Görüş Bildir
Haberler
FOX TV'nin O Dizisi Yayın Akışında Yok! Hayranlarını Üzen Haber Geldi...

FOX TV'nin O Dizisi Yayın Akışında Yok! Hayranlarını Üzen Haber Geldi...

Müge Kakşi
07.11.2021 - 12:25

Yeni sezonun gelmesiyle birlikte birçok kanal yeni dizileriyle ekrana gelmeye başladı. Bu dizilerden biri de FOX TV'de yayınlanan Kanunsuz Topraklar oldu. Dizinin ilk 6 bölümü çok iyi giderken sonrasında reytinglerde düşüş yaşandı. Özellikle geçtiğimiz Çarşamba günü reytinglerinde büyük düşüş yaşanan dizinin yayın akışında gözükmemesi dikkat çekti. Kanunsuz Topraklar kaldırıldı mı? İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Kanunsuz Topraklar dizisiyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Reytingleri sert bir şekilde düşen diziyle ilgili Fox Tv harekete geçti. 10 Kasım Çarşamba akşamı Kanunsuz Topraklar dizisini merakla beklenirken dizinin yayın akışında olmadığı görüldü. Dizinin düşen reytingleri ara verilmesine neden oldu...

Kanunsuz Topraklar'a Ara Verildi

Kanunsuz Topraklar'a Ara Verildi

10 Kasım Çarşamba günü Fox TV’nin yayın akışında saat 20.30’da Elbet Bir Gün dizisinin ilk bölümünün yayınlanacağı belirtiliyor. Yani Kanunsuz Topraklar ara verdi.

Dizinin neden ara verdiği, bu aranın ne kadar süreceği henüz bilinmiyor. Ancak yapılan tahminler dizide yaşanan yönetmen değişikliğinin ve senaryoda da bazı değişimlerin gerçekleştirilmesi için böyle bir ara verilmiş olabileceğine işaret ediyor.

YÖNETMEN DEĞİŞİKLİĞİ

Dizinin en başından bu yana ekibin başında bulunan usta yönetmen Faruk Teber ayrıldı. 6 bölüm çektikten sonra görevini Cevdet Mercan’a devreden Faruk Teber artık ekip ile birlikte olamayacak. Yeni yönetmenin gelişi ile birlikte bazı değişimler yaşanması da bekleniyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
2
1
1
1
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın