Favori Yemeğinizi Tahmin Edebilecek miyiz?

76PAYLAŞIM

Karakterinizi hangi yemek yansıtıyor? Bunu bulmanın tek bir yolu var... Hadi bakalım!

1. Yaşını öğrenerek başlayalım hadi?

2. Şu anda alıp başını nereye gidesin var?

3. Bir restoranta gittiğinde, oradaki en sinir bozucu şey ne ola ki?

4. Söz aramızda kalacak. Bu zamana kadar kaç sevgilin oldu?

5. İşe/Okula nasıl gidip geliyorsun?

Arabayla
5 farklı yoldan
Yürüyerek
Servisle
Metroyla
Motorsikletle
Dolmuş/Otobüsle
Bisikletle
Ben evden takılıyorum.

6. Masa oyunlarından en sevdiğini seç hadi!

7. Hangi simetrik görüntü, seni daha çok tatmin etti?

8. Bu soruda dürüst ol: Ne kadar mükemmelsin?

Yemek değil o, bir dost: Makarna!

Evet, senin favori yemeğin: Makarna. Bu zamana kadar makarna sizin en iyi dostunuzdu. Karın gurultularınızın susturucusu, gariban gün ve gecelerinizin tek sırdaşıydı o. Ve fazla beklentisi yoktu makarnanın, attınız onu suya ve 8 dakika beklediniz, yağ bile yakmadınız, o bile yetti! Ama makarnanın  yaparsanız sosunu farklı şeyler de vaad eder; bir yönüyle Kibariye, bir yönüyle de Adriana Lima'dır yani. Bu, size kalmış!

Dünyanın en iyi icadı: Tost!

Evet, senin favori yemeğin: Tost. Siz arkadaşlığa önem veren birisiniz ki, size tost çıktı. Siz tam bir kötü gün d(t)ostusunuz; iyi günde herkes tost olur, mesele kötü günde olmaktır. Yani şunu demek istiyoruz: Favori yemeği tost olan insandan, zarar gelmez!

Akıllara zarar bir lezzet: Mantı!

Evet, senin favori yemeğin: Mantı. Buradan şu anlaşılıyor: Detaycısınız. Kolay yapılan, kolay tüketilen şeyler oldum olası hoşunuza gitmedi, gitmeyecek de! Nasıl gitsin ki!? Kusursuzluğu seviyorsunuz ve emeğe de değer veriyorsunuz. Dengelisiniz de; yoksa hamurun, kıymanın, yağlı sosun ve sarımsaklı yoğurdun muhteşem bileşimini sevmezdiniz. Son tahlilde, iz bırakmak sizin işiniz. Bir karanfile ne dersiniz? :)

Ve tanrı onu yarattı: Dondurma!

Evet, senin favori yemeğin: Dondurma! Eğlenceli bir insansınız çünkü. Mutlusunuz ve etrafınıza da mutluluk saçıyorsunuz. Bu yüzden herkes sizin yanınızda bulunmak istiyor. Yani insanlar size BA-YI-LI-YOR! Favorisi dondurma olan insan, hayattan lezzet almasını bilir; küçük şeylere de kafasını takmaz. Çünkü onlar için, yani sizin için, hayat, küçük şeylere takılmayacak kadar kısa!

Çok net: Et!

Evet, senin favori yemeğin: Et, hem de kıpkırmızı ve supsulu olanından: Hani vardır ya bıçağı daha üstüne değidirmeden ayrılanlardan, heh işte onlardan. İnek olur, koyun olur, kuzu ise her türlü olur, fark etmez: Kırmızı et olsun da ne olursa olsun diyenlerdensiniz yani. Öyle sosa, kaşara falan da ihtiyaç yok sizin için, "nar gibi kızart, tuzla ye" insanısınız. Çok netsiniz yani, yeme alışkanlığından net bir insan olduğunuz çok belli. Kararsızlık kavramı sizi görse, diz çöker tövbe ister kısacası :)

Burası karışacak vaziyet alın: Dürüm!

Evet, senin favori yemeğin: Dürüm, ki kendisi alemlerin en kral abisidir. Belli bir raconu vardır onun, ısmarladığınızda "burası karışacak vaziyet alın" demekse elzemdir. Çetesinde ise; Adana, Döner, Aspava, İskenderun Usulü, Tantuni gibi çok delikanlı abilerimizi barındırır. Ayrıca dışarıdan basit gibi görünse de, içinde envai çeşit şey barındırır. Pandorunun kutusu gibidir yani, şaşırtmak onun işidir.

<3 = Nutella!

Evet, senin favori yemeğin: Çikolataların efendisi, kahvaltıların işletme müdürü olan Nutella. Öncelikle Nutella seven insan, en asil duygunun insanıdır. Aşk insanıdır, çünkü hayattan zevk almasını bilir. Ve ne yazık ki, az biraz da ayrılıkların insanıdır, nutellayla yaralarına çikolata basar. Zaten çok aşk yaşayanın, o derece ayrılık yaşaması da bu işin doğasında malesef. Yani diyoruz ki, çok ofsayta düşen futbolcu, golü en çok arayan futbolcudur. Golünü de atacaktır elbet! Anladınız siz onu ;)

O bizden biri: Kuru + Pilav!

Evet, senin favori yemeğin: Dünyanın en mükemmel çifti olan Kuru + Pilav. Yancılarınızsa cücük soğan ve yeşil biber. Öncelikle siz, bizden birisiniz. Farklı olayım diye çok fazla kastırmıyorsunuz. Zaten herkesin farklı olmak için türlü maymunluk yaptığı bu devirde, aynı kalmak ve kendin gibi olmak, en büyük farklılık!

Kim sevmez ki: Pizza!

Evet, senin favori yemeğin: Pizza. Pizzasever çok fazla kastırmaz, ya olduğu gibi görünür ya da göründüğü gibi olur. Rahattır ayrıca, pek zorlamaz, tam bir "ipimle kuşağım" insanıdır. Yorulmayı sevmez, fazla hareket etmeyi de. Aylaktır kısacası. Miskin değil ama; kendi içinde bir felsefesi vardır yani!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kenan-tugra-simsir

bilemedin xD makarnaa olmasın o :D

hakan-karaca4

bildi lan makarna sevmeyende vurduruyodur

tc-birnur-naz-ozduru

mantı ama en sevdiğim değil ama severim

alposman-ceylan

bildi lan makarna

r-reynmen

makarna cikti ama bilemedin sarma

Görüş Bildir