Ege Denizi İki Depremle Sarsıldı! En Son Deprem Nerede Oldu? İşte AFAD ve Kandilli Son Depremler Sayfaları...

0PAYLAŞIM

Bugün Ege Denizi'nde 3.9 ve 4.5 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Peş peşe depremler İzmir'de korku ve paniğe sebep oldu. AFAD ve Kandilli son depremlerle ilgili olarak açıklama yaptı. Peki Türkiye'de en son deprem başka nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi 21 Ocak son depremler sayfaları...

Ege Denizi'nde İki Deprem

Ege Denizi'nde İzmir açıklarında 3.9 ve 4. 5 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. AFAD yaptığı ilk açıklamada, 'Gelişmeleri takip ediyoruz' ifadelerini kullandı.

Ege Denizi'nde, İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinden yapılan bilgilendirmeye göre deprem, saat 02.37'de ve 6,91 kilometre derinlikte gerçekleşti. Öte yandan saat 02:28'de 3.9 bir deprem daha kaydedildi.

Depremin merkez üssünün Seferihisar'a uzaklığı 21,44 kilometre olarak ölçüldü.

AFAD'dan Açıklama

AFAD yaptığı açıklamada, "Ege Denizi'nde İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında saat 02.37'de 4,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz." ifadelerini kullandı.

En Son Deprem Nerede Oldu?

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ve Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü internet adreslerinden anlık olarak deprem bilgilerini paylaşıyor. Bu sayfalarda en son nerede deprem olduğu, bu depremin şiddeti ve derinliği gibi bilgiler yer alıyor.

21 Ocak 2021 Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesine aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz...

AFAD son depremler sayfası için tıklayın

Kandilli son depremler sayfası için tıklayın

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir