Filozof Atakan İçin 'Tecavüz Edilmeli' Diyen Üniversite Çalışanının Korkunç Yorumları Kanınızı Donduracak

13bPAYLAŞIM

Bu zihniyetle bir arada yaşadığımız için utanıyorum!

Türkiye günlerdir Filozof Atakan'ın okuduğu kitapları ve yaptığı felsefik yorumları konuşuyor. Bu 10 yaşındaki kristal çocuk, ülkedeki hemen hemen herkesi oldukça şaşırtmış durumda.

Ancak bazı kendini bilmezler, sosyal medyada Atakan'la ilgili kan dondurucu yorumlar yapmaktan asla çekinmiyorlar.

Yorumlar korkunç! Bir insanın ağzından nasıl bu cümleler dökülebiilr?

İnsanın kanını donduran bu ifadelerin sahibinin Özyeğin Üniversitesi'nde çalışan bir ulaştırma görevlisi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Sosyal medyada bu korkunç yorumlardan sonra büyük tepkiler oluştu.

b.i.ş.ı.p.

Meltem

cemre

Gökhan Özoğuz

Sıradan Çinko Pil

Pınar82

SabahınNuru

Erkan Naldemirci, Twitter'da gündem olunca Özyeğin Üniversitesi bu kişinin işine son verildiğini açıkladı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kerem-ulas

Selamlar sadece bu çocukta değil milyonlarca çocukta milyonlarca cevher var aslında hepsinin bir kimliği var hepsinin özgür düşünmesine hayallerinin izinden gitmesine izin vermeli hepsine yetenekli olduğu branşlara adım atarken destek çıkmalıyız çocukların başarısı bizleri mutlu etmeli toplum olarak zayıf kimliğimizi bir kenara itip güçlü,ahlaklı,anlayışlı,güleryüzlü bir insan kimliğine bürünmemiz şart. Şiddet toplumumuzda en ön saflarda kendini gösteren kalıplaşmış bir sorun zararı ise bizlere bastırılmış düşünceler ve daraltılmış hayatlar sunmasıdır. İnsanlar seçimlerinde ve yaptıklarında özgürdür. Şunu da eklemek isterim biliyoruz ki hayvanlara da şiddet gösteriliyor ve katliam yaşanıyor bir canlının yaşam hakkını kısıtlamak şiddet başta olmak üzere tüm bu durumlar normalize halde düşünüldüğünde hepsi suç niteliğinde olan şeyler. Öyleyse duyarlı olmamız dileğiyle sevgiler :)

sibel-yasaroglu

Bu insanları anlamak gerçekten çok güç. Birincisi o bir çocuk ve burada çocuğa tecavüzden ölmesinden bahsediliyor. Nasıl insanlara dönüştük böyle. Doğru veya yanlış insanların fikirleri yüzünden artık hor görülmesi durdurulmalı. Ve buna en iyi çözüm şiddetten ziyade eğitim. O zaman istemediğiniz şeyleri nedenleri ile birlikte tartışabilecek seviyeye gelirsiniz.

gulsum-ayvalitas

Bu sapık hala aramızda ve en çok da bunun gibi bir sapığı seven kadına üzülüyorum. Şimdi bunları yazan şahıs kim bilir ileride ne pislik yapacak. Derhal önüne geçilmesini gerekli cezanın verilmesini istiyorum.

so_far_so_good

pedofili davası açılmalı bu sapığa

kemal-demir14

Çocuğu zerre kadar sevmesem de yorumlar iğrenç, hele ki tecavüzden bahseden şahıs için polis hemen harekete geçmeli, bu kişi hem ceza almalı hem de geçmişi araştırılmalıdır, insanın fikri neyse zikri de odur çünkü.

Görüş Bildir