Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evli Oldukları İçin Tek Kişi Sayılmalarını Söyleyen Çiftin Masraftan Kaçma Kurnazlığı ve Haklı Tepkiler

19PAYLAŞIM

Yarı yolda bırakırdım vallahi...

Evli çiftlerle ya da sevgililerle bir etkinlik yaptığınızda çoğu zaman küçük de olsa bir sorunla karşılaşırsınız. Bu sorunların aklınıza gelebilecek birçok nedenini vardır fakat en ilginç olanını aşağıdaki maddede okuyacaksınız şimdi.

Twitter'dan "@gokseq" isimli kullanıcı anlattı bizlere. Tatile birlikte gittiği evli çift kendilerini bir saydıkları için masrafın 5'e değil 4'e bölünmesini talep etmiş. Kullanıcı da haklı olup olmadıklarını bir anketle sormak istemiş.

Tahmin edeceğiniz üzere çiftimizi eleştiren birçok yorum yapıldı bu paylaşımın ardından. Haklı çıkmadılar yani, çıkamazlardı da.

Sizce haklılar mı? Aranızda benzer bir durum yaşayan var mı?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selot

bilim açıklıyor bunu tartışmaya gerek yok. çift demek 2 demektir. yediğiniz içtiğiniz harcadığınız benzin fln hep 2 kişiliktir. ona göre ödersiniz. nasıl bi matematik sorusundaki ikiyi alıp, bu bence birdir diyip işlem yapmıyorsak aynı hesap... bundan sonrası sosyal değerler. bu teklifin karşında zamanında söz konusu çiftten gelen bi kıyak olduysa kabul edersin, paranın senin için bi önemi yoksa kabul edersin, enayi yerine konduğunu hissetmiyorsan kabul edersin falan filan.

tontikke

Olm böyle pintilikler yapacaksanız tatile gitmeyin ki zaten birini tanımak için alışverişden ziyade tatil çok daha iyi oluyor

kisi

O çift ile tatile gidilmez. O çiftin çift kelimesinin anlamına bakmaları gerek. O çift uyanıklık yapıp arkadaşlarından fayda sağlamaya çalışıyor. O çiftten uzak durulmalı. Yazık o çifte. O çiftten yalnızca biri böyle düşünüyorsa düşünmeyen hemen düşünene boşanma davası açmalı. Haber vermeden tutsun avukatı da. Biz çift olduğumuz için tek avukat yeter desin ve yalnızca onu savunan avukatları olsun. O çifti hiç sevmedim ben.

arslanoglu

Haksız yere benzin parası vs alan arkadaş grubunun Allah belasını versin zamanında benim iyi niyetimi kullanan arkadaşım gibi

erci-e

bkz: derdinizi sikeyim!

Görüş Bildir