Görüş Bildir
Haberler
Emret Komutanım’da Hamza’nın Amerikalı Aşkı Değişimiyle Şaşkına Çevirdi!

Emret Komutanım’da Hamza’nın Amerikalı Aşkı Değişimiyle Şaşkına Çevirdi!

Hacer Tonay
10.12.2021 - 12:50

Bir döneme damgasını vuran dizi Emret Komutanım hala konuşulmaya devam ediyor. Dönemin en çok sevilen dizilerinden olan Emret Komutanım oyuncuları şimdilerde değişimleriyle görenleri şaşkına çeviriyor. Dizi oyuncuları öyle çok sevildi ki şimdi ya çok izlenen dizilerde kariyerlerine devam ediyor ya da ekranlardan uzak bir hayat yaşasa da hayranları tarafından hala ilgiyle takip ediliyor. Ekranlarda görünmeyen Emret Komutanım dizisinin oyuncularından birisi de Hamza'nın Amerikalı aşkı 'Liz' karakterine hayat veren Sanem Balcı, değişimiyle olay oldu. İşte Sanem Balcı’nın görünce çok şaşıracağınız son halleri…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Yayınlandığı döneme damgasını vuran ve akıllarda yer eden sevilen dizi Emret Komutanım hala adından söz ettirmeye devam ediyor. Hafızalara kazınan oyuncularıysa şimdi neler yapılıyor merak konusu oluyor. İzlenme rekorları kıran dizi büyük bir ilgiyle izleniyordu. Oyuncuları da bir o kadar sevildi ve şimdilerde hala da ilgi görmeye devam ediyor.

Hem dizi hem de karakterlerin hepsi izleyici tarafından çok sevildi. Öyle ki tekrar yayınları bile en az ilk bölümleri kadar izleniyordu. Dizide bölüğün söz dinlemez, kendi bildiğini okuyan ancak bir o kadar da naif karakteri Hamza'nın ilk görüşte aşık olduğu Liz vardı.

Liz karakterini başarıyla canlandıran Sanem Balcı'nın son hali ise merak konusu oldu.

Şimdilerde ekranlardan uzak olan Balcı, oğluyla mutlu bir hayat yaşıyor.

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Balcı her insan gibi yıllara yenik düşmüş.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın