Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evlerinden Başka Hiçbir Yerde Kakalarını Yapamayan Kişilerin Çok İyi Bildiği 13 Durum

17bPAYLAŞIM

Bu insanların çektiğini de kimse çekmiyor be kardeşim.

1. İlk olarak sabah evden çıkmadan önce kesinlikle tuvaletlerini yaparlar.

Bu onlar için vazgeçilmez bir ritüeldir. Tuvaletleri yoksa bile sabah atışını yapmadan evden çıkamazlar. Ne olur ne olmaz gün içinde tuvaletim gelmesin de zor durumda kalmayayım diye bu aktiviteyi asla atlamazlar. Saatlerce beklemek zorunda kalsalar da işe / okula geç kalmayı göze alırlar ve ıkınma konusunda uzman olmuşlardır.

2. İçe sıçmak konusunda uzman olmuşlardır.

Eğer evde değilken tuvaletleri geldiyse kesinlikle patlayana kadar tutarlar bu da onları adeta içe sıçmak konusunda uzmanlaştırmıştır.

3. Acı eşikleri oldukça yukarı seviyelere çıkmıştır.

Dışarıda tuvaletini yapamamış olmaktan kaynaklı yaşanan birikim o kadar acı verir ki artık bu insanların acı eşikleri doruk noktasına çıkmıştır.

4. Zaman zaman tuvaleti tıkadıkları bile görülür.

Tüm gün içlerinde biriktirdikleri kakaları gün sonunda öyle büyük ve tazyikli bir şekilde kendini dışarı atar ki tuvaletin tıkanması işten bile değildir.

5. Öğle aralarında taksiye binip eve gitmişlikleri çoktur.

Artık tutamayacakları bir seviyeye gelmişse öğle aralarında apar topar taksiyle eve gitmek onlar için artık sıradan bir eylemdir. Öğle arasına denk getiremedilerse işten izin alıp ofise tekrar dönmek ya da işten erken çıkmak da yaşadıkları bir durumdur.

6. Şans eseri alaturka tuvalet bulurlarsa anında dünyanın en huzurlu insanına dönüşebilirler.

Dışarıda tuvaletlerini yapmaya mecbur kalmışlarsa bir alaturka tuvalet bulmak onları çok ama çok mutlu edebilir. Bu alaturka tuvalete bayıldıklarına değil sadece popolarının o pis klozetlere değmeyeceği için sevindiklerine işarettir.

7. Alaturka tuvalet bulamadıklarında klozet kapağını bir ressamın fırça darbelerindeki ince işçilik gibi tuvalet kağıdıyla kaplayabilirler.

Hatta ve hatta imkanları olsa kendilerini bile komple tuvalet kağıdıyla mumyalayabilirler.

8. Ne kadar iyi kaplarlarsa kaplasınlar yine de klozete değmemeye özen gösterirler.

Ne kadar zor olsa da hafif çömelik vaziyette işlerini görüp klozete değmemek o an isteyebilecekleri tek şeydir.

9. Bazıları için "tünemek" sıradan bir eylemdir.

Klozet kapağını ne kadar iyi kaplarlarsa kaplasınlar ne kadar hafif çömelerek klozete değmeden işlerini görürlerse görsünler kimileri sadece tünemeyi tercih eder. Klozetin içinden gizli bir el çıkıp dokunacakmış gibi hissederler ve onlar için klozete ne kadar uzak olurlarsa o kadar iyidir.

10. Eğer bu insanlar tuvaletlerini dışarıda yapmışlarsa bütün önlemleri alsalar bile kendilerini asla ve asla temiz hissetmezler.

O an tek istekleri evlerine gidip ağlaya ağlaya duş almaktır.

11. Pespembe sıçtığını düşündükleri kızların umumi tuvalet kullandıklarına şahit olurlarsa büyük hayal kırıklığı yaşarlar.

Oysa ki ne hayalleri vardı, pembe sıçan kızlarla pembe panjurlu evlerde yaşayacaklardı :'(

12. Bir yerden erken ayrılmak zorunda kalmaya artık alışmışlardır.

Ne partileri, ne eğlenceleri gözyaşları içinde erkenden terkedip evlerinin yolunu tutmak zorunda kalmışlardır. Arkadaşları eğlenmeye devam ederken onlar evlerinde kakalarını yaparak bir yandan mutluluğun doruklarına ulaşır bir yandan da eğlencenin geri kalanını kaçırdığı için kahrolurlar.

13. Ofiste veya okulda çatır çutur sıçan arkadaşlarına hayret ederler.

Bu onlar için hayret edilecek bir olaydır ve bu arkadaşlarına gıptayla bakıp onlara özenirler. İçlerinden keşke ben de onlar gibi olabilseydim diye de geçirmeden edemezler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
anil-durmus

alaturka tuvalete çömeldikten 5 dakika sonra ayaklanamaz oluyor insan amk ayağa kalkamıyorsun çok kötü bir durum eklemlerin uyuşuyor ağrıyor :D

hasan-kilinc6

işte şimdi sıçtık

sekerkadayif

Tam tersi ben alaturka tuvaletten nefret ediyorum

turgut-altinkok

Askerde kazanılan en önemli yetenek her yere yapabilme yeteneğidir.

salca

#13 çatır çutur sıçmak nedir ya XD

Görüş Bildir