Esra Erol’daki Sosyal Medyada Başkasının Fotoğrafını Kullanan Ali İhsan ve Gerçeklerle Karşılaşınca Hayatının Şokunu Yaşayan Doğa

-
Abone ol

Yine Esra Erol yıkılıyor.😂

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=yMwkcDwT...

Çeşitli uygulamalarda oluşturulan bazı profillerin sahipleri ne yazık ki başkalarının fotoğraflarını kullanıp insanları kandırabiliyor.

İşte Esra Erol'a katılan 18 yaşındaki Doğa'yı da bu şekilde kandırmışlar fakat bu herkesin başına gelebilecek türden bir dolandırma değil. İş sosyal medyada tanışmakla kalmamış. Karşınızda tam bir hayaller ve hayatlar vakası var.

18 yaşındaki Doğa, sosyal medya üzerinden fotoğraftaki kişinin kendisi olduğunu söyleyen Ali İhsan Düzgün isimli biriyle tanışmış ve haliyle fotoğraftaki yakışıklı arkadaşa aşık olmuş.

Saatlerce telefon görüşmeleri, güzel sözler, evlilik vaadi vs derken haftalar sonra görüşmeye karar vermişler ve Doğa, hayatının şokunu yaşamış. Karşısına bambaşka bir insan çıkmış.

Doğa'nın karşısına bu fotoğrafta görmüş olduğunuz gerçek Ali İhsan çıkmış. Doğa, yine de Ali İhsan'ın gururunu incitmemek için çok fazla tepki göstermemiş ve ikili kaçmaya karar vermiş.

İzmir'den Konya'ya kaçan Doğa, ikinci bir şok daha yaşamış. Çünkü Ali İhsan, evleri ve arabaları olduğunu söylemiş fakat bunlar da yalanmış. Doğa'nın söylediğine göre evleri sağlık açısından yaşanabilecek bir yer değilmiş.

Daha sonra Doğa'nın annesinin yanında İzmir'de yaşamaya başlayan çift burada evlenmiş. Fakat tuzu kuru Ali İhsan, ailenin tüm ısrarlarına rağmen hiçbir şekilde çalışmıyormuş. Pişkin pişkin bir de "Ben kendimi çalışmak için hazır hissetmiyorum, bu kadar insan beni doyuramıyor musunuz?" diyerek tepki gösteriyormuş.

Rahat rahat yaşadığı yetmezmiş gibi Doğa'ya ailesinin yanında şiddet de uyguluyormuş. Hatta sokak ortasında kediye işkence yaptıktan sonra kediyi Doğa'nın sırtına vuruyormuş.

Bu duruma daha fazla dayanamayan Doğa da boşanmaya karar vermiş ve Esra Erol'un yolunu tutmuş. İddialara cevap vermek için yayına bağlanan Ali İhsan da hâlâ aynı fotoğrafla yazışmaya devam ettiğini kabul etti. 😂

Tamam biz çok başkalarının fotoğraflarını koyup insanları kandıran gördük de bu arkadaş işi biraz abartmış. Doğa da nasıl inanmış bu kişinin Konya'da yaşadığına onu da anlamadık. 😂

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda konuşalım!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
haci-dayi

SIRITINA KEDİYLE VURMAK MI???canın mı sıkkın?moralin mi bozuk?at kendini onedionun şefkatli kollarına.2 haber oku kendine gel...bu ülkede yapılacak en gereksiz şey komedi filmleri ve dizileridir.zira toplum başlı başına komedi filmi gibi.bu haber de bunun en büyük ispatıdır.

burcuburcunne

"bu kişinin Konya'da yaşadığına" inanamamışlar niden?

thisladysea

bende o kısma takıldım.d

selaminko-aleykumko

2019'un son günlerinde yılın malı ödülünü almak ta büyük başarı..

miralayra

öyle saça böyle tarak demiş atalar

ergunn-kalafat

kesin editörü Konyalı sikmiş ki en sonda hışmını çıkarmış

Gizli Kullanıcı

Konyalıların çoğu böyle :D Konya'dan adam çıktığı görülmüş mü :D

Görüş Bildir