Fotoğrafların Sana Çağrıştırdıklarına Göre Ne Kadar Psikopatsın?

196PAYLAŞIM

Bakalım fotoğraflar sana ne çağrıştırıyor?

1. 👇

Melek kanatları
Kafatası
İki papağan
Başka bir şey

2. 👇

İki akbaba
Tabanca
Beyaz bir uzaylı kafası
Başka bir şey

3. 👇

Beyaz yaban domuzu kafası
Kelebek
Tuhaf bir penis?
Başka bir şey

4. 👇

Yastık savaşı yapan iki kişi
Bir çeşit hayvan kafatası
Leğen kemiği
Başka bir şey

5. 👇

Yengeç
Bir masa etrafında oturan insanlar
Çiçek
Başka bir şey

6. 👇

Ayı suratı
Avize
Shrek
Başka bir şey

7. 👇

Avrasya
Fener festivali
Parmak izleri
Başka bir şey

8. 👇

Bir tavşanın yüzü
İki kişi birbirine bakıyor.
Boks eldivenleri
Başka bir şey

9. 👇

Daha fazla boks eldiveni
Vajina
Sulama sistemi
Başka bir şey

10. 👇

Kunduz
Tavşan
Bir tahtta oturan bir kötü adam
Başka bir şey

Sen dünyanın en psikopat insanısın!

Yani şimdi bunu söylerken korkmuyor değiliz, ama mecbur söylememiz lazım... Sen baya psikopatsın! Herhangi bir insan sana merhaba dediğinde neyle karşılaşacağını bilemez bile. En normal halinde en az 4 garip hareketin altına imza atıyorsun. Çoğu zaman yalnız vakit geçirmeyi seçiyor ve kim bilir o zamanlarda neler neler düşünüyorsun, aklından neler neler geçiyor. Çünkü hiçbirimizin seninki kadar psikopat bir hayal gücü olduğunu zannetmiyoruz! Tımarhaneye yatsan deliler önünde ceket ilikler, saygıda kusur etmez. Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin! Çılgınlığın ötesisin!

Psikopatlık senin kanında var!

Buna bizce sen de hiç şaşırmadın. Psikopatlık senin içine işlemiş. Yani psikopatlık senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir his. Dünyanın en psikopat insanı değilsin belki, ama bu senin içine işlemiş. Asosyal bir insansın. Kapalısın, yalnızsın; çünkü insan denilen şeye tahammül edemiyorsun. Empati denilen şey sende yok; ancak bundan şikayetçi de değilsin. Kimin ne düşündüğünün senin için hiçbir önemi yok, onları sallamıyorsun bile. Çünkü senin kendi standartların, kendi doğruların var ve o tarzda yaşamaya çalışıyorsun.

Ne psikopatı? Meleksin sen melek!

Sen tam bir meleksin! Yani senin psikopat olmakla zerre ilişikin yok. Çünkü sende psikopatlığa dair hiçbir şey yok. Sen son derece aklı başında, sakin, samimi ve ne yaptığını bilen bir insansın. İnsanlarla olan ilişkilerin son derece sağlıklı, hayata karşı bakış açın ve hayat enerjin de oldukça yüksek. Herkesin kafayı yediği bu dönemde nasıl normal kalabildin, inanılır gibi değil. Sen neredeyse yaşayan efsanesin. Lütfen kendinin değerini bil. Psikolojik açıdan bu kadar sağlıklı kalabildiğin için seni tebrik eder ediyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
edanur-kartal1

Sen dünyanın en psikopat insanısın Yani şimdi bunu söylerken korkmuyor değiliz, ama mecbur söylememiz lazım... Sen baya psikopatsın! Herhangi bir insan sana merhaba dediğinde neyle karşılaşacağını bilemez bile. En normal halinde en az 4 garip hareketin altına imza atıyorsun. Çoğu zaman yalnız vakit geçirmeyi seçiyor ve kim bilir o zamanlarda neler neler düşünüyorsun, aklından neler neler geçiyor. Çünkü hiçbirimizin seninki kadar psikopat bir hayal gücü olduğunu zannetmiyoruz! Tımarhaneye yatsan deliler önünde ceket ilikler, saygıda kusur etmez. Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin! Çılgınlığın ötesisin!

shadow-boi

Sen dünyanın en psikopat insanısın! Yani şimdi bunu söylerken korkmuyor değiliz, ama mecbur söylememiz lazım... Sen baya psikopatsın! Herhangi bir insan sana merhaba dediğinde neyle karşılaşacağını bilemez bile. En normal halinde en az 4 garip hareketin altına imza atıyorsun. Çoğu zaman yalnız vakit geçirmeyi seçiyor ve kim bilir o zamanlarda neler neler düşünüyorsun, aklından neler neler geçiyor. Çünkü hiçbirimizin seninki kadar psikopat bir hayal gücü olduğunu zannetmiyoruz! Tımarhaneye yatsan deliler önünde ceket ilikler, saygıda kusur etmez. Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin! Çılgınlığın ötesisin!

dreming_unicorn

BİLİYORUM Sen dünyanın en piskopat inasanısın! Yani şimdi bunu söylerken korkmuyor değiliz, ama mecbur söylememiz lazım... Sen baya psikopatsın! Herhangi bir insan sana merhaba dediğinde neyle karşılaşacağını bilemez bile. En normal halinde en az 4 garip hareketin altına imza atıyorsun. Çoğu zaman yalnız vakit geçirmeyi seçiyor ve kim bilir o zamanlarda neler neler düşünüyorsun, aklından neler neler geçiyor. Çünkü hiçbirimizin seninki kadar psikopat bir hayal gücü olduğunu zannetmiyoruz! Tımarhaneye yatsan deliler önünde ceket ilikler, saygıda kusur etmez. Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin! Çılgınlığın ötesisin!

naz-basdas

Sürekli başka birşeye basan benmiyim?Bildiğim birşeye benzemiyorlar bende anlamakla uğraşmıyorum :D

oznuur-akca

Ne psikopatı? Meleksin sen melek!

Görüş Bildir