Estetik mi, Olgunluk mu? Çağla Şıkel'in Yıllar İçerisinde Yaşadığı Şaşırtan Değişimi

1PAYLAŞIM

Bronz teni, müthiş fiziği, giyim tarzı, mankenliği ve çok daha fazlası. Çağla Şıkel yıllar içerisinde büyük değişimler gösterse de bu değişim hep iyi anlamda oldu. O hep ekranlarda olduğu için biz de yıllara göre onun değişimine birlikte şahitlik ettik.

Öve öve bitiremediğimiz Çağla Şıkel'ın güzelliği ve başarısı katlanarak arttı.

Sunduğu yarışma programları, çıktığı defileler, yer aldığı dizi ve filmler... Kariyeri ile dillerden düşmeyen Çağla Şıkel'ın fiziği de bir o kadar meşhur. Peki Şıkel bu fiziği neye borçlu?

Küçük yaşlardan itibaren bale yapmaya başlamış Şıkel. Bu muhteşem fiziği baleye ve düzenli olarak spor yapmasına borçlu diyebiliriz.

Hatta her gün düzenli olarak spora gittiğini ısrarla vurguluyor Çağla Şıkel.

Güzelliği, o daha 18 yaşındayken keşfedilmiş. 25 yıldır ekranlarda gördüğümüz Çağla Şıkel ünlüler dünyasına, 1997 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci olarak girmiş.

Yarışma yılları siyah saçları ve incecik kaşlarıyla şimdiki halinden nasıl da farklıymış. Fiziği o zaman da şimdiki gibi muhteşemmiş fakat yüzü şimdikine göre oldukça değişiklik göstermiş.

Miss Turkey'den sonra Miss World'e katılan Şıkel, Dünya dördüncüsü olmuş. Güzelliğini Dünya'ya kanıtlamış yani.

O zamanlar yüzünde şimdikine göre daha sert bir ifade varmış. Saçlarını da uzatan Şıkel bambaşka biriymiş gibi sanki.

2000'li yıllarda Cennet Mahallesi serüveni başlamış Çağla Şıkel'in. Ekranlara alıştığı bu yıllarda görüntüsünde de değişiklikler yapmaya başlamış.

Siyah saçlarını açtıran Şıkel, kaşlarını da kalınlaştırmaya başlamış. Gittikçe esmerleşen teni, sonraları kendine özgü bir renk almış. Ten rengi öyle meşhurmuş ki, o dönem onun gibi olmak için güneşin altında yatan mı dersiniz yoksa solaryumdan hiç çıkmayan mı?

Yılların geçmesiyle Çağla Şıkel de kendine bazı estetik müdahaleler yaptırmış. Gözle görülür bir değişiklik olduğu ortada.

Elmacık kemiklerinin belirginleşmesi, kaşlarının kalkması, dudaklarının kalınlaşması pek de yıllarla olacak iş değil gibi. Yaptırdığı estetik işlemler yüzünün daha da oturmasını sağlamış.

Şimdilerde Youtube kanalında güzellik sırlarından bahseden Çağla Şıkel, değişim sebebinin olgunlaşması olduğunu söylüyor.

Her ne kadar yaptırdığı botoks tarzı işlemlerden bahsetse de diğer estetik işlemlerini reddediyor Çağla Şıkel.

Makyajsız haliyle bile maşallahı var Çağla Şıkel'in. Yıllar geçip bazı estetik operasyonlar yaptırsa da doğallığını korumaya hala devam ediyor Şıkel.

Yıllardır açtıra açtıra sonunda içine sinen saç rengini buldu Çağla Şıkel, uzun süredir değiştirmiyor bu tonu.

Bakalım, önümüzdeki yıllarda daha ne gibi değişiklikler göreceğiz acaba Çağla Şıkel'de?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arsenic

Güzellik abidesi falan, bunları bimakyajsız ve filtresiz görmek lazım. Şu balonları patlayan Duygu Özaslan’la geçen gün ki Cansu Taşkın gibi. Onları gördükten sonra herkesden şüphe eder oldum. Aq o nasıl sahtekarlıklardı öyle.

Görüş Bildir