Fahrettin Altun Demirtaş'a Yapılan Hakaret Hakkında Konuştu: 'Birinin Terbiyesizliğini Bir Kesime Mal Etmeye Çalışıyorlar'

 > 
78PAYLAŞIM

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medyada hakaret ve iğrenç sözlere maruz kalan HDP eski Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş ile ilgili açıklama yaptı. Altun, Terör örgütlerine sırtını dayayanları mağdur pozisyona iten bu ahlaksızların kimler oldukları ve neye hizmet ettikleri milletimizin malumudur” dedi.

haberkurulu.com

Fahrettin Altun sosyal medya hesabından Başak Demirtaş’a yönelik yapılan cinsiyetçi paylaşımla ilgili açıklama yaptı.

Fahrettin Altun açıklamasında şu ifadeleri kullandı

"Kimse hakaret etmesin, kimsenin izzeti hedef alınmasın diye en çok mücadele eden de biziz. Çünkü adı, sanı ve makamı belli olan kimi muhalefet partililerin küfür ve hakaretlerine yıllardır en çok maruz kalmış olan da biziz. Hamdolsun, temiz siyaseti, temiz toplumu savunan biziz! Terör örgütlerine sırtını dayayanları mağdur pozisyona iten bu ahlaksızların kimler oldukları ve neye hizmet ettikleri milletimizin malumudur Bu noktada kimsenin kendine ahlaki üstünlük atfetmesinin ya da aşağılık kompleksine girmesinin bir anlamı yoktur. Gerçekler ortadadır. Sosyal medya mecralarında her gün sayın Cumhurbaşkanımıza, ailesine, çalışma arkadaşlarına hakaret edenler bugün adı sanı belli olmayan bir müptezelin terbiyesizliğini bir kesime mal etmeye çalışıyorlar. Oysa ki hakikati ve ahlaklı davranmayı her alanda savunanlar bizleriz."

Öte yandan bugün paylaşımı yapan kişi gözaltına alındı👇

Savcılık Harekete Geçti: Başak Demirtaş'a Cinsiyetçi Saldırıda Bulunan Kişi Gözaltına Alındı - onedio.com
Savcılık Harekete Geçti: Başak Demirtaş'a Cinsiyetçi Saldırıda Bulunan Kişi Gözaltına Alındı - onedio.com

Altun'un 'bir kesime mal etmeye çalışıyorlar' açıklamaları sosyal medyada tepki çekti👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir