Facebook Profil Fotoğraflarına Star Wars Güncellemesi

 > 
12PAYLAŞIM

Star Wars heyecanına hala ortak olmadıysanız şimdi tam zamanı. Facebook profil fotoğraflarınızla tarafınızı belli edin ve savaşa hazırlanın.

Her yerde Star Wars’u görmekten bıkmış olabilirsiniz. Ancak bunca ürün, tanıtım, reklam ve haberlere rağmen hala içinde o heyecanı koruyan Star Wars hayranlarındansanız, Facebook profilinizde bunu belli etmeniz için gidip bir ışın kılıcı almanıza ya da cosplay yapmanıza gerek yok. Star Wars’un resmi Facebook sayfası üzerinde yer alan otomatik uygulama aracılığıyla tarafınızı seçip profil fotoğrafınıza bir ışın kılıcı iliştirebilirsiniz. Fotoğrafın profilinizde kalmasını istediğiniz süreyi de ayarladıktan sonra artık yeni filmin çıkışına ne kadar hazır olduğunuzu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Facebook’un bu profil fotoğrafı düzenleme özelliği toplumsal olaylar ve spor müsabakalarından film ve dizilere taşındığına göre Star Wars ile ilgilenmiyorsanız bile yakında hayranı olduğunuz farklı seriler için benzer güncellemeleri görebileceğinizi belirtelim.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir