Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye Suçlama

Anasayfa > Gündem

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye Suçlama

Galatasaray Kulübü, Türkiye-Kazakistan maçında yaşananlar hakkında Fenerbahçe'yi hedef gösterdi.

İşte Sarı Kırmızılılar'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklama

Türkiye-Kazakistan A millî maçının ardından yaşanan olaylara karışan kişiler; Volkan Demirel, Emre Belözoğlu ve Hasan Çetinkaya ile birlikte gelen Fenerbahçe Kulübü görevlileridir.

Talimatlar gereği, soyunma odası koridorları ve karma alana (mixed zone) sadece futbolcular ve akredite olmuş yetkililer girebileceği için Fenerbahçe Kulübü yetkilileri statta akreditasyon alanlarının içinde bulunmayan ve soyunma odasına en yakın, sorumlu Emniyet yetkililerinin de bulunduğu Galatasaray Kulübü Stadyum İşletme Ofisi girişinde bekletilmiştir.

Takımlar, hakemler, UEFA Delegesi ve UEFA Doping Kontrol Yetkilisi ’nin stadyumu terk etmesi, maç organizasyonu ve akreditasyon süresinin bitmesinin ardından Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu araçlarına bindirilmiştir.

Söz konusu olay, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu’nun stadyumdan ayrılmasından sonra, akreditasyon süresinin sona ermesinin ardından gerçekleşmiştir.

Mustafa Turgun

Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Türk Telekom Arena

Stadyum Direktörü

Fanatik

Kaynak: http://www.fanatik.com.tr/2014/11/18/...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?