Eski Sevgililerin Seni Neden Unutamıyor?

75PAYLAŞIM

Seni unutamamalarının nedenini öğrenmek için başla bakalım...

1. İlk soruyu biliyorsun zaten...

2. Yaşını seçer misin?

3. Peki en uzun ilişkin ne kadar sürmüştü?

4. Ailenle mi yaşıyorsun yalnız mı?

5. Son sevgilinle ilişkiniz neden bitti?

Beni çok bunaltıyordu ayrıldık...
Aldatıldım!
Çok ilgisizdi, dayanamadım artık.
Karşılıklı yürütemedik ya...
Hangi sevgilimle?

6. Eski sevgilin ile nasıl tanışmıştınız?

7. Ayrıldıktan sonra hiç iletişime geçtiniz mi?

8. İlişkilerinde nasıl birisin?

9. Gecenin bir vakti sevgilinin telefonuna eski sevgilisinden mesaj gelse ne yapardın?

O an benim yanımdaysa gelen mesajla ilgilenmem.
Hemen sorgulamaya başlarım.
Neden mesaj attığını sorarım.
Öyle bir kavga çıkartırım ki ayrılırız neredeyse.
Günlerce trip atarım...

10. Son olarak sevgilin sana nasıl hitap ediyordu?

Eski sevgililerin seninle yaşadıkları o çılgın günleri unutamıyorlar!

Senin için bir ilişkide en önemli şey heyecan. Birini ne kadar seversen sev, eğer o ilişki sönük ya da monotonsa sen asla yapamazsın. Zaten sevgililerinin sen de en sevdikleri özellik de bu. Seni bir şekilde kaybeden insanlar ise bir daha senin kadar hayat enerjisi yüksek birisini bulamayacaklarını biliyorlar ve hala seni özlüyorlar. Sen aslında ilişkiyi canlı tutan tarafsın da diyebiliriz. Ama karşı taraf da senin gibi olmazsa asla dayanamıyor, hemen ilişkiyi bitiriyorsun. Onlar da böyle ardından özlemekle yetiniyorlar.

Gözün onlardan başkasını görmediği için seni unutamıyorlar!

Eğer bir sevgilin varsa dünya onun etrafında dönüyor senin için. Varsa yoksa o, ilişkinin sonuna kadar karşındaki insanı o kadar değerli hissettiriyorsun ki ayrıldıktan sonra da bunun etkisinden çıkamıyorlar. Sürekli onları düşünüp hayatlarında önemli bir yere sahip olduğun için seni unutamıyorlar da diyebiliriz. Kim unutmak ister ki böyle bir sevgiliyi… İlişkilerinde sabır taşı gibisin ama sende de bitti mi tam bitiyor. Hiç beklemedikleri bir anda ilişkiyi noktaladığın için şok yaşıyorlar ve seni unutmaları uzun zaman alıyor.

Seni unutamıyorlar çünkü sen sözlükteki ‘ideal sevgili’nin karşılığısın!

Sen tam bir ideal sevgilisin, yeri geldiği zaman aşkını yaşıyor yeri geldiği zaman kendine zaman ayırıyorsun ve onun da ayırmasına izin veriyorsun. Yani karşındakini ne bunaltıyorsun ne de çok boşluyorsun. İlişkilerine göre şekil almıyorsun, bir duruşun var bunu hiç kimse için değiştirmiyorsun. Karşı tarafın asıl etkilendiği de bu diyebiliriz aslında. Bir insanın ilişki için aradığı her şey sende mevcut. Nasıl unutsunlar ki seni?

Seni unutamıyorlar çünkü sen alışkanlık gibisin!

Valla doğruyu söylemek gerekirse seni unutamama nedenleri öyle çok aşık olmaları falan değil, ilişkinizdeki alışkanlık. Her ilişkide, özellikle de uzun ilişkilerde çiftler birbirlerine alışırlar ve ayrıldıktan sonra bu alışkanlıktan vazgeçmek de oldukça zor. Eski sevgililerin de tam olarak bu durumu yaşıyor diyebiliriz. Seni sürekli hatırlıyorlar çünkü sen onlarda bir alışkanlık haline gelmişsin, yoksa ölüp bitmiyorlar senin için.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet-kahramanturk

ideal sevgili çııktım ... zaten o yüzden sevgilimle ilişkim çok kısa sürdü

rurikovichm

yarrak gibi de test

queen_of_the_7_kingdoms

Gözün onlardan başkasını görmediği için seni unutamıyorlar! Eğer bir sevgilin varsa dünya onun etrafında dönüyor senin için. Varsa yoksa o, ilişkinin sonuna kadar karşındaki insanı o kadar değerli hissettiriyorsun ki ayrıldıktan sonra da bunun etkisinden çıkamıyorlar. Sürekli onları düşünüp hayatlarında önemli bir yere sahip olduğun için seni unutamıyorlar da diyebiliriz. Kim unutmak ister ki böyle bir sevgiliyi… İlişkilerinde sabır taşı gibisin ama sende de bitti mi tam bitiyor. Hiç beklemedikleri bir anda ilişkiyi noktaladığın için şok yaşıyorlar ve seni unutmaları uzun zaman alıyor.Aynen öyle👍

gzm-ynklr

Eski sevgililerin seninle yaşadıkları o çılgın günleri unutamıyorlar! Senin için bir ilişkide en önemli şey heyecan. Birini ne kadar seversen sev, eğer o ilişki sönük ya da monotonsa sen asla yapamazsın. Zaten sevgililerinin sen de en sevdikleri özellik de bu. Seni bir şekilde kaybeden insanlar ise bir daha senin kadar hayat enerjisi yüksek birisini bulamayacaklarını biliyorlar ve hala seni özlüyorlar. Sen aslında ilişkiyi canlı tutan tarafsın da diyebiliriz. Ama karşı taraf da senin gibi olmazsa asla dayanamıyor, hemen ilişkiyi bitiriyorsun. Onlar da böyle ardından özlemekle yetiniyorlar.

kimtaehyung.gr

ayrılmadık ki hjhjgkgjş öylesine girdim bu teste

Görüş Bildir