Evleneceğin Kişide Olması Gereken 3 Özelliği Söylüyoruz

-

Birisiyle hayatımızı birleştireceksek evleneceğimiz kişi için kriterler belirtmemiz, onun karakterini de çok iyi bilmemiz gerek. Bu testte evleneceğin kişide olması gereken üç özelliği de söylüyoruz.

1. Hemen başlayalım. Hangi görsel eylül ayını daha güzel ifade ediyor?

Serin hava
Okulun, işin başlaması
Sararan yapraklar
Ne giyeceğini bilememek

2. Favori anne repliğin hangisi?

Nereye bıraktıysan oradadır.
O paraya kıyma alırız.
Bak geliyor terlik.
Gece yatmak bilmez, sabah kalkmak bilmez.
Sen de ana baba ol anlarsın.
Misafirler gitsin sorarım ben sana.

3. Peki favori baba repliğin hangisi?

Bakarız...
Valla kapattıracağım o interneti.
Biz babamızın yanında tir tir titrerdik.
Bu saatte geleceğine hiç gelmeseydin.
Elin çocuğu nasıl yapıyor?
Sen adam olacaksın da ben de göreceğim.

4. Balayını geçireceğin yeri seç.

Fethiye
Bodrum
Çeşme
Maldivler
Yunan Adaları
Ibiza

5. Düğün arabası olarak nasıl bir şey istersin?

6. Yıllardır tartışılan ve cevabı bulunmayan bu soruyu sana da soralım; Evlilik aşkı öldürür mü?

7. Geldik son soruya. Adın ve soyadında toplam kaç tane 'A' harfi var?

Sadakat, Saygı, Fedakarlık!

Seçtiğin şıklara göre müstakbel eşinde olması gereken üç özellik bunlar. Sadakate önem veriyorsun. Çünkü, sabun köpüğü gibi köpürüp patlayan yalancı aşkları sevmiyorsun. İki kişi birbirine bağlı olursa her zorluğun üstesinden gelinebileceğini savunuyorsun. Saygı da olmazsa olmazlarından. Sevgi azalsa da ilişkiyi karşılıklı saygının ayakta tutacağının farkındasın. İki taraf da fedakarlık gösterirse o ilişkinin yürüyeceğine ve sağlam temeller üzerine oturacağına inanıyorsun.

Eğlence, Romantizm, Cömertlik!

Seçtiğin şıklara göre müstakbel eşinde olması gereken üç özellik bunlar. Sana göre bir ilişki devlet dairesinde evrak imzalatmak gibi resmi ve sıkıcı olmamalı. Eşin kesinlikle eğlenceli biri olmalı. Sen hüzünlüyken tek bir hareketiyle seni neşelendirmeli, mutluyken de mutluluğuna ortak olmalı. Romantik olması da senin için inanılmaz önemli. Ruhsuz, soğuk insanları pek sevmiyorsun ve eşinin de arada küçük jestler yapmasını istiyorsun. Cömertliği de kenara atamayız. Eşin her konuda cömert olmalı ki sana olan sevgisini ispatlayabilsin.

Saygı, Dürüstlük, Hoşgörü!

Seçtiğin şıklara göre müstakbel eşinde olması gereken üç özellik bunlar. Saygısız sevginin mümkün olmayacağına, olsa da bir süre sonra söneceğine inanıyorsun. O yüzden hem sana hem ilişkiye saygı duymayan kişiyle olmaz. Zamanında yalanların her türlü ilişkiyi nasıl zedelediğini bildiğin için dürüstlüğe ayrı bir önem veriyorsun. Çünkü, yalanla inşa edilen her ilişki bir gün çökmeye mahkumdur. Seni çok sıkan, çok boğan, gerektiğinde seni seninle kendi kendine bile bırakmayan kişilerden pek hoşnut değilsin. O yüzden eşin kesinlikle hoşgörülü birisi olmalı.

Romantizm, Zeka, Sadakat!

Seçtiğin şıklara göre müstakbel eşinde olması gereken üç özellik bunlar. Onunla asker arkadaşı gibi takılmak sana göre değil. Aşk ve arkadaşlık çok farklı şeyler. Bu yüzden eşin kesinlikle romantik olmalı. Gerektiğinde küçük sürprizlerle seni şımartmalı. Çünkü bunlar, bir ilişkiyi güzel yapan yegane şeyler. Zekaya da önem veren birisin. Eşin boş birisi olamaz. Onun zekasına da hayran olmalısın. Sadakat ise her ilişkide uzun vadeli düşündüğün, bağlılığı çok önemsediğin için eşinde olması gereken özelliklerden.

Özgüven, Hoşgörü, Eğlence!

Seçtiğin şıklara göre müstakbel eşinde olması gereken üç özellik bunlar. Hayat arkadaşın eğilip bükülmeyen, kendine güveni yerinde olan birisi olmalı. Bir ortamda sus pus oturmak yerine kendini gösterebilmeli ve ben buyum diyebilmeli. Aynı zamanda hoşgörülü olmalı ve seni boğmamalı. Her insanın hatalar yapabileceğini fark edip anlayışlı davranmalı. Eğlence ise olmazsa olmazın. Onun yanında olduğunda her şekilde eğlenebilmelisin. Eşin sana hayat enerjisi depolamalı.

Stil, Zeka, Cömertlik!

Seçtiğin şıklara göre müstakbel eşinde olması gereken üç özellik bunlar. Eşin kesinlikle klas sahibi olmalı. Kendine has bir stili olması senin için çok önemli. Oturmasını, kalkmasını, hangi durumlarda neyin söylenip, neyin söylenmeyeceğini iyi bilmeli. Bu da biraz zekayla alakalı. Evleneceğin kişi kesinlikle zekasıyla öne çıkmalı. Verdiği, yerinde kararlarla ilişkiyi gerektiğinde tek başına sırtlayabilmeli. Onun cömert olması, elindekini paylaşmaktan çekinmemesi de mühim bir konu. İnsan elindekini paylaşmazsa bir evlilik neye yarar?

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aysenur-manavci

Özgüven, Hoşgörü, Eğlence! Özgüven, Hoşgörü, Eğlence! Seçtiğin şıklara göre müstakbel eşinde olması gereken üç özellik bunlar. Hayat arkadaşın eğilip bükülmeyen, kendine güveni yerinde olan birisi olmalı. Bir ortamda sus pus oturmak yerine kendini gösterebilmeli ve ben buyum diyebilmeli. Aynı zamanda hoşgörülü olmalı ve seni boğmamalı. Her insanın hatalar yapabileceğini fark edip anlayışlı davranmalı. Eğlence ise olmazsa olmazın. Onun yanında olduğunda her şekilde eğlenebilmelisin. Eşin sana hayat enerjisi depolamalı.

ceylan-yigit

Saygı, Dürüstlük, Hoşgörü! Seçtiğin şıklara göre müstakbel eşinde olması gereken üç özellik bunlar. Saygısız sevginin mümkün olmayacağına, olsa da bir süre sonra söneceğine inanıyorsun. O yüzden hem sana hem ilişkiye saygı duymayan kişiyle olmaz. Zamanında yalanların her türlü ilişkiyi nasıl zedelediğini bildiğin için dürüstlüğe ayrı bir önem veriyorsun. Çünkü, yalanla inşa edilen her ilişki bir gün çökmeye mahkumdur. Seni çok sıkan, çok boğan, gerektiğinde seni seninle kendi kendine bile bırakmayan kişilerden pek hoşnut değilsin. O yüzden eşin kesinlikle hoşgörülü birisi olmalı. :))

xanim

Romantizm, Zeka, Sadakat! Seçtiğin şıklara göre müstakbel eşinde olması gereken üç özellik bunlar. Onunla asker arkadaşı gibi takılmak sana göre değil. Aşk ve arkadaşlık çok farklı şeyler. Bu yüzden eşin kesinlikle romantik olmalı. Gerektiğinde küçük sürprizlerle seni şımartmalı. Çünkü bunlar, bir ilişkiyi güzel yapan yegane şeyler. Zekaya da önem veren birisin. Eşin boş birisi olamaz. Onun zekasına da hayran olmalısın. Sadakat ise her ilişkide uzun vadeli düşündüğün, bağlılığı çok önemsediğin için eşinde olması gereken özelliklerden.

bayan-kahkaha

Stil, Zeka, Cömertlik! tabi varsa öyle biri :D

Gizli Kullanıcı

Sadakat, Saygı, Fedakarlık! Sadakat, Saygı, Fedakarlık! Seçtiğin şıklara göre müstakbel eşinde olması gereken üç özellik bunlar. Sadakate önem veriyorsun. Çünkü, sabun köpüğü gibi köpürüp patlayan yalancı aşkları sevmiyorsun. İki kişi birbirine bağlı olursa her zorluğun üstesinden gelinebileceğini savunuyorsun. Saygı da olmazsa olmazlarından. Sevgi azalsa da ilişkiyi karşılıklı saygının ayakta tutacağının farkındasın. İki taraf da fedakarlık gösterirse o ilişkinin yürüyeceğine ve sağlam temeller üzerine oturacağına inanıyorsun.

Görüş Bildir