Eşinden Boşanmak İçin Esra Erol'a Katılan Melahat'ın Çocuklarının Hiçbiri Eşi Ramazan'dan Çıkmayınca Hayatlarının Şokunu Yaşadılar!

1.8bPAYLAŞIM

İki çocuğun da iki farklı ayakkabıcıdan olduğunu söylemiş.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=N5B6Pd37...

Esra Erol'daki Melahat ve Ramazan'ın hikayesini sizlere ilk zamanlar anlatmıştık. İkili arasında yaşanan olaylar konuşuldukça ortaya hayretle okuyacağınız durumlar çıktı.

Eşi Tarafından Zorla Erkeklere Masaj Yaptırılan Melahat'ın İtirafı 'Bu Devirde Eşine Bile Güvenmeyeceksin' Dedirten Cinsten! - onedio.com
Eşi Tarafından Zorla Erkeklere Masaj Yaptırılan Melahat'ın İtirafı 'Bu Devirde Eşine Bile Güvenmeyeceksin' Dedirten Cinsten! - onedio.com

Biliyorsunuz Melahat, eşi Ramazan'ı bulup boşanmak istiyordu ve bazı iddialarda bulunmuştu. Bunlara cevap vermek için yayına gelen Ramazan da 2 yaşındaki çocuğun babası olduğundan şüphelendiği için DNA testi talep etmişti.

Melahat da bu talebi kabul etmişti. DNA testinin açıklanacağı gün de Esra Erol'un "bu çocuğun babası kim?" sorusuna da "Bilmiyorum" yanıtını vermişti.

Canlı yayında açıklanan DNA testine göre Ramazan 2 yaşındaki çocuğun babası çıkmadı.

Bu sonucun ardından biyolojik babanın kim olduğu merak edildi ve Melahat, kim olduğunu bilmediğini söyledi.

Daha sonra Melahat ilk çocuğunun babasının Ramazan olduğunu ikinci çocuğun babasının da Mehmet isimli bir şahsın olduğunu düşündüğünü itiraf etti.

Ramazan'la aralarının sıkıntılı olduğu dönemde ayakkabıcılık yapan Mehmet'le arkadaşlık yaptığını söyledi. "Ramazan ailesine baksaydı belki bunlar yaşanmamış olurdu." diye de ekledi.

Mehmet isimli şahıs evli ve 3 çocuk babasıymış.

Durum böyle olunca Ramazan ilk çocuğa da DNA testi yapılmasını istedi. Melahat da bu talebi kabul etti.

İlk çocuğun DNA sonucu açılanmadan önce de Melahat ortalığı yıkacak bir iddiada bulundu. Ramazan'ın evde olmadığı bir akşam kayınpederinin eve gelip kendisini taciz ettiğini söyledi.

Bu iddianın ardından da yine canlı yayında açıklanan DNA sonucuna göre ilk çocuk da Ramazan'dan çıkmadı.

İki çocuğunun da kendisinden olmadığını öğrenen Ramazan stüdyoyu ağlayarak terk etti. Melahat ve Ramazan'ın durumu böylece bitti. İlerde neler olur bilmiyoruz.

Bir de DNA testi sonuçları neden iki tarafın da bulunduğu canlı yayın ortamında açıklanıyor? Biliyorsunuz Müge Anlı'da saldırı olayı yaşanmıştı. Orada kadına saldırmayacağının ya da öldürmeyeceğinin garantisi var mı? Bunları da düşünerek hareket etmek gerekiyor.

Müge Anlı'nın Programında Çocuğunun Babası Olmadığını Öğrenen Adam Eski Eşine Saldırdı! - onedio.com
Müge Anlı'nın Programında Çocuğunun Babası Olmadığını Öğrenen Adam Eski Eşine Saldırdı! - onedio.com

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda tartışalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emel-hacimahmutoglu

Yurdum insanı da hep ünlüleri, magazinsel tipleri ahlaksızlıkla namussuzlukla marjinal yaşantılarıyla tenkit eder. Asıl marjinel ve magazinseller kırsallarda, varoşlarda...

elif08

Ramazan ya valla biri şu adamın elinden tutsun düzgün bir iş bulup çalışsın ele güne rezil oldu :(

hknbyrm

Gel de evlen şu devirde şimdi.

queen_of_the_7_kingdoms

Ulan nasıl hayatlar yaşıyosunuz,hayır utanmanız da mı yok ayıp yaa,tüm Türkiye'ye rezil olacagını bilmiyormusun giderken?...Kim izliyor bunları?Hem izleyip hem şikayet ediyorsunuz aq izlemezseniz reyting alamadıgından biter bu tarz programlar yaa..Bi ara evlilik programı adı altında yapılıyordu ahlaksızlık şimdi de bunlar.al birini vur ötekine.Türk televizyonu çöplüktür,herşey kurgu,gerçi yabancılarda da böyle olabilir.Ne dizi izlerim ne böyle kadın programları...Yabancı film,yarışma veya belgesel yoksa kapatıp nete girerim...

jale-dogan-catalbas

mellahatı gecen gun kulelıde orta yaslı bır beyle tekel bayıne gırerken gordum.c.tesı aksamıydı.

babasi-kilikli

Lan jalee lan jaleeeeeeeee

cerrahlarofficial

tam olarak nerede?

Görüş Bildir