Eşini ve Çocuklarını Bırakıp Başka Bir Erkekle Kaçan Fadime'nin 30 Kilo Yağ ve 5 Kilo Zeytinle Yaptığı İlginç Vurgun

2bPAYLAŞIM

Sanki mantıklı bir hamle olmuş. 😂

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=mJ4B5be4...

Evlere kapandığımız şu günlerde birçoğumuz daha önce izlemese de gündüz kuşağı programlarına fena halde sarmış durumda. Bazen yaşananlara üzülürken bazen de şoklardan şoklara giriyoruz izlerken.

Biz hangisine şaşırsak diye bakarken yine yeniden her zamanki gibi trajikomik bir olay yaşandı Esra Erol'da. Bu sefer ki konumuz yağ, zeytin ve aşk üçgeni...

Olaydaki baş kahramanımız Fadime Aldemir. Fadime, 33 yaşında 20 yıllık evli 3 çocuk annesi bir kadın. Eşini ve çocuklarını bırakıp evini terk etmiş.

13 yaşında evlenmiş olduğunu da belirtmeden geçmek istemiyorum.

Terk etme nedeni bilinmiyor fakat ailesi Muzaffer Yaşar isimli bir erkekle kaçtığını iddia ediyor. Bu iddiayı da Fadime doğrulamış. Ailesine ulaştığında çocuklardan bıktığını da eklemiş.

Giderken de 30 bin lira, 30 kilo yağ ve 5 kilo zeytini de beraberinde götürmüş. Fadime, iyi bi vurgun yapmış anlayacağınız.

Hep filmlerde kaçan insanların takı ve para alıp gittiğini görürüz ya bizde alınanlar epey bi' değişikmiş. Gerçi mangal yaptığı için başkasına kaçanı da gördük. Buna neden şaşırıyorsak...😂

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
begonvila

Abi şu Esra Erol pisliğinden nefret ediyorum. Ryting için para için insanların yaşadığı trajedilerle dalga geçiyorlar. Ortalığa çıkarığ ekranda kan emici gibi teşhir ediyorlar. Abi yapmayın ya bu insancıklar cahil ya da çaresiz olabilir ama insan onuru diye birşey vardır.

klkc_gs

13 yaşında evlendirilen Fadime ne yapsa yeridir ne yaşasa hakkıdır

burakcorleone

Üç çocuğuna da söylesene bunu

klkc_gs

O kadına bu hayatı reva görenler ile 13 yaşında çocuğu kendine kadın yapan ve 18 ine bile gelmeden 3 çocuğu eline tutturan kocası düşünecek geride kalan çocukların halini de! Ama keşke başka adama kaçmak yerine mor çatıya filan sığınsaydı kaçtığı adam da parayı yiyip eziyet edecek kesin buna

Gizli Kullanıcı

13 yaşında evlendirilmiş demek 13 yaşında tecavüze uğramış demektir ve sonraki 20 yıl da...

bookworm

Zeytin siyah mı yeşil mi ?

birinci-tekil-birey

O değil de çakinin hastasıyım. Böyle bi eleman kankin olacak tahsilat işi yapacan :)

bookworm

Kan alır :D

birinci-tekil-birey

Hem de faiziyle :D

sinem-kesici1

kaçtığı adamın parası zeytin ve zeytinyağı masraflarına yetmeyecekse demek... yanında götürmüş o da. zeytinyağı olmadan asla!

Görüş Bildir