Gazino Programında Giydiği Kostümleriyle Zeki Müren'in İzinden Giden Assolist Hakan Bahar

-

Şimdi sizi yakında ismini sıkça duyacağınız birisiyle tanıştıracağız. Fotoğraflarını yavaş yavaş sosyal medyada görmüşsünüzdür ama kim olduğunu da merak etmişsinizdir. Buyurun bakalım...

Siz onu henüz tanımıyor olabilirsiniz ama İstanbul'da adı kulaktan kulağa dolaşmaya başladı bile. Muhtemelen yakında daha fazla kişi de duyacaktır.

Tanıştıralım: Hakan Bahar. İstanbul Gazinosu'nun assolisti olur kendisi. Şimdiden kemik bir hayran kitlesi oluşmuş bile.

Hakan Bahar aslında moda editörü. Şarkıcılığa başlaması ise Hakan Yıldırım defilesinde şovun bir parçası olarak şarkı söylemesiyle başlıyor.

Bahar'ın üzerinde gördüğünüz ve herkesin çok konuştuğu kıyafetler de zaten dünyaca ünlü modacımız Hakan Yıldırım'ın tasarımı.

Çocukluk döneminde şan dersleri aldığını ve TRT korosu üyelerinden olduğunu biliyoruz kendisinin. Sesi pek tesadüf değil yani anlayacağınız...

Aynı zamanda çok iyi bir vintage koleksiyoneri. İstanbul'a olan tutkusu ise bambaşka. O yüzden onunla birlikte gelişen oluşumun adı "İstanbul Gazinosu".

Zeki Müren'in kostümleriyle devrim yarattığı sahne kültürünün belki de şu anki en yakın temsilcisi Hakan Bahar.

Şimdilerde İstanbul sosyetesinin önde gelen isimleri ve ünlüler, onun sadece hafta sonları çıktığı meyhanede yer bulabilmek için yarış halindeler.

Onu dinlemek bize henüz kısmet olmadı ama Hakan Bahar'ın enerjisinin farklı olduğu kesin gibi bir şey. Modayı ve sahneyi aynı potada eriten yaratıcı bir isim.

Bakalım kostümleriyle ses getiren ve gazino kültürüne 70'lerin heyecanını yaşatmayı amaçlayan bu yaratıcı adamı ilerde nerelerde göreceğiz? Merakla bekliyoruz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deen-tharkuho

Zeki Müren'in tırnağı olamayacak ucuz bir özenti

metin-akalp

Bazı modelleri daha önce görmüştüm sanki. Benim gördüklerim meme uçlarını açıkta bırakıyordu sadece. Gerisi aynı.

sarman-sar

korkunç duruyor.

meltem-soykan

Gözlerim kanadı görünce bir de müziğini mi dinleyeceğiz amk merak bile etmedim.

oksan_sokcikar

YA KESTİRİN YA ADAM GİBİ GAY OLUN BU NE ABİ

cent

Zaten Iran devleti öyle yapıyor. Ya kestir diyor kadın gibi takıl ya da idam ederim diyo. ) ) )

Görüş Bildir