Görüş Bildir
Haberler
Ekrem İmamoğlu'nun Eşi Dilek İmamoğlu'ndan Dikkat Çeken Açıklamalar! "Eşinizin Adaylığı Evde Konuşuluyor Mu?"

Ekrem İmamoğlu'nun Eşi Dilek İmamoğlu'ndan Dikkat Çeken Açıklamalar! "Eşinizin Adaylığı Evde Konuşuluyor Mu?"

Müge Kakşi
22.10.2021 - 22:42

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu açıklamalarıyla gündem oldu. Armağan Çağlayan'ın Youtube'da sunduğu 'Gör Beni' adlı programa konuk olan Dilek İmamoğlu eşi hakkında birbirinden samimi açıklamalarda bulundu. Çağlayan'ın 'Eşinizin adaylı evde konuşuluyor mu?' adlı sorusuna ise 'Ben Ekrem'e görev adamı olarak bakıyorum.' diye yanıt verdi. İşte Dilek İmamoğlu'nun o açıklamaları...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Dilek İmamoğlu'ndan Samimi Açıklamalar

Dilek İmamoğlu'ndan Samimi Açıklamalar

Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki Gör Beni programına konuk olan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, küçük kızının bile siyasetin etkisini tüm hayatta görüp anlatabildiğini aktardı.

İmamoğlu, onların olumsuz eleştirilerden etkilenmemesi için önlemler aldığını belirtirken, protokole uygun biri olmadığını ifade etti. İmamoğlu bu konuya alışmakta hiç zorluk çekmediğini de dile getirdi.

Ekrem İmamoğlu'nun Olası Adaylığı

Ekrem İmamoğlu'nun Olası Adaylığı

Dilek İmamoğlu, Çağlayan’ın “Ekrem Bey’in cumhurbaşkanı adaylığı evde konuşulan bir şey mi?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Yok tabii ki. Yok. Yani, biz öyle bir adaylık konusu evde geçmiyor. Geçmiyor… (Gülüyor) Ama ben Ekrem’e görev adamı olarak bakıyorum. Gündemin ya da Türkiye’nin onu nereye götüreceğini bilemem, kendisi de bilemiyor zaten. O sadece yaptığı işe odaklanıyor. Beylikdüzü’ndeyken de öyleydi, şimdi İstanbul’a da yaptığı işe odaklanıyor. Biz de ona öyle destek veriyoruz. Ama sonrasında ne olur, hiç bilemiyorum.

'KEŞKE YANILSAYDIM'

Dilek İmamoğlu, seçim kazanıldığında Ekrem İmamoğlu’na, “seçimin verilmeyeceğini” söylediğini belirterek, “Mazbatanın verilmediği dönemde, vermeyecekler, iptal edecekler dedim. Ekrem bile ‘Ortada bir gerçek var, böyle bir şey olabilir mi?’ dedi. Dedim ki; olacak. Keşke yanılsaydım” ifadelerini kullandı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
3
2
1
1
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın