Ekrem İmamoğlu'na 'Sizin Zihniyetinizi Biliyoruz' Diyen Dükkanın Sahibi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çalışanı Çıktı

17bPAYLAŞIM

Ekrem İmamoğlu'na, eksik servis edilen video üzerinden "Terör örgütleriyle birlikte yönetelim dediniz" diyen dükkanın sahibi ile ilgili beklenmeyen bir iddia var.

Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran seçimleri için dün bir esnaf ziyareti gerçekleştirmişti. Televizyon programındaki konuşması kesilerek servis edilen İmamoğlu, esnafın bu eksik videodan yola çıkarak gösterdiği tepki ile karşılaştı.

Bu tepkiden sonra İmamoğlu esnafa videonun tamamını seyrettirmek istese de başarılı olamamıştı.

İmamoğlu videonun yarattığı algı ve esnaf ile yaşanan o anlarla ilgili bugün böyle bir tweet attı.

Daha sonra söz konusu esnafın abisi olduğunu söyleyen Cabir Keskin, Ekrem İmamoğlu'na Twitter üzerinden şöyle bir mesaj gönderdi.

Rabia Naz olayının tüm detaylarını takip eden ve kendi başına kamuoyu yaratan gazeteci Metin Cihan, Cabir Keskin'e ilginç detaylar içeren bir cevap yazdı.

Cevap alamayınca ekledi...

Daha sonra Cabir Keskin'den Metin Cihan'a şöyle bir cevap geldi.

Kullanıcılardan gelen en ilginç tepki de son olarak böyleydi...

Bu içerik de ilginizi çekebilir

Ekrem İmamoğlu'nun Ramazanda Gizlice Su İçtiğini İddia Eden Fotoğrafın Aslı Gerçeği Ortaya Çıkardı - onedio.com
Ekrem İmamoğlu'nun Ramazanda Gizlice Su İçtiğini İddia Eden Fotoğrafın Aslı Gerçeği Ortaya Çıkardı - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
acelyag

İşte görmeyi özlediğimiz araştırmacı gazetecilik! Ama sivillerden :D

erhan-cakmak

Bu adama yapılan hakaretin, ithamın, iftiranın ONDA BİRİNİ, Binali Yıldırıma yapsan !!! Yarın fetöcü, eğer es kaza doğulu isen pkklı ilan edilirdin, akrabana kadar işinden gücünden olurdun, üstüne üstlük hapisten tut, para cezasına kadar yapılmayan kalmazdı. Hadi yalan diyin bu söylediklerime !!! Yahu bu adamın nasıl hâlâ çıldırmadan durabildiğini anlamıyorum, neymiş sinirlenmiş ! hiç hoş bir hareket olmamışmış ! bu güya tarafsız pıtırcıklar, bırak bu kadar iftiranın atılmasını, trafikte bir araba önüne kırsa, bu adamın verdiği tepkinin kaç katını verirler ellerine geçerse ... kaç tv kanalında, kaç gazete de gece gündüz yalan haber yapılıyor ... e tabi izleyen ak gezenler ... heeee yaww diyip adamın karşısında bunları hoparlör gibi yayıyor ... ben şahsi olarak, hâlâ hayretler içerisinde bu adam nasıl çıldırıp oraya buraya saldırmıyor şaşırıyorum ...

lastsoul

İmamoğlu'nu severim ama küçümseyici şekilde adamın yanağına 2 kere vurmasını doğru bulmadım herkesin içinde küçük düşürücü bir hareket bu madem kimseyi ayırt etmeyen bir bakış açısına sahip olacağız o adamın açısından bakarsak onun için gayet hoş olmayan bir hareketti

aerialz

haklısın. çok kabalaşmış. "ananı da al git" demesi lazımdı.

lastsoul

O da küçük düşürücü ben erdoğanı savunmadım ki, siyasetçilerin kendini halktan yüksek görmesinin padişahlık sisteminden ne farkı var ki adil olmalılar karşısındaki saygılı olmasa bile saygılı olup onların düşüncelerini değiştirebilmeliler, değiştiremeseler bile sarsılmaz duruşlarını korumalılar

samet.s

Bizim millet kraldan çok kralcı olmaya meraklı. Ekremin yaptığı kibirli hareketi tayyibin kibirli hareketiyle bastırmaya çalışıyorlar. Öyle putlaştırıyorlar ki Ekrem İmamoğlu kimdir nedir neyi savunur siyasi fikirleri nelerdir bunları öğrenmeden daha Cumhurbaşkanlığına oynar hale geldi. Tayyipten öyle yılmış ki millet ekmelettin ihsanoğlunun bile o vasıfsızlığıyla o kadar oy alması boşa değil.

sedfir

Sametciğim, aktrollükte yenisin galiba. Osmanlı tuğrasına Atatürk resmi koyunca direk ben anüs kılıyım diye bağırdığını anlatıyorsun zaten. Biraz diğer troll dostlarından ders al, en azından buna zekan yeter değil mi?

samet.s

Al işte klasik bir gerizekalı. Önce iftira atmış sonra jonny sinsin patlattığı anüsünden tüm pislikleri ortaya dökmüş. Ne var Atatürk resminin yanına Osmanlı amblemi(cahil herif tuğra padişahın imzasına derler) koyduysam? Bunların hepsi bizim değerimiz. Profilden anlaşılacağı kadarıyla da troll olan sensin gerizekalı.

icimdetutamiyorum

Adam izlemeyince yuhalıyorsunuz ya koyun, eğitimsiz, cahil vs. gibi. İmamoğlu'nun yaptığı zorbalık değil de nedir? Zorlamaya ne hakkı var ya da sen kimsin ki o adama öyle el hareketleri yapıp öyle bir üslup takınabiliyorsun ?

ceren-basyigit

o üslup ve el hareketlerini biraz açabilir misin zira ben orda hiç de yanlış bir şey yaptığını görmedim

icimdetutamiyorum

Videonun tamamına ulaşırsanız İmamoğlu'nun gerginliğini, adamın yüzüne ''sözde yavaşça'' attığı tokadı görebilirsiniz. Ayrıca İmamoğlu'nun konuşmaları kesilip servis ediliyor diye burada bir taraflarını yırtanlar neyin tamamını yayınlıyorlar da eleştirme hakkı bulabiliyorlar hiç anlamıyorum :)

ceren-basyigit

Videonun tamamını izledim ve hala diyebilirim ki İmamoğlu'nun üslubunda hiçbir problem göremedim. Dahası benim orda gördüğüm şey İmamoğlu'nun gerginliği değil; esnafın tutarsız, dediğim dedik konuşması ve İmamoğlu'na iftira atmasıdır. Ayrıca attığı tokatı o kadar büyütmüşsünüz ki. Evet gerçekten de "yavaşça" atıyor ve bu şiddet amaçlı bir tokat falan da değil, belli oluyor. Youtube'da şu an trendlerde 3. sırada bir video var. Onu izlemenizi öneririm. İşin arkasındaki gerçeği güzel şekilde açıklamış.

icimdetutamiyorum

O kadar insanın önünde sert bir tokat atacak değildi zaten :) Esnafın tutarsızlığı diye adlandırıyorsunuz ama izlemek zorunda değil düşüncesini sizin benim gibi dile getiriyor ancak bu dediğim dedik konuşmak olarak adlandırılıyor. Zihniyeti bildiği için ön yargılı olabilir, tahammülü olmayabilir. İmamoğlu'nun ısrarı bence bir çeşit zorbalıktır. Ukalalık yapma bana diyerek yanağına ''yavaşça'' dokunması da aslında içinde yatan ve dizginlemeye çalıştığı kişiliği gayet açık bir şekilde ortaya koyuyor bence.

auroora

Sen benim hakkımda bir videoyu izlemeden bana iftira atacaksın bende sana haklısın mı diyeceğim? adam diyo ki bak tamamını izle diyor,çocuk gelmiş hala izledim ben onu diyor.Ve videoyu gerçekten doğru anlayan herkes bu gencin tepkisini garip bulur çünkü garip.Tamam yine neye inanıyosan inan ama karşında o videonun muhattabı var bir videoyu gözünün önünde izle sonra savun inandığın şeyi.Ekrem imamoğlu robot değil insan,hiçbir insanın içinde sadece sevgi şefkat olamaz öfkemiz de var ve öfkesini gayet iyi kontrol etmiş.Karşıma bana iftira atan ve beni dinlemeyen birini getir bende öfkelenirim.Herkesin dizginlemeye çalıştığı kötü bir kişiliği var sadece onun değil önemli olan ne ölçüde dizginleyebildiğimiz

auroora

Madem onun zorbalık yapma hakkı yok (senin deyişinle),ona iftira atma hakları var mı? hayır onlarında iftira atma hakları yok o zaman kendi beyinlerini kullanamayışlarının bedelini iftira atarak başkasına ödetemezler

icimdetutamiyorum

Peki İmamoğlunun görüntüleri kesilip insanlara bir algı yapıldı madem ve algı yapıldı diye kendini yırtan o insanlar neden İmamoğlunun bu videosunu da eksik olarak servis ediyor bana bunu söyler misiniz?

auroora

videonun tam halini internete yazan herkes bulabilir.Belki de buraya tam vermedik diye insanlar videonun tam halinin olmadığını düşünecek kadar salak değillerdir diye,koyma gereği duymamışlardır.Sıkıntı senin videonun tam halini görememen ise buyur yaz internete "imamoğlunun sözleri montajla nasıl çarpıtıldı?" diye,bunu izledikten sonra da aynısını söyleyeceksen sanırım daha fazla konuşmamıza gerek kalmayacak dostum

icimdetutamiyorum

Bütün bu söyledikleriniz İmamoğlu'nun kesilen videosu için de geçerli değil mi ? Neticede biri uzun süren bir yayın ve sadece o kesilen yerden ibaret değil. İnsanlar videonun tam halinin olmadığını düşünecek kadar salak değillerdir diye bu şekilde paylaşma gereği duymuşlardır belki ?

auroora

aynı şeyi söylüyoruz,aklı olan herkes videonun kesildiğini ve devamının olabileceğini düşünüp araştırır ve bulur,onedioda tamamı paylaşılmadı diye hiçbir yerde olmayacak değil ye kesilmemiş hali

icimdetutamiyorum

Bu algıdır. İmamoğlu için yapılan şey de algıdır. Benim anlatmak istediğim direkt bunları görüp inanan insanlar var. Tamamını yayınlayın, insanlar kendileri karar versinler. Yani İmamoğlu'nun konuşması montajlandı diye ayaklananlar bazı şeyleri keserek servis etmesin ya da tam tersi işte.

auroora

arkadaşım var zaten internette,hani sadece onedio veya a haber verya fox un sitelerine bakarak değil de geniş çaplı araştırma yaparsa bir birey görecektir zaten.Hani burda paylaşılmadı diye bu kadar laf etmemize gerek yok her yerde var zaten merak eden araştırır diyorum

auroora

bak şuan bu algıdır diyosun,daha demin madem algı niye montaj diye kendini yırtan insanlar tamamını koymuyor videonun diyodun.açıkcası bu sitede eksik halini de tam halini de görmedim videonun,internetten araştırdım buldum.Eğer bir insan gördüğü ilk videoya araştırma yapmadan,etrafındakiler montaj demesine rağmen, aa böyle demiştir o zaman diyosa zaten bırak onu neye inanıyosa inansın.Ayrıca sizin yaptığınızda algıdır,neymiş efendim içinde yatan kişiliği ortaya koyuyormuş,zorbalık yapıyormuş felan filan.Ne bekliyodunuz adamın ermiş olmasını,robot olmasını felan mı?

sedfir

Senin gibi varlıkların amacı belli. Bir düşünceyi yayıp düşüncene gelen insanları örgütlemek. Kendini haklı çıkarmak için mantıklı mantıksız demeden ağzına gelen her şeyi söylersin. Gerçekten zekası olmayan embesiller veya senin düşüncenden kendine çıkarı olanlar sana kanar veya kanmış gibi davranır. O kişiler için de hiç bir umut yoktur. Anladıkları tek dil güçtür. Senin gibilerle sonu gelmeyen ve sonucunda kimsenin kazanamayacağı tartışmalara girip enerjimizi boşa tüketmek yerine elde edebildiğimiz her çeşit gücü elde edip size hak ettiğiniz dilde konuşmak zorundayız.

esen-adil

Akçı çomar işte rahat durmuyorlar karalama çabaları acaba bu olay için kaç para almıştır

Görüş Bildir