Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Durup Durup Ne Kadar Büyüdüğüne Şaşırdığımız Sihirli Annem'in Cem'i: Buğra Özmüldür

137PAYLAŞIM

Buğra Özmüldür, yani nam-ı diğer 'Sihirli Annem Cem' büyüdü, serpildi, yağız bir delikanlı oldu. Görenlerin çok şaşırdığı Buğra; şimdi büyü sihir dünyasından kopmuş, bambaşka şeylerle uğraşıyor. Bakalım neler yapıyor?

Aslında Buğra Özmüldür'ü henüz 9 yaşındayken ilk kez Sinan Çetin'in çektiği bir gazoz reklamında gördük. Bu sevimli mi sevimli gazozcu miniği yapımcılar o kadar beğenmişler ki hemen Sihirli Annem kadrosuna dahil etmişler.

Küçük, afacan dünya tatlısı bir çocuktu dizide. Yıllar boyunca da bu dizideki Cem haliyle aklımızda kaldı.

Sürekli kardeşleriyle didişen, en büyük aşkı Tuğçe için dağları delen, hırçın mı hırçın bir o kadar da sevimli bir çocuktu.

Hatta Tuğçe'ye o kadar aşıktı ki dizinin bir bölümünde Tuğçe'nin kalbini fethetmek için Mustafa Sandal taklidi bile yapmıştı. Aşka yürek gerek anlasana Tuğçe...

Görüyorsunuz o kadar güzel bir sahne ki yıl olmuş 2018, Twitter'da hala Cem'in Tuğçe için yaptığı o muhteşem dans konuşuluyor.

Bu dansı düşünürken çeyizini hazırlayanlar bile var :)

Yine yakın zamanda bir başka twitter kullanıcısından ise aynı sahnenin perde arkasını anlatan bir tweet geldi!

Buğra Özmüldür çok tatlı bir açıklama yaptı ardından. Gördüğünüz gibi o küçük yaşında oyunculuğun sorumluluklarını yerine getirmiş. Helal olsun!

Gönlünü çok küçük yaşta oyunculuğa kaptırsa da kendisi Marmara Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunu. Bakın bir twitter kullanıcısı ne paylaşmış?

Yıllaaaaar yıllar süren Sihirli Annem serüveninden sonra baş rollerini Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer gibi isimlerin paylaştığı 'Adı Efsane' dizisinde Faruk karakterini canlandırdı.

2013 Yılında Perde isimli kısa metraj filmde Kutay Denizler ve Burak Babayiğit'in yönetmenliğinde 'Baran Kara' olarak karşımıza çıktı.

2015 Nisan ayında ise 'Senden Bana Kalan' adlı filmde Menfi karakteriyle sinema perdesindeydi.

Son olarak da 2015'te vizyona giren, 'Olaylar Olaylar Mevzu Çarşamba' adlı sinema filminde cast direktörlüğü ve oyunculuk yaptı.

Yıllar geçse de Buğra Özmüldür hepimizin aklında hala o küçük Cem olarak kaldı. Şimdiki halini görenler çok şaşırıyor.

Ne kadar büyürsen büyü, bazı şeyler hiç değişmiyor tabii. Seni seviyoruz Sihirli Annem Cem :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nil-new

BEN SEVMİYOM

alperen-a.kaya

Hala tam bir dana .

siipekk

Takdir ettiğim şey şu olabilir küçük yaşta oyuncu oldum ben deyip okul okumamazlık yapmamış ( şimdi ki youtubırlar gibi )

ordekkac

Bi yorum yapacaktım da unuttum.

hysteria

okumadan bastım eksiyi.

Görüş Bildir