Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eski Sevgilinin Geri Dönmeyeceğinin Anlaşıldığı 7 An

30PAYLAŞIM
Eski Sevgilinin Geri Dönmeyeceğinin Anlaşıldığı 7 An

Biriyle duygusal bir birliktelik yaşadığınız zaman o kişiden ne kadar uzaklaşırsanız uzaklaşın hep aklınız onda olur. Kafanızdaki acabalar bir türlü peşinizi bırakmaz. Doğum gününüzde "Acaba doğum günümü kutlar mı?", "Bana geri döner mi?" tarzındaki fikirleriniz eski sevgilinizin hep size döneceğini düşünmenize sebep olur. Size dönüp dönmeyeceğinden emin olmak istersiniz. Başına eski kelimesi gelen her kalıp biraz buruk biraz da ümit doludur. Eski sıfatına sahip olan her şeyi eskisi gibi yapmak yine bizim elimizdedir. Sevgiliye hediye edilen her şey sahibini bulur. Sevgiliniz ona hediye ettiklerinizi inat uğruna size iade eder..  Kafanızdaki acabaları rafa kaldıracak, eski sevgilinizin size dönmeyeceğine kanaat getirebileceğiniz bazı durumlar mevcuttur. İşte o durumlar;

Kaynak: http://www.sevgiliyehediyeler.com/

1. Ayrılığın ardından çok geçmeden başka biriyle evlendiyse,

Bu zaten sizi maziye gömdüğünün en büyük kanıtıdır.

2. Son attığı mesajın üzerinden 1 seneden fazla zaman geçtiyse,

Size tavsiyemiz, beklemekten vazgeçin. Hatta bir yıl önce size attığı tüm mesajları da silin ki, geçmişi hatırlayarak kendinize daha fazla acı çektirmeyin.

3. Arkadaş kaldığınız eski sevgiliniz, "Sana kız/erkek mi yok sanki?" tarzında ithaflarda bulunuyorsa,

Hatta size kız/erkek ayarlıyorsa eski sevgilinizden ümidinizi kesin. En büyük hatayı arkadaş kalarak yaptığınızı söylemeden de geçemeyeceğiz doğrusu!

4. Yahya Kemal Beyatlı'nın "Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler, bilmez ki giden sevgililer dönmeyecekler" dizesini sıklıkla gündeme getiriyorsa,

Facebook, twitter gibi sosyal mecralarda Yahya Kemal Beyatlı'nın sessiz gemi dizlerindeki eski sevgililerle alakalı bölümü yılmadan, yıkılmadan paylaşıyorsa sizi kafasında bitirmiş demektir.

5. Ona aldığınız sakıza kadar, her şeyi size geri verdiyse,

"Seni ve seni hatırlatacak hiçbir şeyi görmek istemiyorum" demenin eylem halidir.

6. Demet Akalın şarkıları dinliyorsa,

7. Eski sevgilinizin size bir daha geri dönmeyeceğinden emin olabilirsiniz

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir