Gazi Üniversitesi Dekanı Orhan Acar Canlı Yayında Olduğunu Unutup 'Kızların Resimlerini de Görüyoruz' Dedi

-
Abone ol

Bu sözlerden sonra Dekan istifa etti!

Sosyal medyada bugün Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Acar gündem oldu. Acar, 2017 yılında aynı üniversitede öğretim görevlisiyken dekan olarak atanmıştı.

Dekan, bir video konferans sırasında kameraların açık olduğunu unutup "Kızların resimlerini de görüyoruz böylece çaktırma" derken görülüyor.

Asistanının uyarısından sonra Dekan şaşkınlığını gizleyemiyor.

burada sen ne dio'san o!

Videonun gündem olmasının ardından Twitter'da #GaziFenDekanıİstifaEt şeklinde bir etiket açıldı.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Ancak bu tepkilerin art niyetli olduğunu düşünenler de vardı. Onlar da #GaziFenDekanıYanındayız şeklinde karşıt bir etiket oluşturdu.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Dekan, bu sözlerinden sonra istifa etti

Sosyal Medyaya Yansıyan Video Tepki Çekmişti: Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Acar İstifa Etti - onedio.com
Sosyal Medyaya Yansıyan Video Tepki Çekmişti: Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Acar İstifa Etti - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
salimacar

koruyanlara şaşırmayın burası gazi üni bu adam da dekan. şimdi gazide şöyledir, dekanlar ülkücü reis falan atar, yemin törenleri falan yapılır devir teslim ve saire o kafada bir üniversite giden bilir. ülkücüler korumaya geçmiş hemen ne bekliyorsunuz. görevlendirmişler adamlarına sahip çıkmak için işte. bu hastalıklı zihniyetten emir almayan başka hangi üniversite öğrencisi kadın, kendisine bakıp kendini tatmin eden dedesi yaşında adamı savunur ki?

thelastsaint

Kafası hafif açılmış, bıyıklı, devletin verdiği gözlük ve yaşlı... Bu tipten asla hayır gelmiyor...

kurtali1983

Birde adamı savunmak için çevresinde ki yalakalar ataga kalkmış. Kurdugu cümle masum bir cümle olsa hemen arkasına ben bir b*k yedim başımı yaktım moduna zaten bürünmez. Eylemi gerçekleştiren şahısı yargılamaya suçlumu degil mi diye tartışmaya gerek yok yaptıgının suç oldugunu edepsiz hayasız bir durum oldugunu bildigi için 2 sn içinde otomatikmen suçluluk psikolojisine giriyor zaten neyini savunuyorsunuz kendi suçunu kabul eden insanın.

deryadrn

Rezalet! Bunu koruyan öğrenciler de var, bu daha büyük rezalet!

coldhearted

Üstad Neyzen diyor ki; Bekaretinle kapatmaya çalışsan da bedenin gizlemiyor ruhundaki fahişeyi. Zaten bacak arasından ibaret olsaydı namus, Yaradan da kapatırdı inekte ki memeyi.

Görüş Bildir