Görüş Bildir

Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin'den Müjdeli Haber Geldi! Gaye Turgut Evin 6 Aylık Hamile Olduğunu Açıkladı...

Haberler
> Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin'den Müjdeli Haber Geldi! Gaye Turgut Evin 6 Aylık Hamile Olduğunu Açıkladı...

Beni Affet dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gaye Turgut Evin ile meslektaşı Deniz Evin, 2013 yılında nikah masasına oturmuştu. 8 yıldır evli olan Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin çifti bugün Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı. Çift bebek beklediği müjdeli haberini mutlulukla verdiler. İşte Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin çiftinin bebeklerinin cinsiyeti ve müjdeli haberinin detayları haberimizde sizlerle...

Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin Çifti

Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin Çifti

Beni Affet dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gaye Turgut Evin ile meslektaşı Deniz Evin, 2013 yılında nikah masasına oturmuştu. 

8 yıldır evli olan çift dolu dizgin aşklarına devam ederken güzel oyuncu Gaye Turgut Evin daha önce katıldığı bir programda 'İlk adımı kim atmıştı?' sorusuna, 'Çok fena yürüdüm ve yazdım. İlk adımı ben attım. Deniz’i görene kadar, evlilik düşünmüyordum' yanıtını vermişti.

Gaye Turgut Evin 6 Aylık Hamile Olduğunu Açıkladı

Gaye Turgut Evin 6 Aylık Hamile Olduğunu Açıkladı

2013 yılında evlenen Gaye Turgut Evin-Deniz Evin çifti, önceki gün Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

Şu sıralar büyük bir heyecan yaşayan ikilinin bebek beklediği öğrenildi.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Gaye Turgut Evin, altı aylık hamile olduğunu açıkladı.

Mutluluklarını gazetecilerle paylaşan ve bebeklerinin cinsiyetini açıklayan ikili, kızları olacağını da sözlerine ekledi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?