzleşmek gibi bir durum söz konusu değil.

Gerçeklerle yüzleşmek için daha çok vaktin var!

Gerçeklerle yüzleşmek için çok vaktin var. Bu iyi açıdan mı, kötü mü bilemiyoruz. Ya zaten salt doğallık ve dürüstlükten yanasın; ya da çevrendekilerin gerçekleri mükemmel bir şekilde saklamak gibi bir huyları var. Her halukarda daha çok zamanın var. Ama umarız bu ilk seçenek yüzündendir. Çünkü gerçekler ne kadar süre gizli kalırsa senin için o kadar kötü olabilir.

Gerçeklerle yakında yüzleşeceksin!

Gerçeklerle yakında yüzleşeceksin. Bu durum seni biraz incitebilir ama, bu süreç uzadığında canın daha çok yanacak emin ol. O yüzden, bir an evvel ne kadar acı olursa olsun gerçeklerle yüzleşmen senin lehine olur. Bu gerçekler neyle ilgili bilemiyoruz. Belki aşk hayatın, belki aile, belki iş, belki maddi meseleler... Ama ne kadar üzülürsen üzül, bunun bir an önce olması senin için daha iyi unutma.

Gerçeklerle yüzleşmen an meselesi!

Sen hayatındaki gerçeklerle bugün-yarın yüzleşeceksin. Bu kadar erken olmasını beklemiyordun belki ama, ne kadar erken o kadar iyi. Hem eğer seni üzecek gerçeklerse bunlar, bir an önce öğrenmiş olursun. Üstesinden gelmesi de çok daha kolay olur senin için. Bu yüzden bu durum seni üzmesin, korkutmasın da!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozzy_oz

Senin hayatın tamamen gerçek! Senin gerçeklerle yüzleşmek gibi bir derdin yok. Çünkü senin hayatında hiçbir sır yok, saf doğallıktan ve dürüstlükten yanasın. Bu yüzden hayatına kendin gibi insanları almayı tercih ediyorsun. Sana dert tasa yaratacak herkes uzak duruyor senden. Bu yüzden senin için gerçeklerle yüzleşmek gibi bir durum söz konusu değil.

queen_of_the_7_kingdoms

Gerçeklerle yüzleşmen an meselesi! Sen hayatındaki gerçeklerle bugün-yarın yüzleşeceksin. Bu kadar erken olmasını beklemiyordun belki ama, ne kadar erken o kadar iyi. Hem eğer seni üzecek gerçeklerse bunlar, bir an önce öğrenmiş olursun. Üstesinden gelmesi de çok daha kolay olur senin için. Bu yüzden bu durum seni üzmesin, korkutmasın da!

orhan-ulusoy

Gerçeklerle yüzleşmen an meselesi! Her gün yaşadığımız ne peki?

gzm-ynklr

Senin hayatın tamamen gerçek!

yaren-ermis

Gerçeklerle yüzleşmek için daha çok vaktin var!

Görüş Bildir