Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Duygusal Bağ Kurmadan Fiziksel Bağ Kuramayan İnsanlar Hakkında Bilmeniz Gereken 15 Şey

 > 
390PAYLAŞIM

Nedense çok fazla kişiyle, çok farklı biçimlerde cinsel ilişkiye girmek her zaman övünülecek bir konu gibi görülmektedir. Fakat şöyle bir insan grubu da vardır ki, neyin gerçekten övünülmeye değer olduğunu tüm insanlığa sorgulatacak bazı özelliklere sahipler...

1. Bazı insanların arada sevgi bağı yoksa fiziksel temas kurmaktan kaçındığı bildiğiniz gibi bir sır değil...

2. Onlar aşk ve seksi birbirinden ayrı şeyler olarak değil, temelde aynı şeyin iki farklı yüzü olarak algılarlar.

3. Bu özellik kadın olmakla özdeşleştirilmiştir fakat işin kadın ya da erkek olmakla filan ilgisi yoktur. Sadece erkekler böyle olduklarını daha fazla saklama ihtiyacı duyarlar.

4. Eğer böyle hisseden bir erkekseniz bunun tuhaf ya da anormal olduğunu düşünmeniz yersizdir. Bir doğru-yanlış yoktur, neyse odur...

5. Bu kişiler genellikle hayatınızda rastlayabileceğiniz en romantik insanlardır. Fakat bazen ilk bakışta öyle görünmeyebilirler...

6. Bunun sebebi, sabırlı davranarak önce onların güvenini kazanmanız gerekliliğidir. Ancak bu şekilde içlerinde yatan cevahire ulaşabilirsiniz.

7. Onlar için anahtar kelime hiçbir zaman "arzu" değildir. "Tutku"dur onların vazgeçilmez beklentileri...

8. İlişkilerinde sadıktırlar. Eğer birini sevmişlerse tüm dünyaları "o" olur ve gözleri başka hiçbir şeyi görmez.

9. Sahip oldukları bu özellik sebebiyle nadir fiziksel temas kurarlar fakat bu onların amatör olduğunu göstermez. Kendilerini akışa kaptırmayı çok iyi bilirler.

10. Seksi hiçbir zaman tek taraflı bir zevk alma aracı olarak görmezler. Sevdikleri insanın isteklerine aşırı önem verirler ve onu mutlu etmek için yoğun çaba sarf ederler.

11. Yaşadıkları yoğun fiziksel deneyimleri diğerleri gibi etrafa anlatmazlar. O anları iki kişinin özeli olarak görür ve buna göre davranırlar.

12. Kendi değerlerini yaşadıkları deneyimlerle belirlemez, skor tutmazlar. Hadise onlar için o anda yaşanan ve sona eren çok özel bir durumdur.

13. Toplum tarafından "normal" görülen bu olduğu için bazen yalnızca fiziksel teması deneyebilirler ve bu onlara tamamen anlamsız gelir.

14. Duygusal olmaları genellikle yalnız bu durumla sınırlı değildir. Hayatlarının her alanını duyguları yönetir.

15. Ve bekledikleri duygusal ve fiziksel bütünlüğü yakaladıklarında tek bir kişiyle tüm hayatlarını geçirmeye hazırdırlar.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tsukiyashima

Editör bu galeriyi yaparken ne düşünüyordu ne yapıyordu çok merak ediyorum

onur.balkar

8. GIF'deki Ryan Gosling filminin adını söyleyecek delikanlı aranıyor

mustafa-cakmak4

Blue Valentine.

katilice

canım sevgilim ve ben <3 gerçekten bende diğer türlü olan insanları anlamıyorum... ben sevmediğim birinin elini bile tutarken tiksinirim.

metin-s.

Aynı ben. İnsanlar beni bu yüzden soğuk,lanet olarak görüyor :'(

furkan-merakli

İlginç, ilk defa benim dışımda kimse yorumlarda "resmen beni anlatmış" dememiş.

Görüş Bildir