Favori Tatlılarını Seç, Ne Kadar Sempatik Olduğunu Söyleyelim!

Yemek Testleri-
Abone ol

Favori tatlılarını seç, ne kadar sempatik olduğunu söyleyelim! Öğrenmek için;

Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Öncelikle, ağzınız biraz sulanabilir baştan söyleyeyim! Hazırsak başlayalım, söyle bakalım sütlü tatlılardan hangisini tercih edersin?

Sütlaç
Güllaç
Muhallebi
Tavuk Göğüsü

4. Şimdi de bu tatlılar arasında en sevdiğini seç bakalım.

Supangle
Kazandibi
Keşkül
Sufle

5. Imm... Peki ya bunlardan hangisi?

Profiterol
Mozaik pasta
Waffle
Trileçe

6. Hadii şimdi de bu meyveli tartlardan hangisini yemek istersin?

7. Hadi bir tane de cupcake seç bakalım...

8. Bu rengarenk tatlılardan hangisi senin tercihin?

Makaron
Donut
Cheesecake
Tiramisu

9. Hadi şimdi de bu ikisinden birini seç bakalım.

Pamuk şeker
Macun

10. Ve son olarak, bu şerbetli tatlılardan birini seç bakalım.

Fıstıklı baklava
Vezir parmağı
Kabak tatlısı
Çikolatalı Lokma
Ekmek kadayıfı
Künefe

Bu tatlılığınla nasıl başa çıkıyorsun??

Sen o kadar sempatik bir insansın ki gerçekten insanlar sana bayılıyor. Resmen sempatik oluşun ile ön plandasın. Çünkü öyle kendini fazla kasmazsın. Olduğun gibi davranırsın ve senin için dış güzellikten iç güzellik daha ön planda. İnsanlar ile konuşurken jest ve mimiklerini çok etkin kullanıyorsun. Elin kolun asla rahat durmaz mesela. Bu tez canlı oluşundan kaynaklanıyor olsa gerek. Daima iyi niyetlisin ve bu zaten direkt yüzünden anlaşılıyor. Çünkü insanlara karşı hep güler yüzlüsün. Böyle olunca da doğal olarak insanlar sana daha çabuk ısınıyorlar. Dışarıdan böyle gözüktüğün için zaman zaman çok sıkıntı yaşıyorsun. Çünkü her insanla muhatap olmayı sevmezsin. Ama hal böyle olunca insanlar seni iyi niyetini kullanabiliyorlar. O yüzden bu sempatikliğini biraz azaltan mı ne? Bu kadar sempatik olmamalısın!

Sen ne sempatik ne tatlı şeysin öyle!

Sen ne tatlı şeysin öyle ya! İnsanlar seni görünce yanaklarını sıkası geliyor. O kadar sempatik bir insansın ki insanlar seni görünce kendilerini çok mutlu hissediyorlar. Çünkü o kadar samimisin ki yanındaki herkes kendini senin yanında çok rahat hissediyorlar. Hatta bu yüzden sürekli meşgulsün. Sürekli seninle vakit geçirmek isteyen insanlar var etrafında. Yetişemiyorsun artık insanlara vakit ayırmaya. Hele kendine hiç zaman ayıramıyorsun. Tabi sempatik olmanın kötü yanı da bu herhalde :)Sürekli ilgi nereye kadar. İnsan sıkılır bir yerden sonra değil mi? Hele o gülüşün yok mu? Esprili bir insan oluşun da cabası. Hem kendin gülmeyi hem de etrafındaki insanları güldürmeyi başarıyorsun. Seni sevmesinler de ne yapsınlar? Kendine bu aralar dikkat et. Yoksa nazar değebilir bizden söylemesi.

Senin sempatik değil de çekici bir havan var!

Sen sempatikten ziyade çok çekici bir insansın! Görünüşünde muhteşem bir cazibe var. Öyle böyle değil hem de! Tabii insanlar bunu ilk bakışta anlamayabilir, seni tanıdıkça, içinin güzelliğini de gördükçe onlara aşırı derecede çekici geliyorsun. Yeri geldiğinde gizemli bir havaya giriyor, insanları merak içerisinde bırakıyorsun. Kendini düşündürmeyi iyi biliyorsun yani. Bu da sana ayrı bir hava katıyor diyebiliriz! Bu ihtişamından ve ışıltından hiç vazgeçme, böyle çok güzelsin! Kendine has giyim tarzın ile insanların dikkatini fazlasıyla çekiyorsun. Çünkü hem kendine yakışanı hem de kombinini çok güzel seçiyorsun. Renkleri birbiri ile öyle uyum içinde kullanıyorsun ki dikkat çekmemen imkansız. İnsanların ne dediğini çok umursamıyorsun. Sen kendini nasıl daha iyi hissediyorsan o şekilde kombinini oluşturuyorsun. Tercihlerine her zaman için güveniyorsun. Hatta genelde siyah rengini  kıyafetlerinde çok kullanırsın. Sana da çok yakıştığını düşünüyorsun. Bunu çok iyi de taşıyorsun. Anlayacağın senin daha ağır bir duruşun var. Bu yüzden insanlara sempatik değil de daha çok çekici geliyorsun. Doğal halinle bile resmen insanları cezbediyorsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ece-karatayli

senin sempatik değil de çekici bir havan var

elvin-eynullayev

Bu tatlılığınla nasıl başa çıkıyorsun?? Sen o kadar sempatik bir insansın ki gerçekten insanlar sana bayılıyor. Resmen sempatik oluşun ile ön plandasın. Çünkü öyle kendini fazla kasmazsın. Olduğun gibi davranırsın ve senin için dış güzellikten iç güzellik daha ön planda. İnsanlar ile konuşurken jest ve mimiklerini çok etkin kullanıyorsun. Elin kolun asla rahat durmaz mesela. Bu tez canlı oluşundan kaynaklanıyor olsa gerek. Daima iyi niyetlisin ve bu zaten direkt yüzünden anlaşılıyor. Çünkü insanlara karşı hep güler yüzlüsün. Böyle olunca da doğal olarak insanlar sana daha çabuk ısınıyorlar. Dışarıdan böyle gözüktüğün için zaman zaman çok sıkıntı yaşıyorsun. Çünkü her insanla muhatap olmayı sevmezsin. Ama hal böyle olunca insanlar seni iyi niyetini kullanabiliyorlar. O yüzden bu sempatikliğini biraz azaltan mı ne? Bu kadar sempatik olmamalısın!

ege-sabri-celikkaya

Sen o kadar sempatik bir insansın ki gerçekten insanlar sana bayılıyor. Resmen sempatik oluşun ile ön plandasın. Çünkü öyle kendini fazla kasmazsın. Olduğun gibi davranırsın ve senin için dış güzellikten iç güzellik daha ön planda. İnsanlar ile konuşurken jest ve mimiklerini çok etkin kullanıyorsun. Elin kolun asla rahat durmaz mesela. Bu tez canlı oluşundan kaynaklanıyor olsa gerek. Daima iyi niyetlisin ve bu zaten direkt yüzünden anlaşılıyor. Çünkü insanlara karşı hep güler yüzlüsün. Böyle olunca da doğal olarak insanlar sana daha çabuk ısınıyorlar. Dışarıdan böyle gözüktüğün için zaman zaman çok sıkıntı yaşıyorsun. Çünkü her insanla muhatap olmayı sevmezsin. Ama hal böyle olunca insanlar seni iyi niyetini kullanabiliyorlar. O yüzden bu sempatikliğini biraz azaltan mı ne? Bu kadar sempatik olmamalısı

king_of_sparta

Sen ne sempatik ne tatlı şeysin öyle! Sen ne tatlı şeysin öyle ya! İnsanlar seni görünce yanaklarını sıkası geliyor. O kadar sempatik bir insansın ki insanlar seni görünce kendilerini çok mutlu hissediyorlar. Çünkü o kadar samimisin ki yanındaki herkes kendini senin yanında çok rahat hissediyorlar. Hatta bu yüzden sürekli meşgulsün. Sürekli seninle vakit geçirmek isteyen insanlar var etrafında. Yetişemiyorsun artık insanlara vakit ayırmaya. Hele kendine hiç zaman ayıramıyorsun. Tabi sempatik olmanın kötü yanı da bu herhalde :)Sürekli ilgi nereye kadar. İnsan sıkılır bir yerden sonra değil mi? Hele o gülüşün yok mu? Esprili bir insan oluşun da cabası. Hem kendin gülmeyi hem de etrafındaki insanları güldürmeyi başarıyorsun. Seni sevmesinler de ne yapsınlar? Kendine bu aralar dikkat et. Yoksa nazar değebilir bizden söylemesi.:)

mehti-aydemir

birak sempatikliği bu tatlilar hepsi benim hic birini vermem ama insana secenek birakmadiniz ki😕🤔😂

Görüş Bildir